Obrazem: Přespolní běh Na Lhotách absolvovalo přes 200 běžců

17.09.2016 11:53:22 | Autor: Petr Ježek a Jiří Endler | Rubrika: Sport | Obce: Liberecký kraj,Jablonecko

Obrazem: Přespolní běh Na Lhotách absolvovalo přes 200 běžců

Semilský dům dětí a mládeže SEDDMA a TJ Semily pořádaly v neděli 11. září Na Lhotách pod Kozákovem další ročník přespolního běhu. Celkem se závodu zúčastnilo 203 běžců v 17 kategoriích.

Vítězové jednotlivých kategorií:

Předškolní děti (2013 a ml.- 100 m): Dominik Cink (TJ Semily) - Julie Agnes Polonská (Spartak Vrchlabí).
Minižactvo (2011 a 10 - 150 m): Kryštof Lukavec (LSK Lomnice) - Anežka Mohvaldová (HSK Benecko).
Nejmladší žactvo 1 (2010 - 500 m): Jakub Mařas - Eva Mazánková (oba TJ Semily).
Nejmladší žactvo 1 (2009 - 500 m): Václav Holubec (HSK Benecko) - Babeta Kolářová (Dukla Liberec).
Nejmladší žactvo 2 (2008 - 1000 m): Albert Lukavec (LSK Lomnice) - Karolína Špicarová (SKI Jilemnice).
Nejmladší žactvo 2 (2007 - 1000 m): Matěj Mařas (TJ Semily) - Elena Polonská (SA Špindlerův Mlýn).
Mladší žactvo (2006 - 1500 m): Jakub Salaba (SKI Jilemnice) - Karolína Drbohlavová (LSK Lomnice).
Mladší žactvo (2005 - 1500 m): Matěj Zemánek (LSK Lomnice) - Adéla Ďoubalíková (ČSK Vysoké n. J.).
Starší žactvo (2004 - 2000 m): Dan Salaba (TJ Semily) - Ines Cvrčková (SK Jablonec).
Starší žactvo (2003 - 2000 m): Matyáš Votoček (SKI Jilemnice) - Michaela Durdová (SK Jesenice).
Dorost mladší (2002 a 01 - 3 km): Matěj Bříza (Jablonec n. N.) - Eliška Šibranová (Dukla Liberec).
Dorost starší (2000 a 99 - 6 km): Marek Gebouský (Dukla Liberec) - Hana Trojanová (SKI Jilemnice).
Muži (9 km): Jan Šaník (Jablonec n. N.).
Ženy (3 km): Kristýna Paldusová (Jablonec n. N.).
Ženy (9 km): Drahoslava Klimešová (TJ Benešov u Semil).
Veteráni (do 59 let - 6 km): Martin Nypl (Jablonec n. N.).
Veteráni (60 let a starší - 6 km): Jaromír Šimůnek.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Ke stažení

Výsledky běh Na Lhotách 2016

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 52 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj zná výsledky ze čtvrtého měření hluku v okolí dolu Turów

Měření hluku, které na schválených lokalitách v obcích Uhelná a Oldřichov na Hranicích provedl Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, se uskutečnilo v období 15. až 22. září 2025, a to vždy v noční době od 22:00 do 6:00. Zároveň došlo k souběžnému měření v souladu s uzavřenou mezivládní dohodou na technickém místě měření umístěném v Polsku, které bylo do monitoringu zařazeno z důvodu lepší identifikace hluku způsobeného provozem těžebních zařízení dolu Turów a jeho odlišení od dalších hluků z pozadí. „Z výsledků čtvrtého letošního měření, které jsou uvedeny bez započtení nejistoty měření (1,8 dB), vyplývá, že po vyloučení rušivých vlivů nedošlo v průběhu měření v dotčeném území k překračování mezní hodnoty pro celonoční hlukovou zátěž (40 dB). Průměrná hodnota akustického tlaku za uvedené měřící období byla na měřicím místě v obci Uhelná - 34,2 dB a v obci Oldřichov na Hranicích - 35,0 dB (v rámci třetího letošního měření byly zjištěny tyto hodnoty: v obci Uhelná - 40,6 dB a v obci Oldřichov na Hranicích - 37,4 dB a oproti předchozímu kolu tak došlo k výraznému snížení hlukové zátěže). V rámci čtvrtého letošního měření zároveň nedošlo k překročení hygienického limitu pro nejhlučnější hodinu L Aeq,1h."

Starý porost musí ustoupit nové generaci

Koncem týdne zahájí statutární město Jablonec nad Nisou těžbu dřevní hmoty v městském lese v ulici U Lesního divadla na Horní Proseči. „Kácíme zde 110 let starý smrkový porost. Jde o mýtní část lesa, která je už podrostlá mladými smrky a buky. Aby mohla nová generace stromů růst, musí starý porost ustoupit," uvádí Michal Šarbort z jabloneckého magistrátu. Těžba probíhá v souladu s platným lesním hospodářským plánem a nejedná se o holoseč. „Volíme výběrný způsob, který šetrně uvolňuje prostor pro přirozenou obnovu. Těžba potrvá do února příštího roku," doplňuje městský lesní hospodář.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
Mikulášská nadílka v Lučanech láká děti na sobotu 6. prosince
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Mikulášská nadílka u Střelnice nabídne program pro děti i autogramiádu

Nejčtenější články

02.12.: Městská policie posílila dohled na konečné tramvaje
02.12.: Jablonečtí hasiči zachránili člověka i zvířata při požáru jeho domu
03.12.: Svoz velkoobjemového odpadu a dřeva bude v Jablonci 4. prosince

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace