Na ZŠ Tanvald Sportovní létali andělé a zpívalo se pro Marušku

14.12.2018 13:48:12 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Školství | Obce: Tanvald

Na ZŠ Tanvald Sportovní létali andělé a zpívalo se pro Marušku

Tradiční vánoční zpívání na schodech tanvaldské sportovky letos připadlo na den svátku sv. Lucie, tedy 13. prosince. Přesně v 16 hodin zahájila úvodním slovem paní ředitelka Ivana Stěhulová vánoční zpívání.

Před školou přivítala spoustu rodičů, prarodičů a přátel školy, kteří se přišli podívat na své ratolesti. Měli možnost se občerstvit, ochutnat vánoční pochutiny, svařák a mohli si zakoupit některý z výrobků, které vyráběli žáci naší školy.

Veškerý výtěžek škola věnuje malé Marušce, žákyni sportovní školy, která onemocněla lymfoblastickou leukémií krčních uzlin. Na pódiu se nejprve objevili nejmladší prvňáčci se svými vánočními písničkami a poté následovaly další a další třídy, které se přišly pochlubit, co se společně s paní učitelkou či učitelem ve škole naučily. A že toho nebylo málo. Zhruba v polovině programu všichni přítomní upřeli zraky do výšin a až napočítali do deseti, začali na laně pomalu slétat malí svítící andílci. Těsně nad hlavami diváků zakončili svoji leteckou show. Pro malé prvňačky v roli andělů to byl nezapomenutelný zážitek.

Vánoční zpívání na schodech 2018<br />Autor: Archiv ZŠ Sportovní Vystoupení pokračovala a po páté hodině večerní se pomalu finišovalo. Celé zpívání završili učitelé písní skupiny Čechomor „Tisíc andělů!". Tisíc jich nebylo, ale takových 15 se jich před pedagogickým sborem objevilo. Byl to příjemný předvánoční podvečer.

Závěrem patří poděkování všem, kteří přidali ruku k dílu a se zpíváním pomohli. Děkujeme městu Tanvald a jeho technickým službám za zapůjčení stánků a technickou pomoc, děkujeme za nazvučení panu Josífkovi a jeho kolegům, děkujeme všem pedagogickým pracovníkům, kteří s dětmi nacvičovali, vyráběli, pekli, zdobili školu, prodávali ve stáncích. Děkujeme všem žákům, kteří se účastnili zpívání, děkujeme rodičům, prarodičům, přátelům školy, kteří se přišli podívat.

Děkujeme všem, kteří přispěli finanční částkou na malou Marušku. Vybralo se neuvěřitelných 18 866 Kč, věřme, že to malé Marušce pomůže a bude se moci vrátit do školy ke svým kamarádům. Na úplný závěr bychom Vám chtěli popřát pokojné vánoční svátky a spokojený rok 2019.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kulturní akce na Jablonecku od adventu až do Nového roku
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v prosinci

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 58 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hejtman Libereckého kraje bude opět odpovídat online

Ve čtvrtek 2. prosince od 19 hodin mohou návštěvníci facebookového profilu Libereckého kraje položit prostřednictvím komentářů pod online přenos dotaz hejtmanovi Martinu Půtovi. Pokud máte zájem o zodpovězení otázek či chcete zhlédnout reakce hejtmana Martina Půty na různorodé dotazy, stačí se ve čtvrtek 2. prosince v 19 hodin přihlásit ke svému facebookovému profilu a zavítat na stránky Libereckého kraje: https://www.facebook.com/libereckraj/. Své otázky můžete napsat do komentářů přímo pod živý přenos. Hejtman si tradičně dotazy přečte a zodpoví. Online vysílání se uskuteční již po jednačtyřicáté.

Další krok přiblížil stavbu nové stanice HZS Jilemnice

V pátek 26. listopadu 2021 podepsal starosta města Jilemnice David Hlaváč a ředitel Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Jan Hadrbolec smlouvu o prodeji pozemku v Jilemnici, místní části Hrabačov. Pozemek je určen pro výstavbu nové stanice Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje v Jilemnici. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Liberecký kraj vydává ročenku, která hodnotí uplynulých 12 měsíců
Město Jablonec nad Nisou prodává pozemky v elektronických aukcích
U Kauflandu v Turnovské ulici v Jablonci se rozsvítily semafory
Prosincový program akcí v jabloneckém Eurocentru
Na Liberecku už třetí rok po sobě vysadili u silnic nejvíce stromů

Nejčtenější články

30.11.: U Zásady zapadl ve sněhu autobus
01.12.: Dvě auta se srazila na sněhu v Bratříkově
30.11.: Odstoupivšího zastupitele Petra Beitla ve funkci nahradil Petr Židek

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace