Obrazem: Vánoční koncert ZUŠ Tanvald 2018

23.12.2018 18:13:28 | Autor: Redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Smržovka,Tanvald

Obrazem: Vánoční koncert ZUŠ Tanvald 2018

Po velmi vydařeném vystoupení pěveckých sborů v kostele sv. Františka z Assisi uspořádala ve čtvrtek ZUŠ Tanvald velký vánoční koncert v kině Jas Járy Cimrmana.

Na něm se zaplněnému sálu kina představili malí a velcí žáci hudebních i tanečních oborů umělecké školy, která od 1. 8. 2018 pracuje pod vedením nové ředitelky Petry Šimůnkové Jedličkové. Ta také celý dvouhodinový koncert provázela svým slovem. Na scéně kina se postupně střídali mladí klavíristé, hráči na smyčcové, strunné i žesťové nástroje, kteří i za doprovodu svých pedagogů interpretovali skladby světových i českých skladatelů.

Vánoční koncert ZUŠ Tanvald 2018<br />Autor: Antonín Bělonožník Obrovský obdiv diváků v sále za svá vystoupení sklidily především dvě mladé houslistky - malá Adéla Vyskočilová a její starší spolužačka Anna Prašivková. Druhá polovina večera patřila především skupinovým vystoupením a to nejenom žáků tanečního oboru pod vedením Pavlíny Dědkové ale rovněž i kvarteta žesťových nástrojů pod vedením Míly Šprengera, souboru elektrických kytar pod vedením Jiřího Beneše a dalších. Velmi zdařilý večer pak vyvrcholil vystoupením orchestru pod taktovkou Šárky Kourkové a Aleše Filipa.

„Jsem nesmírně rád, že děti mají možnost navštěvovat naši hudební školu, která je učí lásce k umění. Když se k tomu snoubí um našich učitelů, píle a talent dětí,tak z toho může vzniknout nádherný večer, který jsme zde dnes měli možnost prožit," sdělil přítomný a nadmíru spokojený starosta města Vladimír Vyhnálek. Ten také v závěru večera přímo na jevišti poděkoval paní ředitelce za krásný večer a předal ji nádhernou kytici květin. Současně všem přítomným popřál krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok. K tomuto přání se samozřejmě rádi připojujeme i my. Zachovejte nám svou přízeň.  

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Vánoční koncert ZUŠ Tanvald v kostele Františka z Assisi
Na ZŠ Tanvald Sportovní létali andělé a zpívalo se pro Marušku
Obrazem: Netradiční vánoční koncert v Tanvaldě
Kulturní akce na Jablonecku od adventu až do Nového roku
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v prosinci

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 168 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Koncert Harlej v Bozkově přeložen na jaro 2022

Koncert kapely Harlej, který měl v bozkovské sokolovně proběhnout 27. listopadu od 20 hodin, byl přeložen na 16. dubna 2022. Předkapelou měla být kapela Loco Loco. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na jarní termín.

Komise vybrala firmu, která postaví nový domov pro postižené v Nové Vsi

Radní Libereckého kraje schválili výběr firmy, která postaví nové domácnosti pro osoby se zdravotním postižením v Nové Vsi u Chrastavy. Jejich provozovatelem je krajská příspěvková organizace APOSS Liberec. Ze sedmi nabídek přihlášených do veřejné zakázky byla hodnotící komisí vybrána nabídka společnosti CL-EVANS Česká Lípa, která byla ekonomicky nejvýhodnější. „Základním hodnotícím kritériem pro zadání veřejné zakázky byla ekonomická výhodnost nabídek, tedy nejnižší nabídková cena. Tu nabídla společnost CL-EVANS," potvrdil Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonec našel reálnější a úspornější řešení terminálu
Plné kapsy šutrů nabídly famózní herecké výkony
Prosincový program ve Vikýři
Eva Samková zahájila vítězně Světový pohár ve snowboardcrossu
Nejlepším místem pro život je Zlínský kraj. Liberecký kraj je osmý

Nejčtenější články

26.11.: Nemocnice v kraji kvůli covidu odkládají plánované operace
26.11.: V Palackého ulici je nutná zvýšená opatrnost
26.11.: Za tenhle bod zaslouží Jablonec uznání

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace