Program kina Jas a kultury v Tanvaldě na leden

03.01.2020 07:40:48 | Autor: redakce, me | Rubrika: Kultura | Obce: Tanvald

Program kina Jas a kultury v Tanvaldě na leden

Přinášíme vám program kina Jas Járy Cimrmana v Tanvaldě na leden 2020. K nejzajímavějším snímkům patří Zakleté pírko, Špindl 2, Šťastný nový rok, Star Wars: Vzestup Skywalkera, Špióni v převleku, Můj příběh či Cats.

Předprodej v pokladně kina nebo možnost rezervace na odkazu www.tanvald.cz nebo www.disdata.cz.

Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v lednu 2020 uvádí:

Pátek 3. a sobota 4. 1. 17 hodin

Zakleté pírko
Nová česká filmová pohádka Zdeňka Trošky. Příběh odvážné dívky, která se vydá do světa vysvobodit zakletého prince. V hlavních rolích Anastasia Chocholatá, Lukáš Pavlásek a Petr Urban. Vstupné: 110, 130 Kč Mládeži přístupný. ( 94 )

Pátek 3. 1. 19 hodin

Špindl 2
Nová česká zimní komedie. Všechny cesty vedou do Špindlu... Veselé příběhy několika žen a jejich trable s muži. V hlavních rolích Radim Fiala, Kaira Hrachovcová, Hana Vagnerová a Filip Blažek. Vstupné: 120 Kč. Přístupné od 12 let. ( 107 )

Sobota 4. 1. 19 hodin

Šťastný nový rok
Nová česká zimní romantická komedie. Láska má mnoho podob. Čtyři přítelkyně vyrážejí na tradiční dovolenou do Vysokých Tater. V hlavních rolích Táňa Pauhofová, Jakub Prachař, Emília Vášáryová a Jiří Bartoška. Vstupné: 130 Kč. Přístupné od 12 let. ( 95 )

Středa 8. 1. 19 hodin

Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D
Americký sci-fi fantasy sága pokračuje. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. České znění. Vstupné: 140 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV – 142 )

Pátek 10. a sobota 11. 1. 17 hodin

Špióni v převleku
Americká animovaná rodinná komedie. Legendární superšpión a jeho geniální vynálezce zachraňují svět. Držte si klobouky! České znění. Vstupné: 110, 130 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV – 100 )

Pátek 10. a sobota 11. 1. 19 hodin

Cats
Americká výpravná filmová verze slavného muzikálu skladatele Andrewa Lloyda Webera (Jesus Christ Superstar, Evita). Muzikálová událost roku! V hlavních rolích Jennifer Hudson, Judi Dench a Idris Elba. Vstupné: 130 Kč. Přístupné od 12 let. ( t – 106 )

Středa 15. 1. 19 hodin

Můj příběh
Nový český film podle skutečné události. Romantické drama o lásce, vášni a osudu. V hlavních rolích Vlastina Svátková, Saša Rašilov, Tereza Kostková a Pavel Kříž. Vstupné: 120 Kč. Přístupné od 12 let. ( 90 )

Pátek 17. a sobota 18. 1. 17 hodin

Dolittle
Americká rodinná komedie. Veselý příběh doktora Dolittla, který rozuměl řeči zvířat. Dobrodružství, u kterého se nebudete nudit. V hlavní rolích Robert Downey Jr., Antonio Banderas a Rami Malek. České znění. Vstupné: 130 Kč. Mládeži přístupný. ( ČV – 105 )

Pátek 17. 1. 19 hodin

Pod vodou
Americký akční sci-fi horor. Napínavý boj vědců o život pod hladinou oceánu po ničivém zemětřesení. Něco tam na ně v hlubině číhá. v hlavních rolích Kristen Stewart a Vincent Cassel. Vstupné : 120 Kč Přístupné od 12 let. ( t – 95 )

Sobota 18. 1. 19 hodin

Na nože
Americká skvěle obsazená satirická krimi komedie. Vyšetřování záhadného úmrtí autora tajemných detektivních příběhů. V hlavních rolích Daniel Craig, Chris Evans, Jamie Lee Curtis a Christopher Plummer. Vstupné: 130 Kč. Přístupné od 12 let. ( t – 130 )

Středa 22. 1. 19 hodin

Mizerové navždy
Americká akční komedie. Další napínavé dobrodružství oblíbené dvojice. Mizerové a jejich poslední společná jízda. V hlavních rolích Will Smith a Martin Lawrence. Vstupné: 120 Kč. Přístupné od 12 let. ( t – 115 )

Pátek 24. a sobota 25. 1. 17 hodin

Zakleté pírko
Nová česká filmová pohádka Zdeňka Trošky. Příběh odvážné dívky, která se vydá do světa vysvobodit zakletého prince. V hlavních rolích Anastasia Chocholatá, Lukáš Pavlásek a Petr Urban. Vstupné: 110, 130 Kč. Mládeži přístupný. ( 94 )

Pátek 24. a sobota 25. 1. 19 hodin

Případ mrtvého nebožtíka
Nová česká krimi komedie. Komedie, která si utahuje z kriminálek, vypráví příběh party svérázných detektivů. V hlavních rolích David Novotný, Hana Vagnerová, Martin Pechlát a Lukáš Příkazský. Vstupné: 130 KčMládeži přístupný. ( 95 )

Středa 29. 1. 19 hodin

Nenávist
Americký horor. Producent Sam Raimi nám přináší nový pohled na klasický horor. Nenávist. Nikdy tě neopustí. Vstupné: 110 Kč. Mládeži nepřístupný. ( t – 95 )

Pátek 31. 1. a sobota 1. 2. 17 hodin

Trollové a kouzelný les
Kanadsko - norský animovaný film. Kdesi v hlubokých lesích je království trollů. Žijí si spokojeně až do doby, kdy je potřeba zachránit svého krále. České znění. Vstupné: 120 Kč. Mládeži přístupný.( ČV – 90 )

Pátek 31. 1. a sobota 1. 2. 19 hodin

Příliš osobní známost
Nová česko-slovenská komedie. Příběh svobodné třicátnice a její peripetie v osobním životě. Najde toho pravého? V hlavních rolích Tatiana Vilhelmová-Dyková, Petra Hřebíčková a Eliška Balzerová. Vstupné: 130 Kč. Mládeži nepřístupný.( 107 )

Další kulturní akce v lednu 2020:

Cestovatelka Radka Tkáčiková bude v Tanvaldě vyprávět o Malém Tibetu Pondělí 13. 1. 19 hodin

Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald - Malý Tibet
Cestopisná přednáška Radky Tkáčikové. Ladakh a Zanskar v nové podobě. Oblast nazývaná malým Tibetem pro svoji kulturní i náboženskou podobu s Tibetem – Ladakh unikl plundrování rudých gard, jelikož leží na území Indie. Nová trasa skrz Zanskar nás zavede do hloubi tohoto území sevřeného štíty Himalájí. Tradiční vesnice, kam ještě civilizační vymoženosti pronikají velmi pomalu, trasy pastevců a prastaré buddhistické kláštery v horách…Seznámíte se s životem v nitru Himalájí i s buddhismem a i tím jak žijí dnešní buddhističtí mniši. Mystika Ladakhu se vám pootevře. Vstupné 50 Kč, pro majitele Senior pasu 30 Kč. Samostatná pozvánka

Čtvrtek 23. 1. 19 hodin

Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald - Cirkus hrůzy
Horror show artistické skupiny Mistral. Vstupné 150 Kč. Předprodej již zahájen. Samostatná pozvánka

Ples přátel umění pořádají v TanvalděSobota 25. 1.  20 hodin

Sportovní hala Výšina Tanvald - Ples přátel umění města Tanvald
„Ples přátel umění“ konaný v rámci oslav 70. výročí založení ZUŠ Tanvald. Pořádají Město Tanvald a ZUŠ Tanvald. Ples zpestří Big band ZUŠ a taneční obor ZUŠ Tanvald. Hlavní host plesu zpěvák Ondřej Ruml. K poslechu a tanci bude hrát Taneční orchestr Vladimíra Janského (www.plesovka.cz). Občerstvení, předtančení, tombola. Cena slosovatelné vstupenky 200 Kč. Předprodej vstupenek v městském infocentru. Samostatná pozvánka

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Slavnostní ples přátel umění města Tanvald
Ples přátel umění pořádají v Tanvaldě
V tanvaldském kině proběhne horror show
Cestovatelka Radka Tkáčiková bude v Tanvaldě vyprávět o Malém Tibetu
V lednu startuje naplno plesová sezona
Obrazem: Vánoční koncert ZUŠ Tanvald
Před tanvaldskou sportovkou se tančilo, zpívalo a z oblohy létali andělé
Obrazem: V Tanvaldě to o Adventu žije

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na krkonošských cestách bude provázet 15 nových podmaleb na skle

Podmalby na skle - prastará výtvarná technika, která nechyběla skoro v žádné krkonošské chalupě. Patnáct zbrusu nových podmaleb dostala Správa KRNAP darem od jejich autorky Zory Ponicové-Paterové a jejího bratra Václava Patery. Více podrobností

Hořela elektroprodejna v Semilech

K požáru prodejny elektra vyjeli v pátek 17. května po 20. hodině profesionální i dobrovolní hasiči do Špidlenovy ulice v Semilech na rohu Riegrova náměstí. Požár byl zpozorován skrze výlohu a k jeho uhašení hasiči postupně nasadili tři vodní proudy. Podrobnosti na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v květnu
Po střetu s autem v Jablonci cyklista zemřel
Nabitý víkend atletů LIAZU Jablonec
V Kokoníně se bude diskutovat o Janu Žižkovi
Běžci LIAZU na Kladně v osobních rekordech

Nejčtenější články

23.05.: Další úsek cyklostezky svaté Zdislavy je dokončen v Bílém Kostele
24.05.: Jabloneckým tónům je deset let
23.05.: Krajské kolo soutěže ve vyprošťování u dopravních nehod zná své vítěze

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace