Při turnaji veteránů se také slavilo

16.11.2016 11:09:34 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Při turnaji veteránů se také slavilo

Zajímavý turnaj plný překvapení se odehrál ve sportovní hale v Podhorské ulici. Již šesté setkání basketbalových veteránů Tonda Cup 2016 přineslo opět dramatické boje pod koši plné sportovního napětí, ale i basketbalového umění.

Velkým překvapením bylo letos mužstvo TOTO Česká Lípa posílené o dva hráče (z Brandýsa a Jilemnice), které turnaj zaslouženě vyhrálo. Dalšími účastníky ještě byly týmy Sodoma Praha 55, Krsek team JBC 55, Bižuterie JBC 60.

Výsledky turnaje: TOTO Čes. Lípa - SODOMA 48:43,TOTO Čes. Lípa - Krsek team 43:40, TOTO Čes. Lípa- Bižu 60 - 43:32, SODOMA - Krsek team 44:23, SODOMA - Bižu 60 - 41:49, Krsek team - Bižu 60 - 55:27.

Konečné pořadí:

1. TOTO Česká Lípa
2. SODOMA 55
3. KRSEK TEAM
4. BIŽU JBC 60

Nejlepší hráč
: Pepa Rajský (Česká Lípa)

Nejlepší střelec: Honza Klemš (Česká Lípa)

Sympaťák turnaje: Honza Patsch(Krsek team)

Turnaj se uskutečnil i zásluhou sponzorů - pivovar Vratislavice, ABB Elektropraga Jablonec, Stamonta Jablonec a firmy Nestlé Praha a končil nečekaným závěrem. Při posledním utkání Sodoma Praha 55 - Bižu Jablonec 60 se v hale objevily i kamery České televize! Toto největší překvapení bylo zásluhou hráče Sodomy, sportovního redaktora ČT Jakuba Bažanta, dárkem pro pořadatele turnaje Tondu Gilara, který den před turnajem oslavil životní jubileum 70 let.

A televizní kamera zapříčinila další překvapení turnaje. BIŽU 60 podala takový výkon, že čtyřnásobného vítěze TONDA Cupu pražskou Sodomu porazila. A tečka nakonec: sedmdesátník Tonda byl autorem 14 bodů a podal výkon nad nímž všichni kroutili hlavou ještě na společenském večeru, kterým turnaj skončil.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Tonda slaví stylově – samozřejmě pod koši

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 25 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Advent na Krásné přináší tradiční jarmark i divadlo a koncerty
Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v prosinci
Zlikvidovali pět hnízd bezdomovců na Prosečském hřebeni
V Libereckém kraji proběhla dopravně bezpečnostní akce Mikuláš
Program kin v Jablonci nad Nisou od 8. do 21. prosince

Nejčtenější články

06.12.: V Maršovicích se na sněhu srazila dvě auta
07.12.: Hasiči uctili památku zesnulého kolegy ze Skalice
07.12.: Zloděj ukradl v Jablonci čtyři ozdobené vánoční stromky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace