Oslabení Vlci s HC Řisuty těsně prohráli, ale třetí místo drží
01.12.2011 11:06:07 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou
Třetí zápas za sebou na ledě soupeřů odehráli jablonečtí hokejisté ve značně oslabené sestavě bez šesti hráčů základní sestavy, které nahradili mladíci stažení z hostování. Na ledě zimního stadionu ve Slaném s Buldoky z Řisut hráli Vlci s favoritem důstojnou roli a prohráli po brance v posledních vteřinách při power - play 3:1.
HC Řisuty - HV Vlci Jablonec nad Nisou 3:1 ( 1:0, 1:1, 1:0)
Po hokejové bitvě v Bílině se realizační tým Jablonečanů obával o zdravotní stav některých hráčů a obavy se naplnily. Sestava postrádala šest vesměs opor Vlků, protože vinou zranění či nemoci neodjeli k zápasu Nevyhoštěný, Kadeřábek, Brokeš, Mulač, Petrmichl a Hobza, které nahradila celá řada mladíků. V první třetině jakoby toho chtěli domácí využít a tak nastoupili ve velkém stylu, střídali čtyři formace, ale úvodní gól dal Štěrbovi až v šestnácté minutě starý známý Chamrád. Ve druhé části se hra začala postupně vyrovnávat a přišlo i brankové vyrovnání z hole střelce posledních zápasů Kamila Bříšky. Ten zakončil pěknou individuální akci Tondra, který se v rohu kluziště uvolnil a našel přesnou přihrávkou střelce. Vlci pozorně bránili, ale při oslabení přeci jen inkasovali a domácí vedli opět o jednu branku. Hra se vyrovnala a naopak hosté nevyužívali ani ty nejvyloženější šance. Zejména v závěrečné třetině se několikrát puk válel těsně před brankovou čárou, ale ani ti nejzkušenější z Vlků gól nedali. Za stavu 2:1 se nepodařilo Lukáši Tondrovi ani proměnit trestné střílení. Domácí se celou třetí třetinu třásli o výsledek, dokonce stáhli sestavu na dva útoky, ale rozhodlo až pár vteřin před koncem zápasu, kdy hosté ve snaze o vyrovnání odvolali brankáře a inkasovali do prázdné branky. „ Samozřejmě je to škoda, protože jsme odehráli venku velmi dobré utkání a navázali na dobré výkony ve dvou předchozích zápasech také venku. Ve třetí třetině jsme byli lepší a scházela nám asi větší hladovost po gólu," řekl o zápase trenér Jiří Kubsch.
I přes porážku jsou Vlci na třetím místě tabulky II. ligy se stejným počtem bodů jako Milevsko a pražská Kobra, oba týmy ve středu doma prohrály.
Branky a nahrávky: 16. Chamrád (Vach), 27. Ton (Scherzl), 60. Kos (Kraus) - 24. Bříška (Tondr, Šulc).
Jablonečtí Vlci: Štěrba - Zeman, Duda, Beránek, Abrahám, Vozka, Pulec - Šulc, Bříška, Tondr - Měrtl, Peřina, Stehno - Oppelt, Vašek, Hájek - připraveni byli: Hanousek, Doležal, Kuch, Příkazský.
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce
Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.
Nultý ročník Open Call 2025 podpoří vznik Středoškolského Majálesu
Liberecký kraj uzavřel premiérový ročník iniciativy Open Call 2025 - nápady pro budoucnost, která vznikla jako jedna z prvních aktivit komise Budoucnost pro LK. Smyslem výzvy bylo dát mladým lidem prostor navrhnout, co podle nich v kraji chybí nebo co by mohlo přispět k lepšímu životu jejich komunit. Nyní je jasno: ze zaslaných návrhů komise doporučila a Rada Libereckého kraje schválila podporu projektu Středoškolského Majálesu, který předložila žákyně prvního ročníku SZŠ a VOŠ Liberec Barbora Arnoldová. Kraj na jeho realizaci vyčlenil částku 200 000 korun. Iniciativa se zrodila ze snahy Libereckého kraje zapojovat mladé lidi do rozhodování o regionu, ve kterém žijí. Založení komise Budoucnost pro LK bylo přirozeným prvním krokem a otevření Open Callu logickým pokračováním snahy dát mladým nejen prostor k diskuzi, ale i možnost své nápady uskutečnit. „Pracujeme na tom, aby byl Liberecký kraj místem, kde se mladí lidé cítí vnímáni a kde mohou být skutečně aktivní. Vyhlášení Open Callu bylo první velkou příležitostí, jak jim dát konkrétní nástroj, jak okolní svět měnit. Ve výzvě se sešly zajímavé návrhy a ukazuje se, že i jednoduchý podnět může nastartovat velké věci. Nápady dokazují, že mladí dokáží velmi přesně pojmenovat potřeby svého okolí," uvedla radní pro školství a sport Jitka Skalická.
Nejnovější články
Ke schválenému plánu komunitních služeb přibyl ještě akční
Došlo k napadení v jablonecké ubytovně Neptun
Novým náměstkem hejtmana pro dopravu bude od ledna Daniel David
Vánoční koncert pěveckého sboru ROSEX opět v ruprechtickém kostele
Maloskalští volejbalisté nevezou ze Dvora Králové ani bod
Nejčtenější články
15.12.: Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
16.12.: Na pět dní ovládnou centrum Jablonce Vánoční slavnosti
15.12.: Poděkovali zaměstnancům dopravců za služby pro cestující v roce 2025
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.