První nasazený Konečný skončil ve čtvrtfinále
22.11.2013 20:50:55 | Autor: Jan Žíla | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou
O tomto víkendu 23. - 24. listopadu 2013 vyvrcholí tenisový turnaj kategorie Future, který probíhá od pondělí v jabloneckých Břízkách. V sobotním semifinále bude chybět nasazená jednička Michal Konečný. Ten nepostoupil přes Chorvatského tenistu Filipa Vegera.
Mezi nejlepší čtyřku se nedostal ani jeden z českých tenistů. První semifinálovou dvojici tvoří zmíněný Chorvat a turnajová trojka Karol Beck ze Slovenska. O druhé postupové místo do finále budou bojovat Litevec Andis Juska a třiadvacetiletý Bulhar Uladzimir Ignatik. První semifinále startuje v 10 hodin a po skončení obou zápasů bude následovat semifinále čtyřher.
Kompletní rozpis zápasů a pavouka singlů a čtyřher si můžete stáhnout níže.
Diskutujte s námi
Ke stažení
Program sobotního semifinale - listopad 2013. | Výsledky dvouher - listopad 2013 | Výsledky čtyřhry - listopad 2013
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Pravidelná práce strážníků v terénu má smysl
V pondělí 16. února vyrazili okrskáři z Proseče nad Nisou, Pasek a Šumavy i centra do terénu na společnou kontrolu. Zaměřili se také na vybydlený dům v prosečské ulici Vrcholová, odkud přicházely informace o větším počtu lidí bez domova. Trojice strážníků na místě objevila pětici osob bez domova. Všechny zkontrolovali a ověřili jejich totožnost. Při lustraci vyšlo najevo, že po jedné z žen pátrají policisté v celostátním měřítku. Okrskáři proto okamžitě kontaktovali Policii České republiky, která si hledanou ženu převzala k dalším úkonům. Běžná kontrola tak přinesla nečekaný výsledek a potvrdila, že pravidelná práce v terénu má smysl.
Drobné ťuknutí v garážích vyřešila rychlá domluva
Ve středu 11. února v 15:30 upozornil vedoucí ostrahy OC Central pan C. okrskáře Městské policie Jablonec nad Nisou pro centrum na dopravní nehodu v přízemí garáží obchodního domu. Podle jeho slov tam řidič bílého Renaultu nechtěně narazil do zaparkované černé škodovky a poté odjel zaparkovat do druhého patra. Při manévru poškodil u škodovky přední blinkr na straně řidiče. Okrskář kontaktoval majitele poškozeného vozu pana Š. Ten uvedl, že vzhledem k rozsahu a hodnotě škody nechce věc řešit přes pojišťovnu ani Policii ČR. Upřednostnil rychlou dohodu o náhradě škody. Společně se pak vydali k vozu Renault a počkali na jeho řidiče. Ten se k situaci bez okolků přiznal, omluvil se a s majitelem škodovky se domluvil na náhradě škody ve výši 1 500 korun. Celá událost tak skončila klidnou dohodou přímo na místě.
Nejnovější články
Kam za sportem a zábavou o víkendu 27. února až 1. března
Atletická halová sezona vyvrcholí o víkendu v Ostravě
Rekord, který čas neporazil
Maryša otráví Vávru v josefodolském divadle
Liberecký kraj koupil Horský hotel a vysílač Ještěd
Nejčtenější články
25.02.: Co nového v jízdním řádu od 1. března?
25.02.: Knihy za korunu najdete v jabloneckém re-use centru
26.02.: Liberecký kraj koupil Horský hotel a vysílač Ještěd
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.