Skibus obslouží i lyžaře z tanvaldské Výšiny

10.12.2015 12:43:38 | Autor: Redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Tanvald,Jizerské hory,Jablonecko

Skibus obslouží i lyžaře z tanvaldské Výšiny

Na základě dohody vedení města Tanvald a Sdružení cestovního ruchu Jizerky bude v letošní zimní sezoně Skibus „tanvaldský Špičák" zajíždět pro lyžaře až na sídliště Výšina.

Tento speciální spoj bude třikrát denně svážet či rozvážet lyžaře téměř z celého Tanvaldu. „Tato novinka určitě uspokojí nejen všechny zájemce o sjezdové lyžování z řad občanů našeho města, ale samozřejmě významně podpoří i podnikatele v cestovním ruchu," uvedl starosta Tanvaldu Vladimír Vyhnálek.

Jedna ze sedmi zastávek Skibusu na katastru města totiž bude v těsné blízkosti lokality největšího soustředění ubytovacích služeb v Tanvaldu – Hotel Bon, Penzion Bobovka, Tenis club a Penzion Milan Ognar-Penzion U Tenisu. „Skibus zahájí svoji činnost v návaznosti na zahájení zimní lyžařské sezóny" dodal závěrem této pro tanvalďáky jistě dobré zprávy starosta města.

Jízdní řád naleznete v příloze. Více na:  www.jizerske-hory.cz, www.skijizerky.cz, www.jizerkovi.cz

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Ke stažení

Jízdní řád Skibusu

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji

Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.

Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma

Máte už nakoupená semínka a připravené truhlíky? Pokud ne, v sobotu 21. března 2026 máte ideální příležitost to napravit. Pěnčínské jarní slavnosti navazují na úspěšné podzimní slavnosti a letos sázejí na zahradnické téma. Pořadatelé nezapomněli ani na oblíbenou kulinářskou soutěž. Slavnosti doplní i další významná událost - oslavy 140 let místní základní školy. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecké uzavírky: opravy silnic i práce na inženýrských sítích
Hasiči pomáhali zachránit zraněnou turistku v Besedických skalách
V Jablonci má skončit problematická ubytovna Neptun
ŘSD zahájí rekonstrukci mostu na I/35 v Hodkovicích nad Mohelkou
Harrachov čeká velikonoční lyžování, pomlázka, kino i fotbal

Nejčtenější články

02.04.: ŘSD zahájí rekonstrukci mostu na I/35 v Hodkovicích nad Mohelkou
01.04.: Česko-německé Velikonoce oživí Rýnovice
01.04.: Podezření, omyly i rychlá pomoc: strážníci řešili sérii oznámení

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace