Silvestrovský desetiboj za účasti Báry Špotákové

01.01.2018 20:09:45 | Autor: Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Silvestrovský desetiboj za účasti Báry Špotákové

Jako každý rok i letos se sešli atleti z TJ Liaz na posledních závodech roku - Silvestrovském desetiboji. Jde o již tradičně netradiční akci. Nejedná se totiž o klasický desetiboj, ale o "zábavný" desetiboj desetičlenných družstev. V této podobě se klání konalo již po 28.

Při letošním ročníku se sešlo šest družstev a síly se měřily v disciplínách, jako je skok z místa do dálky dvojic (dvojice má k sobě svázané nohy), kopalo se na přesnost, zajímavá byla i závěrečná štafeta 10x 30 metrů s medicinbalem nebo tradiční pětinožka (4 závodníci mají švihadly svázané nohy k sobě, a tak musí urazit 100 metrovou vzdálenost v co nejkratším čase). Hod šipkami a hod na koš už jenom podtrhují charakter desetiboje.

Za všechny zúčastněné se sluší jmenovat družstvo nazvané FC Beercelona, vedené olympijskou vítězkou, mistryní světa a světovou rekordmankou  v hodu oštěpem, Bárou Špotákovou. Za ostatní družstva, jež měla své viditelné "frontmeny", zmíníme například 0 promile - Jan Cikán, Koňeee - Eva Mikulová a Čerti - Jan Štol.

Družstvo Szegéd Titán bylo z Maďarska! Tedy letošní Silvestrovský desetiboj byl mezinárodní akcí. Bylo připraveno i drobné občerstvení z Pekárny Šumava a rychlými špunty tuto akci podpořil Dům vína. Bylo to krásné atletické rozloučení s letošním rokem. Silvestrovský desetiboj 2017 se vydařil a všichni zúčastnění odcházeli příjemně unaveni a s dobrým pocitem v duši.

Výsledky:
1. Koňeee 
2. Sněženky a machři z Klášterce nad Ohří
3. 0 promile
4. FC Beercelona
5. Čerti
6. Szeged Titán

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Silvestrovská hala 2017

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 40 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hasiči vyjížděli v noci kvůli bouřce hlavně v Pojizeří

V průběhu první poloviny noci ze středy na čtvrtek 30. června zasahovali hasiči v souvislosti s počasím hlavně v Pojizeří. V devíti případech zde byly jednotky povolány k popadaným stromům a jednou k odčerpání vody ze sklepa. Více podrobností

Češi a Poláci chtějí společně zlepšit přeshraniční silniční spojení

Bezpečně a plynule přes hranice. Takový je název chystaného česko-polského projektu, jehož cílem je modernizace přeshraničních silničních spojení mezi těmito dvěma zeměmi. O plánovaných možnostech a vizích rokovali na krajském úřadu zástupci Libereckého kraje, zhořeleckého okresu, měst Hrádek nad Nisou a Bogatynia, ministerstva pro místní rozvoj, Euroregionu Nisa a dalších zúčastněných organizací. V rámci projektu je možné uvažovat o dvou propojeních, která by zkvalitnila dopravu a přeshraniční cestování v kraji. Prvním z nich je trasa z Rynoltic do Hrádku nad Nisou a přes česko-polský hraniční přechod dál do polského Porajówa. Druhá trasa by pak vedla z polské Bogatynie přes hraniční přechod Bogatynia/Kunratice na Frýdlant. Mělo by se jednat o úpravy silnic včetně mostů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zubačka slaví 120 let, přijedou i speciální vlaky
Startuje 24. ročník Letní dílny pohybu, tance a rytmu Léto tančí
Na přejezdu v Plavech vlak srazil osobu
Cyklo, voda, lezení, brusle. Prostě pohyb na tanvaldské sportovce
Podpořte restaurování kazatelny v Bozkově v památkářské soutěži

Nejčtenější články

28.06.: Obrazem: Senioři zápolili na Městském stadionu v Tanvaldě
01.07.: Na přejezdu v Plavech vlak srazil osobu
30.06.: Červnové střípky z městské policie: rvačka psů i vážně zraněná žena

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace