Šperky Šenýr Bijoux oblékne Nikol Švantnerová na Miss Universe
28.11.2015 15:33:00 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou
Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová představila 24. listopadu šaty pro světovou soutěž Miss Universe, která se koná v prosinci v Las Vegas. Trojici večerních šatů pro ni připravila návrhářka Tereza Sabáčková, národní kostým navrhl tým studentek pod vedením návrháře Petra Kaloudy. Všechny šaty i kostým doplní exkluzivní kolekce šperků vyrobena přímo pro Nikol v jablonecké dílně Šenýr Bijoux.
Letošní 64. ročník soutěže Miss Universe se uskuteční 20. prosince v americkém Las Vegas. Vítězka soutěže Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová bude Českou republiku reprezentovat v modelech od své dvorní návrhářky Terezy Sabáčkové z Českých Budějovic. Nikol do Las Vegas odlétá už 1. prosince a čekají ji téměř tři týdny intenzivního programu. Celkem s sebou bude mít tři velké kufry plné i dalších šatů a nutné výbavy.
Základ všech modelů Terezy Sabáčkové je z průhledných a jemných, až neviditelných látek z Dubaje. Šaty jsou ručně ozdobené krajkou a štrasem. Střih podtrhuje siluetu Nikol a zároveň rafinovaně zakrývá jen to nejnutnější. První šaty jsou ze stínovaného hedvábí a žluté krajky. Díky třpytivému štrasu a vlajícímu materiálu vyvolávají dojem zářícího slunce spolu s náušnicemi od Šenýru, které dokonale kopírují jak tvar krajky tak její barvu. Druhé, bílé šaty působí čistě. „Bílé šaty jsme ve spolupráci s Terezkou doplnily křišťálovým náhrdelníkem ve 3D s tvarovými kameny v barvách krystal, aqua, tyrkys a dokonce i emerald." Doplnila Olga Kopalová majitelka Šenýru. Naopak poslední temně modré se třpytí jako noční obloha a evokují přitažlivost femme fatale. I tento model doplňuje na světovou soutěž souprava z Jablonce, tentokrát montanový set náhrdelníku a náušnic, který je výrazným doplňkem dekoltu krásky.
Rodinná firma ŠENÝR má tradici šperkařství již od roku 1900. Patří mezi nejlepší výrobce bižuterie v Čechách. Největší úspěchy slaví na světových veletrzích v Evropě i Asii. Partnerstvím s Českou Miss ŠENÝR získal popularitu nejen v tuzemsku ale i na světových soutěžích krásy. Korunkami od ŠENÝRU se pyšní vítězky České Miss z let 2011 až 2015. V Reunionu mají putovní korunku pro Miss Reunion od roku 2010. Také zdobí skvělé osobnosti kulturního i politického života v různých částech země a všechny ženy, které touží originálně doplnit svou krásu ručně vytvořenými šperky skvělých designů.
Související články
Panenka Šenýrka se za Jablonecko účastní aukce pro Unicef
Šaty Marie Zelené a korunky Šenýru vypodobnily magickou Prahu
ŠENÝR Bijoux ozdobil charitativní soutěž Dívka roku 2015
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie
Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.
Kraj zná výsledky ze čtvrtého měření hluku v okolí dolu Turów
Měření hluku, které na schválených lokalitách v obcích Uhelná a Oldřichov na Hranicích provedl Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, se uskutečnilo v období 15. až 22. září 2025, a to vždy v noční době od 22:00 do 6:00. Zároveň došlo k souběžnému měření v souladu s uzavřenou mezivládní dohodou na technickém místě měření umístěném v Polsku, které bylo do monitoringu zařazeno z důvodu lepší identifikace hluku způsobeného provozem těžebních zařízení dolu Turów a jeho odlišení od dalších hluků z pozadí. „Z výsledků čtvrtého letošního měření, které jsou uvedeny bez započtení nejistoty měření (1,8 dB), vyplývá, že po vyloučení rušivých vlivů nedošlo v průběhu měření v dotčeném území k překračování mezní hodnoty pro celonoční hlukovou zátěž (40 dB). Průměrná hodnota akustického tlaku za uvedené měřící období byla na měřicím místě v obci Uhelná - 34,2 dB a v obci Oldřichov na Hranicích - 35,0 dB (v rámci třetího letošního měření byly zjištěny tyto hodnoty: v obci Uhelná - 40,6 dB a v obci Oldřichov na Hranicích - 37,4 dB a oproti předchozímu kolu tak došlo k výraznému snížení hlukové zátěže). V rámci čtvrtého letošního měření zároveň nedošlo k překročení hygienického limitu pro nejhlučnější hodinu L Aeq,1h."
Nejnovější články
Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
Mikulášská nadílka v Lučanech láká děti na sobotu 6. prosince
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Mikulášská nadílka u Střelnice nabídne program pro děti i autogramiádu
Nejčtenější články
03.12.: Svoz velkoobjemového odpadu a dřeva bude v Jablonci 4. prosince
03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
04.12.: Mikulášská nadílka u Střelnice nabídne program pro děti i autogramiádu
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-2023 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.