Přehlídku Made in Jablonec 2013 ozdobí Miss Tereza Chlebovská

05.01.2013 16:40:28 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Přehlídku Made in Jablonec 2013 ozdobí Miss Tereza Chlebovská

Ve velkém sále jabloneckého Eurocentra se ve čtvrtek 10. ledna uskuteční regionální módní přehlídka Made in Jablonec 2013, jejímž mottem bude kreativita bez limitů. Na přehlídce vybrané modely předvede i vítězka České Miss 2012 Tereza Chlebovská.

„Letošní módní přehlídku bude reprezentovat 23 regionálních výrobců bižuterie, kteří doplňkují modely 14 regionálních oděvních návrhářů. Dále se svými originálními modely vystoupí i zástupci tří bižuterních škol. Každou firmu nebo školu budou prezentovat vždy čtyři modely. Celkem tedy bude na přehlídkovém mole k vidění na 104 modelů," vysvětlila mluvčí představenstva Svazu výrobců skla a bižuterie Kateřina Březovská.

Bižuterie jabloneckých výrobců se skví v podobě korunek na hlavách českých miss, ale také na nepřehlédnutelné hrudi Lucie Bílé a obdivem k jablonecké bižuterii je známá i první dáma naší země Livia Klausová, která nechyběla na loňském první ročníku přehlídky Made in Jablonec. Nepřehlédnutelná je i spolupráce bižuterních firem s věhlasnými oděvními návrháři jako jsou například Osmany Laffita,  Blanka Matragi a mnozí další.

„Vzhledem k velkému zájmu v loňském roce jsme se rozhodli připravit hned dvě představení. První již od 17 hodin, druhé - večerní od 20 hodin. A mohu slíbit, že se bude opravdu na co dívat," uvedl hlavní pořadatel akce Milan Kohout. Na přehlídkovém mole se kromě krásných modelek objeví také aktuální Česká Miss Tereza Chlebovská, která přijede do Jablonce na základě licenční smlouvy s firmou ŠENÝR Bijoux.

Vstupenky na přehlídku Made in Jablonec 2013 jsou k dostání buď v pokladně Eurocentra nebo v bižuterní prodejně Palace Made in Jablonec u jablonecké přehrady, kde si můžete také zakoupit krásnou bižuterii reprezentovanou většinou bižuterních jabloneckých firem, vánoční ozdoby nebo i lustry. A to vše pod jednou střechou v největší evropské prodejně bižuterie.

Hned tři fotogalerie z loňského ročníku si můžete prohlédnout v odkazech na související články.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: módní přehlídka Made in Jablonec 2012
Obrazem: Česká Miss v Jablonci předvedla skvostnou bižuterii
Made in Jablonec 2012

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

HZS Libereckého kraje obdrží dotaci na nákup vysoušečů

Celkem 100 kondenzačních vysoušečů v hodnotě 1 500 000 korun má v plánu nakoupit Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Dotaci mu poskytne Liberecký kraj ze svého krizového fondu. „Hasiči využijí vysoušeče zejména v případech, kdy je nutné zlikvidovat následky mimořádných událostí na území Libereckého kraje, jakými jsou například povodně. Finanční prostředky na nákup vysoušečů jsme poskytli ze svého krizového fondu," uvedl hejtman Martin Půta. Kondenzační vysoušeče jsou potřeba na řešení následků živelných mimořádných událostí a z důvodu nedostatku odvlhčovacích zařízení v Libereckém kraji.

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kokonín bude mít cyklostezku
Kraj vyhlašuje soutěž Památka roku Libereckého kraje za rok 2021
Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky
FK Jablonec sahal proti Lokomotivu Moskva po vítězství
Vznik česko-německého inovačního centra podpoří Liberecký kraj

Nejčtenější články

21.01.: Na Jablonecku se objevil vlk
22.01.: Od pondělí 24. ledna se změní trasa některých jabloneckých autobusů
23.01.: Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace