První ročník půlmaratónu v Těpeřích si bikeři chválili
26.09.2011 14:24:23 | Autor: Hana Hilleová | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou
Čtyřiadvacet cyklistů přijelo otestovat premiérový ročník otevřeného závodu dospělých na horských kolech. Dvacet kilometrů dlouhý závod s názvem Těpeře 2011 připravili na sobotu 24. září v TJ Sokol Těpeře. „Počasí se vydařilo a počet závodníků je na první ročník ideální," řekl Jindřich Pulíček, jeden z organizátorů premiérového půlmaratónu.
Trasa závodu s převýšením 430 metrů vedla po asfaltových komunikacích, lesních a polních cestách a po skončení závodu byla téměř všemi závodníky hodnocena pozitivně. „Trať měli postavenou velmi pěkně. Malé nedostatky byly ve značení, takže jsme si skoro všichni trošku zajeli. Ale s organizátory jsme to již prodiskutovali a na příští ročník znovu přijedeme. A vezmu s sebou i další cyklisty, protože závod to byl opravdu pěkný," pochválil jeden z bikerů.
Vítězem kategorie mužů do třiceti let se stal Ondřej Zelený z týmu Rubena Birell Specialized, před Janem Poláčkem z TJ Sokol Plavy a Markem Nebesářem z Big Shock Team. Ondřej Zelený těpeřských dvacet kilometrů pokořil v čase těsně pod 53 minuty. Zároveň se stal i absolutním vítězem závodu.
Mužům v kategorii do 45 let kraloval Petr Janouš z KC Pivovar Vratislavice před Zdeňkem Peteráčem a Martinem Mikulášem. Kategorii mužů nad 45 let ovládl Martin Würz, reprezentující SWSL Lučany nad Nisou před Janem Hille a Petrem Kadlecem.
Závodu se účastnily tři ženy, které dojely v tomto pořadí: Judita Lorencová z KC Kooperativa SG, Ivana Pechoutová z Rubena Birell Specialized a Lenka Krzyžanková z TJ TŽ Třinec.
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 9 fotek)
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Výročí konce 2. světové války tradičně připomenou i v Jablonci
Primátor města Jablonec nad Nisou zve na připomenutí 81. výročí konce 2. světové války, které se uskuteční ve čtvrtek 7. května od 10 hodin v Rýnovicích u památníku obětí 2. světové války.
Plánovaná uzavírka v Pasecké ulici
Od 1. května se úplně uzavře ulice Pasecká v úseku od ulice Podzimní po ulici Jitřní včetně křižovatky Pasecká - Jitřní. Důvodem uzavírky jsou stavební práce na rekonstrukci plynovodu a obnově kanalizace i vodovodů včetně přípojek. Uzavírka potrvá do konce července. Objízdná trasa povede obousměrně ulicemi Podzimní, Vysoká, Skelná, Slunečná a Jitřní.
Nejnovější články
Opravy a výkopové práce v Jablonci pokračují
Do jabloneckých školek je možné přihlásit i děti mladší tří let
Termíny očkování psů proti vzteklině v Jablonci jsou 26. a 27. května
MP Jablonec: Motocykl bez značky i nezletilý pod vlivem alkoholu
Krajští radní podpořili bezpečnost středních škol třemi miliony korun
Nejčtenější články
05.05.: Do Jablonce se vrátil Horváth
05.05.: Obrazem: 7. ročník Maloskalského půlmaratónu
05.05.: Stavbaři budou v ulicích Březová a Spojovací dva roky
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.