Příští rok chtějí jablonečtí hasiči obhájit zlato podruhé

31.05.2025 07:36:56 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Příští rok chtějí jablonečtí hasiči obhájit zlato podruhé

Jablonecký primátor Miloš Vele přijal na radnici dvojici příslušníků Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje - nprap. Zdeňka Vránu a nstržm. Vojtěcha Prášila, kteří na začátku května ve své kategorii vybojovali zlato na 13. ročníku závodu Berlin Firefighter Stairrun. Zároveň primátor přijal i jejich kolegu nstržm. Pavla Pažouta, který nezištně a rychle poskytl první pomoc, ačkoliv nebyl právě ve službě.

Oba úspěšní závodníci i zachránce jsou z centrální hasičské stanice v Jablonci nad Nisou. „Všichni tři jsou výjimeční a pro mě je skvělou zprávou fakt, že jablonečtí profesionální hasiči jsou tak dobře fyzicky zdatní a připravení nám pomoci, ať už dojde k požáru či nějaké havárii. A se svou pomocí přispěchají i v okamžiku, kdy mají volno," konstatoval Miloš Vele během přijetí.

Nprap. Zdeněk Vrána a nstržm. Vojtěch Prášil opět soutěžili v kategorii oldies a oproti loňskému roku svůj výkon ještě o šest vteřin vylepšili. V celkovém pořadí byli čtvrtí. Jejich výkon odměnil primátor finančními dary ve výši 10 tisíc korun. Čin nstržm. Pažouta ocenil sedmi tisíci korunami.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonečtí hasiči Zdeněk Vrána a Vojtěch Prášil opět zlatí v Německu
Jablonečtí hasiči Zdeněk Vrána a Vojtěch Prášil získali v Německu zlato!

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od soboty 14. června je dočasně zrušená zastávka Pražská

Od soboty 14. června platí dočasné dopravní opatření pro linky MHD č. 101, 105, 107, 108, 113 a 133. Zastávka Pražská je zrušená, důvodem jsou stavební práce. Jako náhradní dočasně poslouží zastávka U gymnázia.

Lešení se stěhuje kolem turnovské knihovny, pracuje se na fasádě

Mezi řadou pracovních činností, které probíhají na stavbě nové knihovny ve Skálově ulici v Turnově, jsou teď nejvíce viditelné práce na vnějším obalu budovy - fasádě. Nejprve bylo lešení na místě promítacího plátna letního kina, kde probíhala montáž zateplovacího systému, nyní je již promítací plocha připravená a práce na fasádě postupují na dalších stěnách. Z venku se dodělávají ještě potřebné zemní práce. Více podrobností a fotografie na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Jubilejní 20. ročník Spanilé jízdy Cyklostezkou Járy Cimrmana
Devět kachňátek se vylíhlo na terase krajského úřadu
Harrachov zná již program na léto 2025
Přírodu na Sněžce opět chrání ochranné sítě
Opravy v polovině června omezí kapacitu parkovacího domu v Liberci

Nejčtenější články

10.06.: Střípky městské policie: Záchrana pacientky a bitka kamarádů
10.06.: Natrhej si kytici lupiny, pomůžeš přírodě
09.06.: Vesnicí roku Libereckého kraje se staly Roprachtice na Semilsku

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace