Obrazem: Senioři zápolili na Městském stadionu v Tanvaldě

28.06.2022 12:17:18 | Autor: Antonín Bělonožník, Anna Lišková | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Obrazem: Senioři zápolili na Městském stadionu v Tanvaldě

Senioři zápolili ve středu 22. června na Městském stadionu v Tanvaldě na 3. Krajských sportovních hrách seniorů, kterých se zúčastnilo 15 šestičlenných družstev z celého Libereckého kraje.

Píle, odvaha, vytrvalost, chuť sportovat a překonávat negativa,  která s sebou přináší vyšší věk,  to vše se za krásného počasí zúročilo při střelbě lukem na terč, hodu míčkem na přesnost nebo házením basketbalového míče na koš. Dvěma nejstarším účastníkům bylo shodně 86 let, ale nikdo by jim ten věk nehádal.

Jelikož se jednalo o krajskou soutěž, tak i ona má své vítěze. V kategorii mixů nad 70 let zvítězilo družstvo z Tanvaldu, ve stejné věkové kategorii si prvenství odneslo i družstvo tanvaldských žen. V kategorii mladší nad 60 let byli nejúspěšnější ženy z Tanvaldu a v kategorii mixů družstvo z Lomnice. To také bude náš kraj reprezentovat v celostátním kole v Mostě. Ale vítězi se stalo všech 90 účastníků, kteří přijeli statečně bojovat, a kromě pamětního listu a medaile si odnesli vědomí, že  zdaleka nepatří do "starého železa"!

Sportovní hry pořádaly Senior kluby Tanvald, město Tanvald  a organizačně maximálně zajišťovaly ZŠ Tanvald Sportovní a Středisko volného času Tanvald.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Vánoční sportovní hry seniorů v Tanvaldě
Obrazem: Tanvaldské sportovní hry seniorů 2019
Obrazem: Krajské sportovní hry seniorů v Tanvaldě
Na republiku postupují senioři z odborového svazu železničářů

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 276 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte Harracha

V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte HarrachaNa jilemnickém náměstí začala v pondělí 6. února vznikat sněhová socha. Tentokrát ale nikoli tradičního Krakonoše, ale protože rok 2023 je vyhlášen Národním památkovým ústavem rokem hraběcího rodu Harrachů, tak letos bude mít sněhová socha podobu hraběte Harracha. Socha má být hotová již ve středu 8. února. Více fotografií

Kraj pomáhá příspěvkovkám při zadávání veřejných zakázek

Vyhledat veřejné zakázky téměř všech příspěvkových organizací Libereckého kraje lze na profilu zadavatele. Nedávno se tam přidala i liberecká zoo, kterou kraj vloni převzal do své správy. Kraj svým příspěvkovým organizacím při administraci veřejných zakázek výrazně pomáhá. „Liberecký kraj i jeho příspěvkové organizace postupují při zadávání veřejných zakázek dle Směrnice Rady Libereckého kraje č. 1/2021 k zadávání veřejných zakázek. Směrnice určuje postupy zejména u menších veřejných zakázek, které jsou od 200 000 korun bez DPH uveřejňovány na profilu zadavatele. Na tomto místě je možné vyhledat i veřejné zakázky téměř všech 87 příspěvkových organizací, které kraj zřizuje. Jedná se o střední školy, domovy důchodců nebo muzea. Dodavatelé tak naleznou informace o veřejných zakázkách na jednom místě," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nový jablonecký dopravce vrší jednu poruchu za druhou
V Tanvaldě zvou na představení Než přijde doktor
Mladá řidička přehlédla v Jablonci seniora na přechodu pro chodce
Obrazem: Sportovec roku Jablonecka 2022
Od 13. února uzavřou ve Svijanech most přes železniční trať

Nejčtenější články

07.02.: Hořelo opět v bývalé nádražní budově v Jablonci
08.02.: Hořel rodinný dům v Loužnici, zasahovalo osm jednotek hasičů
06.02.: Řidička pod vlivem alkoholu u Frýdštejna narazila do několika stromů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace