Policisté hledají 13letého chlapce z Jablonce

28.07.2022 19:44:20 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou,Liberecký kraj

Policisté hledají 13letého chlapce z Jablonce

Pátrání ukončeno - chlapec je v pořádku! Liberečtí kriminalisté pátrají po 13letém Danielu Hanusovi, který ve středu 27. července 2022 v 9:45 opustil areál dětského oddělení krajské nemocnice v Liberci v ulici Školní - část Králův Háj a dosud se nevrátil ani do nemocničního zařízení ani do místa trvalého bydliště v Jablonci nad Nisou, ulici Knoflíková.

Aktuální doplnění ze dne 28. července 2022 v 13:15:

„Velice děkujeme veřejnosti za spolupráci při pátrání po pohřešovaném chlapci. Pátrání bylo ukončeno. Chlapec je v pořádku," sdělil stručně ve čtvrtek 28. července tiskový mluvčí Policie ČR Vojtěch Robovský.

„Jeho pohřešování bylo oznámeno na Obvodní oddělení policie Liberec - Vápenka. Pohřešovaný se do současné doby nevrátil ani do nemocničního zařízení ani k rodině, kterou má v Jablonci nad Nisou v ulici Knoflíková, a nepodal o sobě dosud žádnou zprávu," sdělil tiskový mluvčí Policie ČR Vojtěch Robovský.

V době odchodu měl na sobě tričko s krátkým rukávem černé barvy, po stranách roztrhané, 3/4 kalhoty černé barvy s kapsami, sportovní obuv - tenisky černé barvy. Pohřešovaný chlapec trpí akutními psychickými obtížemi. Opatření, která se v souvislosti s jeho vypátráním doposud realizovala, tedy prověrky v místě bydliště, u známých, v nemocnicích, na nádražích a v místech s vyšším výskytem osob, byla zatím neúspěšná.

„V tuto chvíli žádáme veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešovaném chlapci. Pokud jej někdo viděl, nebo ví, kde se v současné době nachází, ať kontaktuje linku 158 nebo policisty na kterékoli policejní služebně," žádal policejní mluvčí.

Popis hledaného Daniela Hanuse: Výška 180 cm, střední postavy, tmavě hnědé, středně dlouhé vlnité vlasy, které nosí rozpuštěné nebo v culíku, tričko s krátkým rukávem černé barvy, 3/4 kalhoty s kapsami černé barvy.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie hledá svědkyni krádeže v domě na Železnobrodsku
Policie hledá svědky srážky auta s chodkyní v jablonecké ulici Liberecká
Pomozte při pátrání po pohřešované ženě z Jablonce
Zveřejněná výzva pomohla dopadnout pachatele krádeže platební karty
Horská služba pátrala v Krkonoších po zmateném muži
Policie hledá svědky nehody v Jablonci, při níž se střetlo auto s chodkyní

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální srpnové uzavírky v Jablonci nad Nisou

Dvojice úplných uzavírek v okrajových částech Jablonce nad Nisou je plánovaná od 10. srpna. Obě se překlopí do září, zatímco jedna skonči v polovině měsíce, druhá je plánovaná až do jeho konce. Úplná uzavírka začne 10. srpna v ulici Sportovní, potrvá do 15. září a důvodem jsou výkopové práce pro přípojky. Ve druhém případě se úplně uzavře od 10. srpna ulice Dubová v Kokoníně, a to od ulice Rychnovská po Tyršovu stezku. Do konce září tu dělníci budou odstraňovat kanalizační výustí a rekonstruovat vodovod.

Kraj, města a instituce chtějí vybudovat v Liberci bioplynovou stanici

Návrh memoranda o chystaném vybudování bioplynové stanice v Liberci, které hodlá Liberecký kraj uzavřít s dalšími subjekty, schválili na svém zasedání krajští radní. Dalšími signatáři budou akciové společnosti MVV Energie CZ, Teplárna Liberec a Severočeské vodovody a kanalizace, dále pak statutární města Liberec a Jablonec nad Nisou. „Tímto memorandem sledujeme částečné naplnění cílů odpadového hospodářství v oblasti biologicky rozložitelných komunálních odpadů, a to právě jejich využitím v bioplynové stanici. Budeme usilovat o to, abychom my i naše příspěvkové a námi vlastněné organizace předávali své biologicky rozložitelné odpady do bioplynové stanice, a to nejpozději do zahájení zkušebního provozu," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

K tragické havárii motocyklisty došlo u Železného Brodu
Do nové sezony vstoupili i fotbalisté v I.B třídě
Kolem Liptákova. Cimrmanova cyklostezka přináší zábavu i poučení
Rychnov zahájil I.A třídu těsnou prohrou v Hejnicích
Povalil i FC Bayern: Ruda Gergel 70!

Nejčtenější články

08.08.: Jablonečtí sepsali petici proti stavbě v ulicích Sportovní a K Rybárně
07.08.: Obrazem: Křehká krása 2022
07.08.: Nečekaně vysoká porážka béčka Jablonce na úvod ČFL

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace