Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--

04.04.2011 | Kultura | foto (43)
Zaplněný sál v tanvaldském kině Jas se bavil v sobotu při novém představení oblíbeného herce Michala Nesvadby nazvaném Michalův salát. | více

Lídr Okresního přeboru ztratil body s Držkovem

03.04.2011 | Sport | Železný Brod
Okresní přebor II. třídy měl na pořadu první jarní kolo. V sobotním zápase deklasoval Kokonín Rychnov 5:1, v neděli odpoledne remizoval Tanvald s Camelem 1:1 a Železný Brod porazil Držkov.  | více

Jenišovice ve Víchové bez bodu

03.04.2011 | Sport | Jenišovice
Jenišovice zajížděly k dalšímu zápasu I. B třídy do Víchové. Hosté začali velmi dobře a po poločasu vedli 0:1, ale nevyvedený začátek druhé pětačtyřicetiminutovky je stál vítězství a nakonec body v tomto zápase nedokázali vybojovat a domácí zvítězili 2:3. Zápas poznamenal i velký počet žlutých karet. | více

Matoušek rozhodl o výhře Mšena proti Plavům

03.04.2011 | Sport | Plavy
Rychlé utkání, které přineslo i celkem 5 branek. Rozuzlení zápasu přišlo až v úplném závěru, kdy v nastaveném čase rozhodl o vítězství hostů 2:3 Matoušek. | více

Lučany vezou bod z Mírové pod Kozákovem

03.04.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
V dalším kole I. B třídy zajížděli fotbalisté Lučan do Mírové. Vše podstatné se stalo hlavně v první půli, kdy padly obě branky, po jedné do obou sítí. | více

Oslabené Maršovice podlehly Rovensku 2:3

03.04.2011 | Sport | Maršovice | foto (48)
Oba poločasy byly jako noc a den. První poločas jednoznačně dominovaly Maršovice a ujaly se vedení 1:0, paradoxně nejnebezpečnější akcí hostů byla hlavička bránícího hráče Maršovic na vlastního brankáře. Druhý poločas se Rovensko proti soupeři, který hrál od 40. minuty o deseti, začalo více prosazovat a zvítězilo 3:2. | více

V derby úspěšnější Kokonín

03.04.2011 | Sport | Rychnov u Jablonce nad Nisou
Hned úvod jara přinesl rivalský souboj Rychnova a Kokonína. Úspěšnější byl domácí Kokonín, který dokázal zvítězit 5:1. Hrdinou utkání byl hattrickový M. Šilhán.