Starší žáci Pragovky naznačili zlepšení

10.06.2017 13:09:14 | Autor: V. Šatava, P. Preisler | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou,Jablonecko

Starší žáci Pragovky naznačili zlepšení

Na první červnovou sobotu se v jablonecké městské sportovní hale odehrál poslední turnaj starších žáků v házené. Jablonečtí se postupně utkali s celky z Liberce, Loun, Lovosic a Mostu. Žáci mají krátce nové trenéry Vl. Šatavu a P. Preislera, což odráží i jejich lepší výsledky. Před tímto turnajem si hráči vytyčili úkol získat minimálně tři body a poskočit v tabulce před Ústí nad Labem, které mělo v tomto kole volno - a podařilo se.


    Výsledky:

TJ ELP Jablonec - Liberec Handball 20:20

Hned první utkání sehráli domácí se sousedním Libercem. Do utkání nastoupili odhodlaně, nedat soupeři nic zadarmo. Přesnou střelbou drželi vyrovnané skóre především Střižík a Janata.

TJ ELP Jablonec - Lokomotiva Louny 15:13

Jedno z nejlepších utkání, které starší žáci za sezonu odehráli. Výborná obrana, za kterou podal velice dobrý výkon brankář Novák. Střelecky se zapojili i další hráči, a tak mohli slavit výhru, která jim zajistila páté místo v konečné tabulce soutěže.

TJ ELP Jablonec - HK FCC Město Lovosice 13:16

Jestliže v minulém utkání se dařilo vše, na co kluci sáhli, tady to bylo přesně naopak. Velké množství technických chyb a nepřesné zakončení, i přes velkou snahu v závěru, nepřineslo vysněnou druhou výhru na turnaji.

TJ ELP Jablonec - HK Baník Most 16:30

Poslední utkání turnaje a pro některé hráče i poslední utkání za starší žáky sehráli se suverénem letošního ročníku Mostem. Most prošel celou soutěží bez jediné prohry, a tak chtěli domácí jasného favorita potrápit. To se jim v prvním poločase dařilo a poločas skončil prohrou o pouhé tři branky. Po přestávce však došly síly a Mostečtí zpřesnili hru. Na konci utkání proto svítil na ukazateli možná až moc krutý výsledek.

Sestava a branky: Novák - Šimek (6), Císař (1), Kudrhalt (6), Blažek, Janata (18), Hassa (1), Střižík (24), Kubík, Svoboda (4), Kružík (2).

Další zápasy: Lovosice - Most 12:23, Liberec - Lovosice 27:21, Most - Louny 28:17, Liberec - Most 11:27, Lovosice - Louny 20:21, Louny - Liberec 23:39.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 30 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Výkonná rada ODS v Liberci zrušila členství dvěma členům

Výkonná rada ODS v pátek 12. dubna 2024 v návaznosti na závažné pochybnosti a podezření z korupčního jednání v Liberci rozhodla přijatým usnesením o ukončení členství Petru Židkovi a Petru Syrovátkovi. „Petr Židek byl vyzván, aby z věci vyvodil patřičné důsledky, a rezignoval na své funkce, nicméně výzvu odmítl. Ve stejné věci byl Petr Syrovátko vyzván k pozastavení členství. Oba pánové výzev neakceptovali, proto Výkonná rada ODS využila těchto mimořádných nástrojů. Výkonná rada zároveň rozhodla o zrušení Místního sdružení Liberec, čímž došlo k jeho zániku," uvedl tiskový mluvčí ODS Jakub Skyva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jarní novinka z Frýdlantu: na zámku ukáží turistům kastelánské křídlo
Jirka Zemler oslavil 85!!!
A bude zase skupina o záchranu
Řidiči mohou o víkendech nechat vozidla v libereckém parkovacím domě
Jarní koncerty v bozkovské sokolovně zakončí Brutus

Nejčtenější články

18.04.: Do centra Liberce přináší kousek exotiky Papilonia – motýlí dům
17.04.: Kvalifikace o 1. volejbalovou ligu pokračuje
17.04.: Program Kulturního centra Vratislavice 101010 v dubnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace