Rada prodloužil, exodus pokračuje: Lischka je Sparťanem

23.06.2019 05:23:01 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Rada prodloužil, exodus pokračuje: Lischka je Sparťanem

Nebývalý ruch na Střelnici tohoto léta nebere konce. Trenér Petr Rada o rok prodloužil s klubem v těchto dnech končící smlouvu a čeká ho skutečná fuška. Po hráčském zemětřesení si bude připadat jako jeho kolegové v Liberci, kteří staví mužstvo prakticky každé léto. Také počet hostujících hráčů je nebývalý a toto všechno sladit, vyladit, to rozhodně žádná legrace nebude.

Klubový prezident, zdá se, je ve formě už nyní, doplnění kádru probíhá smysluplně a tak by nastávající ligový ročník mohl na Střelnici přinést hodně radosti. Mínusem je krátká letní přestávka, takové hráčské zemětřesení by potřebovalo asi více času.

Já si dokonce myslím, že tým pro podzim ani neoslabil, byť z Jablonce po zimě odešli výborní fotbalisté, hlavně Trávník, Hovorka a Holeš, skutečně velké opory. O postavení tří hostujících slávistů stopera Jugase, podhrota Sýkory a hlavně štírka Matouška asi není pochyb, do hry by se měl konečně dostat slovenský reprezentant výběru 21 Fábry, zkušený Pilík svým skvělým trestňákem také naznačil, že určitě nepřišel do Jablonce na důchod. Věřme, že ve své střelecké formě bude pokračovat Martin Doležal, dlouhé přihrávky i více pohybu určitě předvede Považanec, na své lepší chvíle byl měl navázat Jovovič.

Zvědaví můžeme být na krajní beky Holíka či Tsurikova, neboť právě hra krajních beků bylo to, co Jablonec hodně zdobilo. Hovoří se o teplickém krajním bekovi Janu Krobovi. A to se proslýchá, že co do posílení týmu neřekl Pelta poslední slovo. Měl velký zájem o teplického Horu, ale žlutomodří na nabídnutých 10,5 milionu nekývli, ač hráči se do Jablonce docela chtělo. Tak si ještě počkejme

JUNIORKY KONČÍ, NASTUPUJÍ BÉČKA

Sotva fotbalisté Mšena oslavili postup do ČFL, tak změnili jmenovku a budou hrát pod hlavičkou FK Jablonec B. Hrát budou tam, kde jsou zvyklí - v Břízkách. Uvidíme, jak bude vypadat kádr, ale pokud bude spolupráce áčka s béčkem lepší než s juniorkou, bude to jenom ku prospěchu.

Svaz již nalosoval skupiny ČFL, jablonecký tým bude hrát ve skupině B a bude mít tyto zajímavé soupeře: Živanice, Zápy, Pardubice B, Brozany, Hradec Králové B, Chlumec nad Cidlinou, Ústí nad Orlicí, Velvary, Liberec B, Teplice B, Mladá Boleslav B, Bohemians 1905 B, Přepeře, Dukla B, Zbuzany a Jablonec B.

Takže nejen na Střelnici, ale i v Břízkách bude k vidění zajímavý fotbal se zajímavými soupeři.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Kokoníně se postaví provizorní objízdná trasa

Jablonec zřídí v Kokoníně provizorní objízdnou trasu ulice Kaštanová z vedlejší slepé ulice přes soukromé pozemky. Důvodem jsou výkopy a úplná uzavírka ulice Kaštanové kvůli stavbě dešťové kanalizace, přeložkám sítí a rekonstrukci ulice. „SVS chce v ulici Kaštanová vybudovat splaškovou kanalizaci a přeloží vodovod, město postaví kanalizaci dešťovou, přeloží plynovod a pak zajistí kompletní rekonstrukci ulice Kaštanová. Proto je však třeba nejdříve zřídit provizorní objízdnou trasu," informuje náměstek pro rozvoj Petr Roubíček s tím, že zakázku zadá Jablonec přímo a zaplatí za ni více jak milion korun včetně DPH. Stavět by se mělo v létě, hotovo by mělo být do konce stavební sezony.

Šaldovo a Naivní divadlo podpoří kraj sedmi miliony korun

Poskytnutí neinvestičních a investičních dotací z rozpočtu Libereckého kraje Naivnímu divadlu Liberec a Divadlu F. X. Šaldy Liberec schválili na svém zasedání krajští radní. V souladu s memorandem uzavřeným mezi Libereckým krajem a statutárním městem Liberec je vyčleněno v rozpočtu odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu 5 milionů korun na investiční dotace a 2 miliony korun na podporu těchto divadel. „Dva miliony korun rozdělí kraj coby provozní příspěvek mezi obě scény. Částkou 1 470 000 korun podpoří činnost Divadla F. X. Šaldy a 530 000 korunami Naivní divadlo," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně hejtmana pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Od 8. července se položí definitivní asfalt v ulici Liberecká v Jablonci
Na dětské olympiádě excelovali jablonečtí plavci
Atleti LIAZ Jablonec měli v minulých dnech nabitý program
Program pro všechny generace slibuje Rodinný festiválek
Nová česká romantická komedie Řekni to psem se představuje

Nejčtenější články

04.07.: Obrazem: Oslavy 120 let ozubnicové trati v Kořenově
03.07.: Hasiči zachránili psa po pádu z maloskalské vyhlídky
04.07.: Na trati z Liberce do Szklarske Poręby pokračuje výluka do 10. července

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace