Obrazem: Slavnostní vyhlášení Poháru běžce Tanvaldu

11.06.2014 07:14:43 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Obrazem: Slavnostní vyhlášení Poháru běžce Tanvaldu

V úterý 10. června 2014 proběhlo ve Sportovní hale v Tanvaldě slavnostní vyhlášení dalšího ročníku seriálu závodů Pohár běžce Tanvaldu.

Sešli se zde vítězové patnácti kategorií od benjamínků narozených 2010 a mladších až po zdatné páťáky. V průběhu školního roku se na startech závodů objevilo více než 500 závodníků, nejpočetnější kategorií byli předškoláci 2008 a mladší - bylo jich celkem 102. Vzhledem k letošní zimě, která nepřála zimním sportům, proběhlo 6 závodů - atletický trojboj, podzimní a jarní přespolní běh, podzimní a jarní cyklokros a běh do vrchu.

Na organizaci závodů se podílela TJ Seba Tanvald, DDM Ulita Tanvald a ŠSK ZŠ Tanvald, Sportovní 576. Ceny na závody byly hlavně v režii Maškova pekařství, který je známý jako Maškova vánočka.

Vyhlášení připravil oddíl lyžování TJ Seba Tanvald pod vedením Heleny Beranové. Ceny nejúspěšnějším závodníkům předával pan starosta Petr Polák, zástupci organizátorů - Jiří Žanta a Dana Humlová za DDM Ulita a Ivana Műllerová za ŠSK ZŠ Tanvald, Sportovní . Poděkování patří vedení a pracovníkům MŠ A ZŠ z okolí, kteří děti na závody doprovázejí, bez jejich výrazné pomoci by se závody nedali pořádat.

Těšíme se na další ročník 2014-15. Výsledky a fotogalerii najdete na stránkách www.tjsebatanvald.cz.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 58 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Při zásahu u požáru v Novém Boru zemřel dobrovolný hasič

Od brzkých ranních hodin 30. 11. 2022 zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči Libereckého kraje u požáru roubeného domu v Novém Boru, části Arnultovice. Při zásahu zemřel člen jednotky sboru dobrovolných hasičů Skalice u České Lípy. Během hašení požáru se na dobrovolného hasiče zřítila stropní konstrukce. Ostatní zasahující hasiči ho ze sutin vyprostili, okamžitě byla zahájena resuscitace, která byla neúspěšná. Ministr vnitra Vít Rakušan vyjádřil lítost nad ztrátou lidského života: „Upřímně mě mrzí, co se při požáru stalo a chtěl bych vyjádřit soustrast rodině a všem pozůstalým."

Na Záborčí v Malé Skále vzpomínali na rodáka armádního generála Aloise Lišku

V neděli 20. listopadu 2022 uplynulo 127 let od narození armádního generála Aloise Lišky. „Každý kámen, každý strom na Záborčí bych políbil, kdybych se tam mohl vrátit." Tuto tesklivou větu napsal armádní generál Alois Liška v dopise tři roky před svou smrtí svému příteli Ing. Vlčkovi. Dvakrát opustil svoji zemi, aby pomohl bojovat za vlast, za svobodu a za demokracii. Potřetí musel emigrovat, aby zachránil svůj život. Vzpomínky na rodáka Z Malé Skály - Záborčí armádního generála Aloise Lišku se zúčastnil hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta. Poděkování patří i členům Roty Nazdar za přípravu i čestnou stráž u obelisku, příbuzným pana generála za občerstvení a každoroční možnost uskutečnění vzpomínkové akce. A samozřejmě všem, kteří přišli vzdát hold významnému rodákovi.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Smetanovo trio uchvátilo publikum
FOTO: Pomerančový mítink mládeže se vydařil
Obrazem: Smržovská Mikulajda 2022
V Harrachově ocenili sportovce do 21 let. Králem sezony Jiří Konvalinka
Modlitba za demokracii aneb Koncert sestavený z hudby Karla Kryla

Nejčtenější články

03.12.: V Nové Vsi nad Nisou se přetočil přes střechu a skončil s autem v potoce
04.12.: Obrazem: Smržovská Mikulajda 2022
02.12.: Na silnici z Kokonína do Pulečného řidiči jezdí po novém povrchu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace