Při turnaji veteránů se také slavilo

16.11.2016 11:09:34 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Při turnaji veteránů se také slavilo

Zajímavý turnaj plný překvapení se odehrál ve sportovní hale v Podhorské ulici. Již šesté setkání basketbalových veteránů Tonda Cup 2016 přineslo opět dramatické boje pod koši plné sportovního napětí, ale i basketbalového umění.

Velkým překvapením bylo letos mužstvo TOTO Česká Lípa posílené o dva hráče (z Brandýsa a Jilemnice), které turnaj zaslouženě vyhrálo. Dalšími účastníky ještě byly týmy Sodoma Praha 55, Krsek team JBC 55, Bižuterie JBC 60.

Výsledky turnaje: TOTO Čes. Lípa - SODOMA 48:43,TOTO Čes. Lípa - Krsek team 43:40, TOTO Čes. Lípa- Bižu 60 - 43:32, SODOMA - Krsek team 44:23, SODOMA - Bižu 60 - 41:49, Krsek team - Bižu 60 - 55:27.

Konečné pořadí:

1. TOTO Česká Lípa
2. SODOMA 55
3. KRSEK TEAM
4. BIŽU JBC 60

Nejlepší hráč
: Pepa Rajský (Česká Lípa)

Nejlepší střelec: Honza Klemš (Česká Lípa)

Sympaťák turnaje: Honza Patsch(Krsek team)

Turnaj se uskutečnil i zásluhou sponzorů - pivovar Vratislavice, ABB Elektropraga Jablonec, Stamonta Jablonec a firmy Nestlé Praha a končil nečekaným závěrem. Při posledním utkání Sodoma Praha 55 - Bižu Jablonec 60 se v hale objevily i kamery České televize! Toto největší překvapení bylo zásluhou hráče Sodomy, sportovního redaktora ČT Jakuba Bažanta, dárkem pro pořadatele turnaje Tondu Gilara, který den před turnajem oslavil životní jubileum 70 let.

A televizní kamera zapříčinila další překvapení turnaje. BIŽU 60 podala takový výkon, že čtyřnásobného vítěze TONDA Cupu pražskou Sodomu porazila. A tečka nakonec: sedmdesátník Tonda byl autorem 14 bodů a podal výkon nad nímž všichni kroutili hlavou ještě na společenském večeru, kterým turnaj skončil.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Tonda slaví stylově – samozřejmě pod koši

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 25 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Kokoníně se postaví provizorní objízdná trasa

Jablonec zřídí v Kokoníně provizorní objízdnou trasu ulice Kaštanová z vedlejší slepé ulice přes soukromé pozemky. Důvodem jsou výkopy a úplná uzavírka ulice Kaštanové kvůli stavbě dešťové kanalizace, přeložkám sítí a rekonstrukci ulice. „SVS chce v ulici Kaštanová vybudovat splaškovou kanalizaci a přeloží vodovod, město postaví kanalizaci dešťovou, přeloží plynovod a pak zajistí kompletní rekonstrukci ulice Kaštanová. Proto je však třeba nejdříve zřídit provizorní objízdnou trasu," informuje náměstek pro rozvoj Petr Roubíček s tím, že zakázku zadá Jablonec přímo a zaplatí za ni více jak milion korun včetně DPH. Stavět by se mělo v létě, hotovo by mělo být do konce stavební sezony.

Šaldovo a Naivní divadlo podpoří kraj sedmi miliony korun

Poskytnutí neinvestičních a investičních dotací z rozpočtu Libereckého kraje Naivnímu divadlu Liberec a Divadlu F. X. Šaldy Liberec schválili na svém zasedání krajští radní. V souladu s memorandem uzavřeným mezi Libereckým krajem a statutárním městem Liberec je vyčleněno v rozpočtu odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu 5 milionů korun na investiční dotace a 2 miliony korun na podporu těchto divadel. „Dva miliony korun rozdělí kraj coby provozní příspěvek mezi obě scény. Částkou 1 470 000 korun podpoří činnost Divadla F. X. Šaldy a 530 000 korunami Naivní divadlo," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně hejtmana pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na dětské olympiádě excelovali jablonečtí plavci
Atleti LIAZ Jablonec měli v minulých dnech nabitý program
Program pro všechny generace slibuje Rodinný festiválek
Nová česká romantická komedie Řekni to psem se představuje
Policejním kontrolám neunikli řidiči motocyklů

Nejčtenější články

04.07.: Obrazem: Oslavy 120 let ozubnicové trati v Kořenově
03.07.: Hasiči zachránili psa po pádu z maloskalské vyhlídky
04.07.: Na trati z Liberce do Szklarske Poręby pokračuje výluka do 10. července

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace