Řada novinek na Střelnici, FK Jablonec spustil prodej permanentek

25.06.2024 10:43:25 | Autor: Jan Bendl | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou,Jablonecko

Řada novinek na Střelnici, FK Jablonec spustil prodej permanentek

V pondělí 24. června byl spuštěn prodej permanentek na novou ligovou sezonu 2024/2025. Fanoušci si už nyní mohou pořídit celosezonní vstup buď přímo na Střelnici v Infocentru nebo online z mobilu či počítače.

Na Střelnici je před startem nové sezony nebývale rušno. Před startem přípravy byl vyměněn realizační tým, nově tým povede místo Radoslava Látala Luboš Kozel. Nový kouč už během prvních dnů přípravy přivítal v kádru nebývalé množství posil. Útočníka Puškáče, záložníky Polidara, Fortelného, Berana a obránce Cedidly. Změny se ale týkají i samotných fanoušků. Klub totiž přechází po vzoru jiných ligových týmů k ticketingové společnosti Enigoo. Chystá se vlastní mobilní aplikace, která bude sloužit nejen jako zdroj aktuálních klubových informací, ale poslouží právě i jako úložiště permanentky.

„Pro novou sezonu jsme se po letech rozhodli změnit dodavatele ticketingového systému a zjednodušit tak celkový proces nákupu jak na pokladně, tak zejména v online prostoru. Víme, že je to pro lidi nové, ale věříme v celkové zjednodušení nákupního procesu teď před sezonou, ale i během ligových zápasů. Teď stačí pět jednoduchých kroků a máte novou permici,“ říká tiskový mluvčí FK Jablonec Martin Bergman. Ceny permanentek klub zachovat a dál se chystá co nejvíce zvýhodňovat fanoušky, kteří navštěvují zápasy pravidelně.

Ceny permanentek 2024/2025

„Snažíme se být dostupnější a lákavější i pro mladší generace fanoušků, takže i v nastavení cen jsme se zaměřili také na studenty. Od nové sezony mají všichni studenti, nejen děti do 15 let, možnost získat permanentku za 800 korun. Stačí k tomu mít potvrzení o studiu nebo platnou kartu ISIC. Tedy například i studenti vysokých škol mohou chodit na Střelnici za výhodnějších podmínek,“ vysvětluje Bergman a přibližuje i chystanou mobilní aplikaci fanoušků FK Jablonec.

„S novým poskytovatelem prodejního systému finišujeme také mobilní aplikaci, která bude propojena s jedinečným Jabko ID, což je uživatelský účet věrnostního systému. Nejenže s aplikací bude mít fanoušek vše důležité po ruce přímo v mobilu, včetně permanentky, ale s věrnostním programem chceme fanoušky odměňovat za návštěvy stadionu, nákupy ve fanshopu, aktivitu v aplikaci atd. Výsledkem bodového hodnocení je pak sleva na permici na další soutěžní ročník. Zkrátka když lidi budou pravidelně chodit na zápasy, bude se to promítat do cen na další sezony,“ dodává jablonecký tiskový mluvčí.

Pět kroků k nákupu permice

Detaily k nákupu permice

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na Frýdlantsku vyjede dodávka na přepravu jízdních kol

S platností od 11. července 2024 posílí náhradní autobusovou dopravu na Frýdlantsku mimořádně zavedená linka „K". Nová linka ve formě dodávky jedoucí v trase vybraných spojů linky náhradní autobusové dopravy „C" je určena výhradně k přepravě jízdních kol. Spoj s vlekem na jízdní kola vyjíždí až do konce prázdnin denně v 8:25 z autobusového nádraží v Liberci jako zrychlený spoj do Frýdlantu a dále pak po své trase na Smědavu (s časovým posunem odjezdu na 9:00).

Jednotné stanovisko za všechny složky životního prostředí

Od začátku července se v souvislosti s novým stavebním zákonem dle zákona č. 148/2023 Sb., vydává jednotné stanovisko za všechny složky životního prostředí pro všechny záměry povolované podle stavebního zákona. „Jednotné environmentální stanovisko (JES) se vydává namísto jednotlivých správních úkonů obsažených v devíti různých zákonech z oblasti životního prostředí, které mají podle platné a účinné právní úpravy většinou podobu závazného stanoviska, v některých případech však i rozhodnutí či vyjádření," uvedl Jakub Šrýtr z oddělení životního prostředí a státní památkové péče Magistrátu Jablonce nad Nisou.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou na Jablonecku o víkendu 12. až 14. července
Bohemia Rally 2024 má téměř stovku přihlášených posádek
Tvořivé prázdniny v jabloneckém muzeu
Léto přináší novinky a zajímavosti na hradech a zámcích
Krakonošovy letní podvečery podvacáté obsadí jilemnické náměstí

Nejčtenější články

11.07.: Bouřky zaměstnaly hasiče v kraji, nejčastější bylo čerpání vody
12.07.: Hudebník Paulie Garand láká do kraje. Video zaujalo desetitisíce lidí
10.07.: Jablonecká kašna je vypnutá kvůli velkému úniku vody

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace