Pěnčín v dohrávce podlehl Sedmihorkám

05.06.2013 20:31:37 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Pěnčín

Pěnčín v dohrávce podlehl Sedmihorkám

Domácí určitě nastoupili s touhou odčinit poslední debakl ve Skalici a hosté zase potřebovali bodovat k odvrácení možného sestupu.

FC Pěnčín - FK Sedmihorky 1 : 2 (1:1)

Své cíle začali naplňovat dříve hosté, kteří hned po úvodní rozehrávce získali první rohový kop a z něho se Vávrou dostali do vedení - 0:1. Pak se hrál sice bojovný fotbal, ale příliš šancí se neurodilo a když, tak se s nimi neúspěšně potýkali hosté. Největší Pěnčína měl Chlomek, který sám postupoval na brankáře Koubuse, ale neproměnil. Podařilo se mu to až v posledních vteřinách prvního poločasu, kdy srovnal stav na 1:1. Signálem k náporu to pro domácí určitě nebylo a pokračovalo se v průměrném fotbalu. Větší touhou po zisku bodů se prezentovali rozhodně hosté a tato vlastnost jim přinesla i druhý gól na 1:2. Předvedli pěknou útočnou akci na jejíž konci byl střelou do odkryté brány Koudelka. Domácí se snažili o srovnání, ale chyběla invence při útočných akcích a tak za zmínku stojí jen nastřelené břevno domácím kanonýrem Chlomkem. Zápas přinesl pouze průměrný fotbal, ve které rozhodla větší touha po vítězství ze strany hostů.
„ Není co hodnotit," řekl stručně a výstižně domácí trenér Zbyněk Houška, mistr ligy z Vítkovic a hráč LIAZu. Na druhé lavičce seděl další bývalý hráč Jablonce a Bohemians Jiří Tymich a by rozhodně spokojenější, když jeho tým posílil svojí naději na záchranu v soutěži.

Branky: 45. Chlomek - 1. Vávra, 52. Koudelka. Rozhodčí: Čurda. ŽK: 1:1. Diváků: 60.
Pěnčín: Pivrnec - J. Matějček, Heinrich, Ráček, Regenermel - Balásek, Hlubuček, Pszyk, Záveský - P. Matějček (66. Hušek), Chlomek.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 34 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výročí konce 2. světové války tradičně připomenou i v Jablonci

Primátor města Jablonec nad Nisou zve na připomenutí 81. výročí konce 2. světové války, které se uskuteční ve čtvrtek 7. května od 10 hodin v Rýnovicích u památníku obětí 2. světové války.

Plánovaná uzavírka v Pasecké ulici

Od 1. května se úplně uzavře ulice Pasecká v úseku od ulice Podzimní po ulici Jitřní včetně křižovatky Pasecká - Jitřní. Důvodem uzavírky jsou stavební práce na rekonstrukci plynovodu a obnově kanalizace i vodovodů včetně přípojek. Uzavírka potrvá do konce července. Objízdná trasa povede obousměrně ulicemi Podzimní, Vysoká, Skelná, Slunečná a Jitřní.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jak dopadlo pálení čarodějnic z hlediska policie?
Kultura v Železném Brodě v květnu
Hasiči pomáhají kolegům u požáru v NP České Švýcarsko
Ve Velkých Hamrech se srazila dvě auta, tři lidé vážně zranění
Opravy a výkopové práce v Jablonci pokračují

Nejčtenější články

08.05.: Ve Velkých Hamrech se srazila dvě auta, tři lidé vážně zranění
09.05.: Kultura v Železném Brodě v květnu
08.05.: Hasiči pomáhají kolegům u požáru v NP České Švýcarsko

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace