Obrazem: Vedoucí FC Pěnčín přehrál pátou Chrastavu

14.04.2024 13:33:11 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Obrazem: Vedoucí FC Pěnčín přehrál pátou Chrastavu

Ve 20. kole Krajského přeboru Libereckého kraje hostili na umělce v Mozartově ulici v Jablonci  fotbalisté TJ Pěnčín tým TJ Chrastava.

FC Pěnčín - TJ Chrastava 2:0 (1:0)

Domácí favorit na soupeře od začátku utkání vlítnul a již v 7. minutě se jeho hráči radovali z vedoucí branky, kterou vsítil Jakub Daněk. Po té se hosté snažili hru vyrovnat, i když míč na svých kopačkách měl více Pěnčín, ten především hrozil díky své kombinační hře a přesných pasů a následných průniků svých rychlonohých hráčů Štemberka a Phana. Ti hostující obraně opravdu zatápěli. Do poločasu však Chrastava již i díky bojovnosti svých hráčů neinkasovala, takže výsledek utkání byl ještě otevřený. O poločasové přestávce oba trenéři své hráče nabádali ke klidu a víře ve svou hru.

Druhá půle začala obdobně, jak skončila ta první, domácí sice měli více ze hry, ale hosté svou bojovností jejich tlaku odolávali. Šanci na lepší výsledek jim dalo i vyloučení domácího Karla Vrabce v 56.minutě. Domácí i v deseti si dokázali vytvářet šance a dostávat se do soubojů na hranici vápna hostujícího gólmana Tomáše Plechatého. Po jedné takové akci byl odpískán přímý kop pro domácí, který díky parádní levačce Jana Díla i díky zaváhání gólmana znamenal vedení 2:0 pro domácí. To běžela 65. minuta utkání.

Do konce utkání hosté získali převahu, ale vytoužený kontaktní gól se jim vsítit nepodařilo. A tak utkání skončilo vítězstvím vedoucího týmu soutěže 2:0.

Branky: Daněk a Díl.
FC Pěnčín: Martin Zoul - Matěj Hrnčíř, Pavel Patka, Jan Díl (81. Martin Ráček), Jan Černý, Karel Vrabec, Vítek Phan (90. Tomáš Ryml), Jakub Daněk, Václav Helm, Marek Bína a Miroslav Štemberk (K) (82. Petr Heinrich).
TJ Chrastava: Tomáš Plechatý - Tomáš Dušánek, Jakub Šorsák (K), Vít Kratochvíl. Dominik Hořák, Dominik Wolf, Dominik Šupol (66. David Jelínek), David Hořák, Michal Řezka, Lukáš Plechatý (86. Adam Zelenka) a Dominik Kejdana.

Před 70 diváky rozhodovali Hynek Vrabec - Miloš Marek a Petr Paulus. Delegátem byl Karel Machač. V dalším kole zajíždějí pěnčínští k vojákům do Liberce a Chrastavští hostí hráče Nového Boru.  

Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 159 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonečtí radní schválili smlouvu o cyklobusech

Statutární město Jablonec nad Nisou a Liberecký kraj uzavřou smlouvu o zajištění dopravní obslužnosti týkající se provozu cyklobusů. Smlouva platí od 27. dubna do 29. září 2024. Jde o tradiční smlouvu, jejímž předmětem je stanovení pravidel spolupráce při zajišťování dopravní obslužnosti Libereckého kraje prostřednictvím provozu cyklobusů. „Jablonec nad Nisou zaplatí za tuto službu v daném časovém období necelých 160 tisíc Kč," řekl Pavel Kozák, vedoucí odboru technického jabloneckého magistrátu. Na základě této smlouvy Liberecký kraje zajistí dle schválených jízdních řádů provoz spojů linky č. 530 395 Liberec - Bedřichov - Jablonec n. N. - Turnov a linky č. 530 795 Jablonec n. N. - Bedřichov - Tanvald - Kořenov, Jizerka.

Na krkonošských cestách bude provázet 15 nových podmaleb na skle

Podmalby na skle - prastará výtvarná technika, která nechyběla skoro v žádné krkonošské chalupě. Patnáct zbrusu nových podmaleb dostala Správa KRNAP darem od jejich autorky Zory Ponicové-Paterové a jejího bratra Václava Patery. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonec hospodařil v roce 2023 s přebytkem
V našem kraji proběhne Cvičení Zdroje 2024
Liberecký kraj opět podpoří činnost Českého červeného kříže
Zápas o jabloneckou čest skončil nejtěsnější výhrou
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v květnu

Nejčtenější články

25.05.: Po střetu s autem v Jablonci cyklista zemřel
25.05.: Nabitý víkend atletů LIAZU Jablonec
25.05.: Běžci LIAZU na Kladně v osobních rekordech

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace