Přijďte diskutovat s trenérem Baumitu Václavem Kotalem

29.11.2012 10:59:38 | Autor: Jan Bendl | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko

Přijďte diskutovat s trenérem Baumitu Václavem Kotalem

Podzimní prvoligová sezona je definitivně u konce a před vánočními svátky je čas na rekapitulaci. Také proto pořádá klub FK Baumit Jablonec tradiční setkání příznivců s trenérem ligového týmu Václavem Kotalem.

Předsezonní i mezisezonní sezení s fanoušky praktikovali v Jablonci už trenéři Petr Rada či František Komňacký. Nejinak tomu bude také pod novým koučem Václavem Kotalem, který je na jablonecké lavičce teprve od léta letošního roku a na první setkání s jabloneckými příznivci se těší.

Tým skončil po šestnácti odehraných kolech na skvělém druhém místě a probojoval se do jarního čtvrtfinále Poháru České pošty. Dotazy k průběhu sezony, výsledkům, výkonům a dalšímu dění kolem ligového fotbalu v Jablonci můžete přijít pokládat na připravovanou besedu, která se uskuteční už toto úterý 4. prosince od 17 hodin v restauraci na Žižkově vrchu. Všichni příznivci jabloneckého fotbalu jsou srdečně zváni!

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Drobné ťuknutí v garážích vyřešila rychlá domluva

Ve středu 11. února v 15:30 upozornil vedoucí ostrahy OC Central pan C. okrskáře Městské policie Jablonec nad Nisou pro centrum na dopravní nehodu v přízemí garáží obchodního domu. Podle jeho slov tam řidič bílého Renaultu nechtěně narazil do zaparkované černé škodovky a poté odjel zaparkovat do druhého patra. Při manévru poškodil u škodovky přední blinkr na straně řidiče. Okrskář kontaktoval majitele poškozeného vozu pana Š. Ten uvedl, že vzhledem k rozsahu a hodnotě škody nechce věc řešit přes pojišťovnu ani Policii ČR. Upřednostnil rychlou dohodu o náhradě škody. Společně se pak vydali k vozu Renault a počkali na jeho řidiče. Ten se k situaci bez okolků přiznal, omluvil se a s majitelem škodovky se domluvil na náhradě škody ve výši 1 500 korun. Celá událost tak skončila klidnou dohodou přímo na místě.

Krajský stipendijní program podporuje žáky ve vybraných oborech

Rozhodování o studiu na střední škole není pro řadu žáků ani jejich rodičů jednoduché. Vedle zájmu a schopností často vstupují do hry i praktické otázky - dojíždění, náklady na studium nebo nejistota, zda má vybraný obor perspektivu. Právě v těchto situacích hrají roli stipendia, kterými Liberecký kraj dlouhodobě podporuje vzdělávání v důležitých oblastech. Rada kraje nyní schválila pokračování stipendií pro žáky středních škol ve vybraných oborech vzdělávání i pro druhou část školního roku 2025/2026. Jde o obory, které jsou pro region zásadní, ale dlouhodobě o ně není mezi uchazeči takový zájem - například technické, stavební, zemědělské, zdravotnické nebo tradiční řemeslné obory. „Stipendia vnímáme jako praktickou pomoc žákům i jasný signál, že si určitých oborů vážíme. Nejde jen o finanční podporu, ale také o podporu rozhodování v oblastech, které jsou pro Liberecký kraj dlouhodobě důležité," uvedla radní pro oblast školství a sportu Jitka Skalická.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Chile na nejtěžším městském sjezdu měl Tomáš Slavík pád
Do divadla v Josefově Dole přiběhnou Srnky
Lyžníci ve Smržovce už podevětadvacáté
Maloskalští volejbalisté ztratili body v dobře rozjetém utkání
Systém eCall přivolal pomoc hasičů k havarovanému autu v Plavech

Nejčtenější články

17.02.: Krajští hasiči po pondělním sněžení zasahovali u 11 dopravních nehod
16.02.: Skvělý Mihelak podržel Jablonec v bráně
17.02.: K požáru dodávky došlo ve Smržovce

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace