Starší žáci v soutěži Ligy Ústeckého kraje pátí

11.11.2016 12:55:21 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Liberecký kraj

Starší žáci v soutěži Ligy Ústeckého kraje pátí

Házenkáři žákovského týmu Elektropragy hrají své zápasy v Lize Ústeckého kraje systémem turnajů v místě jednoho z účastníků. Účastníků je šest.

Jabloneckým se zatím příliš nedaří, i když s Libercem, Ústím či Louny někdy sehrají vyrovnaná utkání, tak na Most a Lovosice většinou nestačí. V týmu je nyní většina hráčů ročníků 2003 nebo 2004, v týmech Mostu, Loun a Lovosic jsou hráči ročníku 2002.

K trenérovi ing. Jaromírovi Vančovi se od října přidal zkušený hráč druholigového týmu mužů Mgr. Vladimír Šatava, a tak i hráči věří ve zlepšení výkonů a postavení v tabulce.

Fotogalerie je z turnaje o minulém víkendu v Liberci, kde jablonečtí hráči obsadili páté místo, při neúčastí družstva z Ústí nad Labem.

Výsledky: Jablonec - Liberec 8:18, Jablonec - Most 12:26, Jablonec - Lovosice 8:21, Jablonec - Louny 7:10, Most - Louny 29:13, Most - Lovosice 30:16, Most - Liberec 32:21, Liberec - Lovosice 25:21, Liberec - Louny 23:19, Lovosice - Louny 21:14.

Pořadí v 5. kole ligy: 1. Most, 2. Liberec, 3. Lovosice, 4. Louny, 5. Jablonec, nehrálo Ústí nad Labem. Stejné pořadí je po pátém kole.

Nejlepší střelci ELP Jablonec průběžně po 5. kolech: Vojtěch Janata 55, Tomáš Střižík 39, David Václavík 37, David Kudrhalt 20, Jakub Šimek 18, Jan Svoboda 12, Tadeáš Kubík 10, Richard Císař 8, Matěj Kružík 5, Daniel Hozák 4, Petr Hassa 3, Václav Novák 2.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 27 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Výkonná rada ODS v Liberci zrušila členství dvěma členům

Výkonná rada ODS v pátek 12. dubna 2024 v návaznosti na závažné pochybnosti a podezření z korupčního jednání v Liberci rozhodla přijatým usnesením o ukončení členství Petru Židkovi a Petru Syrovátkovi. „Petr Židek byl vyzván, aby z věci vyvodil patřičné důsledky, a rezignoval na své funkce, nicméně výzvu odmítl. Ve stejné věci byl Petr Syrovátko vyzván k pozastavení členství. Oba pánové výzev neakceptovali, proto Výkonná rada ODS využila těchto mimořádných nástrojů. Výkonná rada zároveň rozhodla o zrušení Místního sdružení Liberec, čímž došlo k jeho zániku," uvedl tiskový mluvčí ODS Jakub Skyva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jarní novinka z Frýdlantu: na zámku ukáží turistům kastelánské křídlo
Jirka Zemler oslavil 85!!!
A bude zase skupina o záchranu
Řidiči mohou o víkendech nechat vozidla v libereckém parkovacím domě
Jarní koncerty v bozkovské sokolovně zakončí Brutus

Nejčtenější články

18.04.: Do centra Liberce přináší kousek exotiky Papilonia – motýlí dům
17.04.: Kvalifikace o 1. volejbalovou ligu pokračuje
17.04.: Program Kulturního centra Vratislavice 101010 v dubnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace