Reprezentantky jablonecké jízdárny bojovaly v Hnanicích

10.05.2011 18:11:32 | Autor: Hana Hilleová | Rubrika: Sport | Obce: Lučany nad Nisou,Jablonec nad Nisou

Reprezentantky jablonecké jízdárny bojovaly v Hnanicích

Velmi pěkným výkonem reprezentovala Jezdecký oddíl Nisa Jablonec na sobotních Jarních parkurových závodech v Hnanicích Lenka Plačková.

V parkúru stupně Z na limitovaný čas obsadila s klisnou Sonetou 11. místo se čtyřmi trestnými body v čase 62,25. V soutěži startovalo 23 dvojic a čas Lenky Plačkové se jako třetí nejlepší přiblížil stanovenému limitu. Druhá reprezentantka jabloneckého oddílu Irena Kneřová na koni Sára byla vyloučena pro dvojí neposlušnost. Vítězem soutěže se stal Pavel Macek z Jezdecké společnosti Javorník před Šárkou Zemanovou z Jezdecké společnosti Vysoká a Alexandrou Slámovou reprezentující Stáj Aliance Jičín.

Nejvíce obsazenou byla soutěž se stupňovanou obtížností do 90 cm, tedy do úrovně ZM. Jabloneckou stáj reprezentovala Michaela Plačková na Sáře a Sabrina Kneřová se Sonetou. Výkon jezdkyň postačil na poslední a předposlední příčku, žlutou mašli vybojovala Alexandra Slámová. Dvoufázové skákání 100/110 cm opanovala Kristýna Pařízková z JK Náchod a soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm se žolíkem Pavel Macek.

Vrcholem soutěžního dne byl parkúr L** - Memoriál MUDr. Jiřího Hassy, ve kterém poměřilo síly deset dvojic. Soutěž sponzoroval doktor Jiří Hassa mladší. Do rozeskakování postoupil Pavel Macek, který perfektní jízdou získal první místo. Na druhém místě zůstala Alexandra Pejosová z JK Krakonoš Trutnov a třetím v rozeskakování byl Jan Chýle reprezentující Sportovní stáj Chýle, který po chybě vzdal.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 46 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sbírka proběhne v přízemí radnice v Lučanech

Ve dnech od 6. února 2023 do 10. února 2023 se uskuteční sbírka Diakonie Broumov v přízemí v budově Městského úřadu Lučany nad Nisou. Vše noste zabalené v igelitových pytlích, nádobí vložte do krabic. Knihy v současné době nepřijímají, jelikož jich je nadbytek.

Světový den mokřadů slavíme i v Krkonoších

Rozsáhlé komplexy subalpínských mokřadů náleží mezi nejpozoruhodnější biotopy Krkonoš. Největší rašeliništní komplexy náhorní planiny východních a západních Krkonoš - Úpské rašeliniště a Pančavská louka - byly v roce 1993 zařazeny mezi nejvýznamnější mokřady světa v rámci tzv. Ramsarské úmluvy. Právě z iniciativy Ramsarské úmluvy (www.ramsar.org) se slaví 2. únor jako Světový den mokřadů. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidička pod vlivem alkoholu u Frýdštejna narazila do několika stromů
Nové posily flotily sanit ZZS LK vyjíždějí do terénu
Dětský karneval v Desné
Desná zve na divadlo
Policie hledá řidiče, který na Smržovce porazil seniorku

Nejčtenější články

05.02.: V Kokoníně hořelo osobní auto
05.02.: Obrazem: Zásadská pralyže 2023
05.02.: Obrazem: Babí hop v Eurocentru 2023

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace