Řidič v Jablonci přehlédl chodce na přechodu
23.03.2016 10:20:06 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou
V jablonecké ulici Želivského řidič vozidla přehlédl v sobotu dopoledne na přechodu pro chodce přecházejícího seniora, který při střetu utrpěl zranění a musel být odvezen do nemocnice.
„V sobotu 19. března dopoledne se krátce po desáté hodině v Jablonci nad Nisou v ulici Želivského stala nehoda, při které řidič s vozidlem Mazda CX-7 jel ve směru na centrum města, kde na přímém úseku vozovky přehlédl z jeho levé strany po vyznačeném přechodu pro chodce přecházejícího 83letého muže, do kterého levým rohem narazil," uvedla tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.
Senior při tomto střetu utrpěl zranění a byl z místa nehody převezen sanitním vozem zdravotnické záchranné služby do jablonecké nemocnice. „Alkohol byl u řidiče vozidla i chodce vyloučen provedenými dechovými zkouškami. Předběžná výše způsobené škody činí částku 10 000 Kč. Věc i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou," dodala Sochorová.
Související články
V Rychnově se střetla dvě vozidla, škoda je 140 tisíc
Při odkašlávání sjel v Pulečném ze silnice
Hlídka strážníků v Jablonci zjistila na parkovišti poškozené vozidlo
Při předjíždění se v Kokoníně střetla dvě vozidla
Dvě auta se střetla ve Smržovce při odbočování
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Více než 1,5 milionem korun podporuje kraj vědomostní soutěže žáků
Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630 000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1.200.000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.
Jizerská 50 přináší změny v MHD
V sobotu 31. ledna a v neděli 1. února budou spoje linky č. 101 končit v zastávce Bedřichov, centrální parkoviště. Úsek Bedřichov, centrální parkoviště - Bedřichov, Maliník otočka tak nebudou obsloužené. Veškeré informace k závodům jsou na https://jiz50.cz/
Nejnovější články
Výstavou představují tvorbu Ivy Nyplové u příležitosti životního jubilea
Krajské příspěvkové organizace nabídnou v únoru pestrý program
Nový rok zahájili Maloskalští výhrami nad Havlíčkovým Brodem
Agentura regionálního rozvoje už 30 let mění k lepšímu Liberecký kraj
Pralyžaři opět míří na zásadské závody postaru
Nejčtenější články
29.01.: MP Jablonec: Trenky v mrazu, alkohol v sauně i noční drama
30.01.: Pralyžaři opět míří na zásadské závody postaru
29.01.: ČEZ Jizerská 50 již klepe na dveře
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.