Pod vlivem alkoholu zavinil řidič ve Smržovce nehodu

08.11.2023 23:19:25 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Smržovka

Pod vlivem alkoholu zavinil řidič ve Smržovce nehodu

Pít alkohol večer, když ráno máte usednout za volant, se rozhodně nevyplácí. Dopravní nehoda na Smržovce z pátku 3. listopadu je toho jen důkazem.

„V pátek 3. listopadu v půl sedmé ráno se stala dopravní nehoda ve Smržovce v ulici Hlavní na silnici číslo 14. Řidič s vozidlem VW Transporter jel ve směru od centra města do Tanvaldu, kde před areálem pekárny nedodržel bezpečnou vzdálenost před ním jedoucím vozidlem Dacia Logan, jehož řidič odbočoval vpravo. Řidič s vozem VW Transporter tak zezadu do vozidla Dacia narazil," popsala nehodu tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Při tomto střetu nebyl naštěstí nikdo zraněn. Policisté ovšem provedenou dechovou zkouškou u řidiče VW Transporter v dechu naměřili hodnotu alkoholu 0,70 promile. Řidič s naměřenou hodnotou souhlasil a policistům uvedl, že předchozí den večer v době od 19 do 22 hodin vypil celkem pět dvanáctistupňových piv. Řidičský průkaz mu následně policisté zadrželi na místě.

„Výsledek dechové zkoušky u řidiče druhého vozu byl negativní. Veškeré okolnosti celé události i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou. V souvislosti s touto dopravní nehodu upozorňujeme všechny řidiče, kteří vědí, že ráno budou muset usednout za volant vozidla, aby velmi zodpovědně zvážili konzumaci alkoholu ve večerních a nočních hodinách. Uvědomte si tedy všechna rizika a následky, které vám může v tomto směru vaše případná nezodpovědnost způsobit!," doplnila Dagmar Sochorová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Řidič v Jablonci přehlédl přecházející chodkyni
Řidič nedal přednost na rádelské křižovatce
Policie hledá svědky nehody na přechodu v Jablonci
Policisté hledají účastníka nehody na kruhové křižovatce v Jablonci
Po silnici na Malé Skále kličkovala dodávka s opilým řidičem

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.

Turnovská Špéra slavila 140. výročí založení

O uplynulém víkendu se na turnovské Špéře konaly oslavy 140. výročí založení školy. Akce se zúčastnila řada významných hostů, jako například náměstek hejtmana Libereckého kraje Mgr. Jiří Čeřovský, dále inspektorka ČŠI Mgr. Jitka Šafaříková, představitelé významných sponzorů školy, ředitelé škol, zástupci sociálních partnerů a řada dalších. Přijelo také mnoho bývalých studentů z celé republiky, sešli se bývalí pedagogové a zaměstnanci školy, ale škola byla otevřená i pro širokou veřejnost v rámci Dnů otevřených dveří, které byly součástí oslav. Více podrobností a fotografie


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Roubenky a pískovec – to je cyklojízda Dubským Švýcarskem
Obrazem: 19. ročník Spanilé jízdy Cyklostezkou Járy Cimrmana
Předkládejte žádosti do Programu regenerace MPR a MPZ
Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024
Ulice Gen. Mrázka bude mít nový povrch, chodníky i osvětlení

Nejčtenější články

11.06.: Adam Pelta: Pohár je pro nás vrchol sezony!
13.06.: Fotbalisté Pěnčína získali krajský pohár
12.06.: Na Mlatě vzdali hold českému velikánovi

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace