Obrazem: V Liberci se hrál špičkový stolní tenis

01.05.2019 09:02:49 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Liberecký kraj

Obrazem: V Liberci se hrál špičkový stolní tenis

V pondělí se v Liberci uskutečnilo 1. čtvrtfinálové utkání extraligy ve stolním tenise, ve kterém hráči SKST Euromaster Liberec hostili stolní tenisty TJ Ostrava KST. 

Domácí v roli mírného favorita k utkání nastoupili v nejsilnější možné sestavě na čele s několikanásobným mistrem ČR Radkem Košťálem. Toho doplnili slovenský reprezentant Samuel Kalužný a egyptský reprezentant Mohamed Shouman společně s Jakubem Seibertem.

Hosté nastoupili ve složení Jiří Martinko (juniorský reprezentant ČR), Tomáš Sadílek, Miroslav Bindač (mnohonásobný mistr ČR a bývalý reprezentant) a Tomáš Martinko.

Ve výborné atmosféře zaplněné haly se po více než třech hodinách skvělého stolního tenisu z konečného vítězství 4:1 radovali domácí hráči. V prvním utkání sice Mohamed Shouman v 5 setovém zápase plném zvratů podlehl hostující jedničce Jiřímu Martinkovi 2:3. Následně si však Samuel Kalužný poradil s Tomášem Sadílkem 3:0 a následně v souboji hrajících legend českého stolního tenisu a bývalých reprezentantů 44letý Radek Košťál zdolal poměrem 3:1 na sety ještě o 13 let staršího Miroslava Bindače. Třetí bod domácích pak přidal Samuel Kalužný, který v souboji mladíků porazil Jiřího Martinka 3:0. V 5. zápase za domácí nastoupil Jakub Seibert a ve vyrovnaném a bojovném utkání zdolal ostravského mladíka Tomáše Martínka 3:1 na sety.

Celkovým vítězstvím 4:1 liberečtí získali 1. bod v utkání hraném na dva vítězné zápasy. Odveta se hraje dnes v Ostravě. Případný 3. rozhodující zápas by byl na programu opět v Liberci v pátek 3. 5. 2019 od 18 hodin. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 144 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta
Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

Nejčtenější články

04.06.: Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
04.06.: Vodní záchranáře najdete v modrých buňkách
04.06.: Travesti Techtle Mechtle potřetí, tentokrát ovšem o dva levely výš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace