Slavná jména na Pěnčínských slavnostech!

22.06.2022 07:19:18 | Autor: Jan Bendl | Rubrika: Sport | Obce: Pěnčín

Slavná jména na Pěnčínských slavnostech!

O víkendu budou v Pěnčíně na Jablonecku probíhat Pěnčínské slavnosti, na programu je už od pátku bohatý kulturní i sportovní program.

Slavnosti v Pěnčíně začínají svůj programem už v pátek 24. června a pokračují i během celé soboty nejen ve fotbalovém areálu ale i na Krásné. Připravena bude nejen zábava a pouťové atrakce pro děti, v prodeji budou regionální produkty a domácí dobroty. Vše doprovodí bohatý kulturní a hudební program, který vygraduje sobotním večerním koncertem liberecké rockové kapely Těla.  

Ještě předtím však na fotbalovém hřišti nastoupí místní stará garda FC Pěnčín proti staré gardě FK Jablonec! Exligový dres znovu obléknou kapacity jako Milan Fukal, Karel Piták, Michal Špit, Luboš Loučka, Tomáš Čížek, Petr Zábojník, Tomáš Michálek, Jiří Mašek, Zdeněk Šenkeřík, Petr Smíšek, Miroslav Vodehnal, Vladimír Pokorný, Josef Laštovka, a to ještě není výčet jmen zcela konečný! Výkop utkání starých gard je na programu v sobotu 25. června od 16:30.

Přijďte strávit pohodový pátek či sobotu do Pěnčína! Kompletní program slavností ke stažení ZDE!

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Výkonná rada ODS v Liberci zrušila členství dvěma členům

Výkonná rada ODS v pátek 12. dubna 2024 v návaznosti na závažné pochybnosti a podezření z korupčního jednání v Liberci rozhodla přijatým usnesením o ukončení členství Petru Židkovi a Petru Syrovátkovi. „Petr Židek byl vyzván, aby z věci vyvodil patřičné důsledky, a rezignoval na své funkce, nicméně výzvu odmítl. Ve stejné věci byl Petr Syrovátko vyzván k pozastavení členství. Oba pánové výzev neakceptovali, proto Výkonná rada ODS využila těchto mimořádných nástrojů. Výkonná rada zároveň rozhodla o zrušení Místního sdružení Liberec, čímž došlo k jeho zániku," uvedl tiskový mluvčí ODS Jakub Skyva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jarní novinka z Frýdlantu: na zámku ukáží turistům kastelánské křídlo
Jirka Zemler oslavil 85!!!
A bude zase skupina o záchranu
Řidiči mohou o víkendech nechat vozidla v libereckém parkovacím domě
Jarní koncerty v bozkovské sokolovně zakončí Brutus

Nejčtenější články

18.04.: Do centra Liberce přináší kousek exotiky Papilonia – motýlí dům
17.04.: Kvalifikace o 1. volejbalovou ligu pokračuje
17.04.: Program Kulturního centra Vratislavice 101010 v dubnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace