Před tanvaldskou sportovkou se tančilo, zpívalo a z oblohy létali andělé

18.12.2019 09:17:13 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Kultura | Obce: Tanvald

Před tanvaldskou sportovkou se tančilo, zpívalo a z oblohy létali andělé

Když paní ředitelka Ivana Stěhulová v úterý 17. prosince v 16 hodin zahajovala tradiční vánoční zpívání na schodech tanvaldské ZŠ Sportovní, nikdo netušil, s jakým úspěchem se tato předvánoční akce dětí a učitelů setká.

Děti zúročily vše, co pilně během adventu secvičily. Některé třídy zpívaly, jiné tančily, hrály na hudební nástroje. A nejenom děti. Dokonce jsme do programu zapojili pár šikovných rodičů, kteří odhodili stud a vystoupili na podium, aby ukázali dětem, že i oni s chutí a rádi zpívají.

Když se setmělo a zazněly tóny písně „Let it go", tak z nebe, respektive z oken horního patra létali nasvícení roztomilí andílci. Odvážné malé školačky převlečené za nádherné anděly byly opravdu dojemné.

Závěr programu patřil těm nejstarším. Veliký potlesk sklidila děvčata z devítky, která vzdala hold mistru Karlu Gottovi a nazpívala píseň „Srdce nehasnou". Rodiče a diváci aplaudovali, tleskali, svítili mobily. Přetěžký úkol pak měli učitelé, aby se se svým vystoupením aspoň zčásti holkám vyrovnali. Tady si přišli na své lingvisti. Učitelé si společně zazpívali píseň „Tichá noc" anglicky, německy, maďarsky, slovensky a na závěr svou rodnou češtinou.

Děkujeme vám všem, kteří jste se přišli na zpívání podívat a potleskem ocenili snahu, píli a odvahu dětí. Závěrem velmi děkujeme všem, kteří přispěli k povedené předvánoční akci. Jmenovitě technickým službám města Tanvald, panu školníkovi, zvukaři, všem pedagogickým pracovníkům, kteří s dětmi nacvičovali, vyráběli, prodávali vánoční pochutiny a keramiku. Výtěžek z celé akce, úctyhodných 14 700 Kč poputuje na transparentní účet „Pro Elišku". Děkujeme... Přejeme poklidné vánoční svátky a v novém roce hodně zdraví, úspěchů v osobním i pracovním životě.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kulturní akce na Jablonecku od adventu až do Nového roku
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v prosinci

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 96 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.

Turnovská Špéra slavila 140. výročí založení

O uplynulém víkendu se na turnovské Špéře konaly oslavy 140. výročí založení školy. Akce se zúčastnila řada významných hostů, jako například náměstek hejtmana Libereckého kraje Mgr. Jiří Čeřovský, dále inspektorka ČŠI Mgr. Jitka Šafaříková, představitelé významných sponzorů školy, ředitelé škol, zástupci sociálních partnerů a řada dalších. Přijelo také mnoho bývalých studentů z celé republiky, sešli se bývalí pedagogové a zaměstnanci školy, ale škola byla otevřená i pro širokou veřejnost v rámci Dnů otevřených dveří, které byly součástí oslav. Více podrobností a fotografie


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Roubenky a pískovec – to je cyklojízda Dubským Švýcarskem
Obrazem: 19. ročník Spanilé jízdy Cyklostezkou Járy Cimrmana
Předkládejte žádosti do Programu regenerace MPR a MPZ
Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024
Ulice Gen. Mrázka bude mít nový povrch, chodníky i osvětlení

Nejčtenější články

11.06.: Adam Pelta: Pohár je pro nás vrchol sezony!
13.06.: Fotbalisté Pěnčína získali krajský pohár
12.06.: Na Mlatě vzdali hold českému velikánovi

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace