Prohlášení statutárního města Jablonec k získávání podpisů od seniorů

26.01.2023 19:24:50 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Prohlášení statutárního města Jablonec k získávání podpisů od seniorů

Doplnění: V Jablonci nad Nisou seniory v jednom z domů s byty zvláštního určení ve mšenské Palackého ulici obcházel v pondělí večer muž, který žádal o podpisy - údajně proti prodeji nemocnice. Tvrdil, že zastupuje politické hnutí ANO.

„Údajně zastupuje ANO, zvoní na ty staré lidi, kteří nemají ponětí, o co jde, a dává jim papíry k podpisu. Je mi divné, že se v těchto domech pohybuje někdo takto večer a oslovuje staré lidi, kteří tam bydlí a někteří už jsou docela mimo a o ničem nevědí," stěžovala si na jabloneckém magistrátu neteř jedné z obyvatelek domu, vystrašené 91leté paní.

Na dotaz magistrátu, zda se skutečně jednalo o někoho, koho hnutí ANO pověřilo sběrem podpisů, krajská kancelář odpověděla, že nikoli. Proto jablonecký magistrát varuje všechny starší obyvatele, aby nepouštěli do svých bytů neznámé lidi nebo dokonce podepisovali jakékoli listiny. V době předvánoční se podobným způsobem snažili dostat do bytů osoby, které tvrdily, že mají pověření jabloneckého magistrátu, aby kontrolovaly propustnost okenního těsnění. Díky spolupráci občanů se jednu ženu podařilo městských strážníkům brzy zadržet.

Nové informace o tématu: Odbory v jablonecké nemocnici nechtějí převod na akciovou společnost

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.

Jablonecké uzavírky v září

Kvůli opravě zemních smyček se od 11. září na pět dnů úplně uzavře část ulice Mincovní, a to před křižovatkou s ulicí Turnovská. Projet budou moci pouze autobusy. Od 18. září do 20. října se bude rekonstruovat plynovod v ulicích V Aleji a v Pivovarské. Je třeba zde počítat s částečnými uzavírkami. Částečnou uzavírku v ulici Pražská od křižovatky s ulicí Střelecká po objekt s č.p. 86 si vyžádá rekonstrukce plynovodu včetně přípojky. Práce začnou 18. září a potrvají do 20. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výlet z Brodu na Frýdštejn ukáže Zrcadlovou kozu i Bartošovu pec
Béčko Jablonce uhrálo v Hradci cenný bod
Na ledě jsme si všichni rovni, říká hokejová medailistka z Ameriky
Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2023
V jablonecké Galerii N otevřou dvě výstavy

Nejčtenější články

19.09.: 61. derby: Ten bod je docela zlatý
20.09.: Ohlédnutí za během Přes desenské kopce 2023
19.09.: Dvě zlaté medaile Daniela Novotného

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace