Rada prodloužil, exodus pokračuje: Lischka je Sparťanem

23.06.2019 05:23:01 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Rada prodloužil, exodus pokračuje: Lischka je Sparťanem

Nebývalý ruch na Střelnici tohoto léta nebere konce. Trenér Petr Rada o rok prodloužil s klubem v těchto dnech končící smlouvu a čeká ho skutečná fuška. Po hráčském zemětřesení si bude připadat jako jeho kolegové v Liberci, kteří staví mužstvo prakticky každé léto. Také počet hostujících hráčů je nebývalý a toto všechno sladit, vyladit, to rozhodně žádná legrace nebude.

Klubový prezident, zdá se, je ve formě už nyní, doplnění kádru probíhá smysluplně a tak by nastávající ligový ročník mohl na Střelnici přinést hodně radosti. Mínusem je krátká letní přestávka, takové hráčské zemětřesení by potřebovalo asi více času.

Já si dokonce myslím, že tým pro podzim ani neoslabil, byť z Jablonce po zimě odešli výborní fotbalisté, hlavně Trávník, Hovorka a Holeš, skutečně velké opory. O postavení tří hostujících slávistů stopera Jugase, podhrota Sýkory a hlavně štírka Matouška asi není pochyb, do hry by se měl konečně dostat slovenský reprezentant výběru 21 Fábry, zkušený Pilík svým skvělým trestňákem také naznačil, že určitě nepřišel do Jablonce na důchod. Věřme, že ve své střelecké formě bude pokračovat Martin Doležal, dlouhé přihrávky i více pohybu určitě předvede Považanec, na své lepší chvíle byl měl navázat Jovovič.

Zvědaví můžeme být na krajní beky Holíka či Tsurikova, neboť právě hra krajních beků bylo to, co Jablonec hodně zdobilo. Hovoří se o teplickém krajním bekovi Janu Krobovi. A to se proslýchá, že co do posílení týmu neřekl Pelta poslední slovo. Měl velký zájem o teplického Horu, ale žlutomodří na nabídnutých 10,5 milionu nekývli, ač hráči se do Jablonce docela chtělo. Tak si ještě počkejme

JUNIORKY KONČÍ, NASTUPUJÍ BÉČKA

Sotva fotbalisté Mšena oslavili postup do ČFL, tak změnili jmenovku a budou hrát pod hlavičkou FK Jablonec B. Hrát budou tam, kde jsou zvyklí - v Břízkách. Uvidíme, jak bude vypadat kádr, ale pokud bude spolupráce áčka s béčkem lepší než s juniorkou, bude to jenom ku prospěchu.

Svaz již nalosoval skupiny ČFL, jablonecký tým bude hrát ve skupině B a bude mít tyto zajímavé soupeře: Živanice, Zápy, Pardubice B, Brozany, Hradec Králové B, Chlumec nad Cidlinou, Ústí nad Orlicí, Velvary, Liberec B, Teplice B, Mladá Boleslav B, Bohemians 1905 B, Přepeře, Dukla B, Zbuzany a Jablonec B.

Takže nejen na Střelnici, ale i v Břízkách bude k vidění zajímavý fotbal se zajímavými soupeři.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sociální organizace v regionu dostanou pověření k poskytování služeb

Pro roky 2022 a 2023 musí mít sociální služby v regionu tzv. Pověření k poskytování služeb v obecném hospodářském zájmu (dále Pověření SGEI). Tento dokument upravuje práva a povinnosti kraje a organizací včetně financování. „Pověření SGEI je nutné vystavit všem sociálním službám zařazeným do Základní sítě sociálních služeb Libereckého kraje. Ta se nyní rozšiřuje o další tři subjekty - a to o turnovský FOKUS, Rodinu v centru a liberecké centrum pro seniory," uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí.

Další krok přiblížil stavbu nové stanice HZS Jilemnice

V pátek 26. listopadu 2021 podepsal starosta města Jilemnice David Hlaváč a ředitel Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Jan Hadrbolec smlouvu o prodeji pozemku v Jilemnici, místní části Hrabačov. Pozemek je určen pro výstavbu nové stanice Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje v Jilemnici. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prosincové kulturní a společenské akce ve Smržovce
Pivní stezka představí legendární i skryté půvaby Lužických hor
Horská služba bude cvičit lavinové záchranáře v Bosně
Neoznačení chodci a cyklisté se vystavují velkému nebezpečí
V Jablonci vypraví unikátní mobilní očkovací tým

Nejčtenější články

01.12.: Dvě auta se srazila na sněhu v Bratříkově
03.12.: U Kauflandu v Turnovské ulici v Jablonci se rozsvítily semafory
01.12.: Youtubeři dobývají Liberecký kraj. Kluci z Prahy vyrazili do Krkonoš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace