Obrazem: V Liberci se hrál špičkový stolní tenis, dorazily i legendy

05.03.2023 10:31:42 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Liberecký kraj

Obrazem: V Liberci se hrál špičkový stolní tenis, dorazily i legendy

V 16. kole Extraligy ve stolním tenise mužů hostili hráči SKST Liberec hráče KT Praha. Tedy klubu, jehož tvářemi a ještě nedávnými hráči jsou legendy stolního tenisu u nás Milan Orlowski a Jindřich Panský.

Oba tito borci si samozřejmě extraligové utkání v Liberci nenechali ujít. Jindřich přihlížel a náležitě fandil z početné lavičky hostů. Na té pak rady z pozice trenéra  udílel Milan Orlowski.

Utkání bylo přímým soubojem týmů z horní poloviny tabulky, a proto se i čekal vyrovnaný souboj. Do první dvouhry proti sobě nastoupili liberecká hvězda Mohamed Shouman a hostující benjamínek Martin Koblížek.  Domácí hvězda se rozjížděla malinko pomaleji, ale nakonec utkání zvládla a zvítězila 3:1 na sety (-4,7,5,7). Ke druhému zápasu proti sobě nastoupili za domácí levoruký Michal Beneš a za hosty velezkušený Martin Olejník. Ten se prezentoval velice chytrou hrou a ve vyrovnaném zápase zvítězil 3:2 na sety ( 6,-8,-10,7,5). V důležitém utkání trojek obou týmů pak zvítězil hostující Petr David nad domácím Jakubem Seibertem 3:0 (5,9,7). Ve čtvrtém zápase došlo na souboj jedniček obou týmů. A bylo se opravdu na co koukat. Hostující Martin Olejník v zápase plném nádherných výměn zvládl koncovky setů a nakonec zvítězil 3:1( -7,10,9,13). Stejným poměrem pak i skončilo celé utkání.

I když v utkání nakonec byli po výsledkové stránce úspěšnější hráči pražského týmu, přeci jen nikdo z přítomných nesmutnil a diváci si utkání opravdu užili. K výborné  atmosféře přispěli i diváci, pro které organizátoři připravili výborné občerstvení a na začátek i malé překvapení v podobě vystoupení juniorek ze Sportaerobicu Liberec a A-Stylu. Utkání rozhodovali Petr Sudek a Jan Varcl starší.

Po 16. kole náleží domácím v extraligové tabulce 6. místo, jejich soupeři jsou o příčku výš. Do skončení základní části již chybějí sehrát pouhá 2 kola. pak se již můžeme těšit na vyřazovací část soutěže. A z pohledu na tabulku a los se zdá pravděpodobné, že se oba soupeři v letošním ročníku nesetkávají naposledy. Máme se tedy na co těšit.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 129 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zdravý zoubek upozorňuje na prevenci zubního kazu

Světový den ústního zdraví připadá každoročně na 20. březen a je ve znamení osvěty na téma zásad ústní hygieny. V České republice se v rámci tohoto dne konají rozličné akce se zaměřením na orální zdraví. „Péče o chrup je důležitá a není radno ji podceňovat; nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz, který se vyskytuje zhruba u tří milionů obyvatel republiky ročně. Proto je třeba začít s prevencí už u dětí v raném věku a šířit ji dál mezi rodiče, prarodiče i budoucí rodiče," uvedl Vladimír Richter, krajský radní pro resort zdravotnictví.

Na podporu udržitelného rozvoje území věnuje kraj 600 tisíc korun

Šest set tisíc korun. Takovou částkou Liberecký kraj podpoří z dotačního fondu naplňování zásad udržitelného rozvoje. Na svém zasedání to schválilo krajské zastupitelstvo. Peníze poputují ve prospěch místní Agendy 21. „Jde nám o popularizaci a propagaci konceptu udržitelného rozvoje, který chceme přenášet v konkrétních projektech do obcí, měst, mikroregionů, místních akčních skupin, podnikatelských subjektů i nestátních neziskových organizací v Libereckém kraji," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na průtahu Liberce zahájili stavební práce
Policisté kontrolovali řidiče autobusů a tramvají
Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos
Program kin v Jablonci nad Nisou od 16. do 29. března
Do botanické zahrady v Liberci připutovaly nové masožravé rostliny

Nejčtenější články

18.03.: Motocyklista zemřel v Jablonci po srážce se sanitkou
20.03.: Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos
19.03.: Obrazem: Maškarní rej na vleku U Pily 2023

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace