Půltucet gólů mšenského céčka v Plavech

24.09.2015 18:43:05 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko

Půltucet gólů mšenského céčka v Plavech

V nejnižší soutěži fotbalistů jabloneckého okresu je stále bez porážky nejzkušenější tým, což je céčko Jiskry Mšeno.

Smržovka B - Josefův Důl 1 : 3 (0:2)

O vítězi rozhodla zřejmě první akce hostů v utkání a jajich úvodní gól ve 4. minutě. Hosté získali jistotu ve hře a po polovině hry přidali druhý gól. Domácí ve druhé části byli aktivnější, do kontaktu se dostali až v poslední části zápasu. Hosté ještě v nastaveném čase svůj tříbodový zisk pečetili třetím gólem a posadili domácí rezervu na předposlední místo v tabulce.

Branky: 83. Štěpánek - 4. Karaqui, 29. Čarný, 93. Němec. Rozhodčí: Pánek. ŽK: 2:2. Diváků: 50. Smržovka B: Picka - Štěpař, Suchý, Gawlista, Pipek ( 60. Hora) - Kedroň, Štěpánek, Jelínek, Augsten - Novák, Oeser. Josefův Důl: Zvěřina - Kubát, Rezler, Poláček (76. Fejfar), Čarný - Lipský (73. Metlička), Karaqui, Mach, Efenberk (46. Efenberk) - Čvirk, Prokop.

Janov - Lučany B 4 : 4 (2:3)

Lučanský fotbalový klub to zřejmě s omlazováním svého kádru myslí vážně a bylo to znát i na sestavě béčka. To je v nejnižší soutěži rovněž bez vítězství, ale v Janově ho zřejmě svojí nezkušeností ztratilo až v závěru. Během prvních tří minut vstřelilo dvě branky, ale vedení neudrželo. Velký podíl na srovnání měl exbrankář Jindra Ducháček, který na „stará kolena" přešel do pole a byl autorem tří gólů, z toho ten poslední, čtvrtý vstřelil v 86. minutě a vyrovnal.

Branky: 39., 71. a 86.(PK) Ducháček, 5. Zámečník - 2. a 49. Kočí, 3. Procházka, 19. Vokatý. Rozhodčí: Vasko. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (85. Kočí za nesportovní chování). Diváků: bez zájmu. Janov: Manina - Huk (43. Ptáčník), Zámečník (46. Kocourek), Martínek, Pilz - Hejlík, Nitsche, Ducháček, Suchánek - Kyntl (46. Mlejnek), Dejmek. Lučany B: Jón - Kučera, Hnídek, Gotwald, Bergmann - Nšmec, Kočí, J. Dítě, Vokatý - Procházka, Moric.

Hodkovice B - Kořenov 1 : 2 (1:0)

Domácí rezerva se prakticky z prvního útoku ujala vedení, ale lehce nabyla a lehce ztratila. První poločas sice byli domácí útočnější, ale své akce neproměnili. Ve druhé části se hosté začali více prosazovat a čtvrt hodiny před koncem mladý Dolenský svým druhým gólem zajistil Kořenovu zasloužené tři body a druhou výhru ze hřiště soupeřů.

Branky: 2. Sluka - 69. a 75. Dolenský. Rozhodčí: Kořínek. ŽK: 0:2. Diváků: 50. Hodkovice B: Kvapil - P. Kyksa (46. Šimkovič), Košek, Vojtíšek, Kolomazník - Vojtíšek, Hrubý, Pekař (60. Bradáč), Jáč (46. Valtr)- J. Kyksa (76. Kovář), Sluka (46. Dolobáč). Kořenov: Doležal - Posejpal, Ježek, Černý, Svoboda - Fojtík, Věneček (73. Albrecht), Kramarič (46. Kohút), Mikšíček (46. Břicháček) - Šnýdl, Dolenský.

Plavy B - Mšeno C 0:6 (0:4)

Domácí trenér poslal do utkání okresní soutěže proti zkušeným hostům mladý mančaft. Od začátku neměly Plavy žádnou šanci dostat se ke kormidlu nebo dokonce do vedení. Borci ze Mšena je tvrdě vyučovali jak se fotbal hraje. Byli ve hře aktivnější a důraznější. A proto také už v páté minutě otevřel skóre Hujer a za deset minut po něm přidal další branku Hadidi. V poločase svítilo na ukazateli skóre 0:4. A to už nevěstilo nic dobrého. I když se zdálo, že v kabině něco domácí na soupeře vymysleli, opak byl ale pravdou. Nic se nezměnilo. Několik šancí se sice zrodilo, ale brankář hostů všechny hravě zlikvidoval. A nakonec ještě v 76. minutě zvýšil hostující zkušený Jiroušek na 5:0 a v 84. si Hujer nenechal ujít příležitost završit svůj hattrick, když dal na 6:0 pro Mšenské. A tím také položil domácí mužstvo na kolena.

Branky: 5., 25., 84. Hujer, 43. a 15. Hadidi, 76. Jiroušek. Rozhodčí: Balatka. Bez karet. Diváků: 65. Sestava Plavů: Šikola - Horák, Vild, Fojtík (46. Pekař), Kouřil - Trmal, Lubas (73. Harik), Balatka, Knap - Gallyas (73. Jelínek), Jandura. Sestava Mšena C: Jungmann - Dočkal, Dutka, Duštíra (64. Vaněk), Hadidi - Zámečník, Ryšavý, Uko, Kocúr (19. Novotný) - Hujer a Jiroušek.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zemřel Imrich Bugár, dlouholetý manažer turnovského mítinku

Atletickým fanouškům přinášíme smutnou zprávu, že ve středu 8. dubna zemřel diskař Imrich Bugár, dlouholetý manažer atletického Memoriálu Ludvíka Daňka v Turnově. Zanedlouho - 14. dubna by přitom oslavil 71 let. Více podrobností

Hasiči – lezci zachránili u Semil paraglidistu i zraněného ferratistu

V úterý 24. března odpoledne měli hasiči - lezci z centrálních hasičských stanic Semily a Liberec velmi napilno. Semilští lezci na dvou různých místech zachránili dvě osoby - paraglidistu v nesnázích a zraněného muže na ferratě u Semil, tam zachraňovali společně s libereckými kolegy. Více podrobností a fotografie na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obnova barokních teras v Zákupech má zelenou
Hostem 22. Trdliště znalec hub i ctitel češtiny Zdeněk Pelda
Kvalitní pitná voda není vždy samozřejmostí
Favorit se prosadil až po půli
Budoucí Jablonec pohledem architektů

Nejčtenější články

19.04.: Máme Spartu rádi, tak jí necháme body
21.04.: Budoucí Jablonec pohledem architektů
19.04.: Kamarádka se našla v pořádku, noční „kutil“ skončil v rukou policie

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace