24.01.2011 | Kultura | Smržovka
Přehled únorových akcí ve Smržovce. | více

V Břízkách hledali novou Kateřinu Neumannovou

24.01.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (20)
Lyžařský areál Břízky patřil opět i tuto sobotu běžkařům, kteří zde v žákovských kategoriích soupeřili v dalším už 3. kole pohárového závodu KSL Libereckého Kraje. Tento podnik nese název „Hledá se nová Kateřina Neumannová” a setkal se s velkým ohlasem v řadách závodníků, kteří do Jablonce přijeli. | více

Juniorka Vlků podlehla Hradci Králové

24.01.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (13)
Domácí tým Vlků na svém ledě přivítal hokejisty Hradce Králové a do utkání vstoupil poměrně dobře. Během svého prvního útoku se mohl dostat do vedení, ale to by puk nesměla zastavit branková konstrukce. V čase 5:05 se ovšem domácí radovat mohli po využité přesilovce. Prosadil se Rudiš, kterému přihrával na 1:0 jeho spoluhráč Krejčí. Jenže neuběhla ani minuta od vedení Jablonce a hosté dostali puk za záda brankáře Záruby a srovnali na 1:1. Do konce třetiny se stav neměnil, i když oba týmy šance měly. | více

Campus v sobotní honbě za body neuspěl

24.01.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
V 17. kole zajížděl 1. FBK Campus Jablonec nad Nisou k utkání 17. kola 1. florbalové ligy mužů na hřiště TJ Sokol Královské Vinohrady. Po vyrovnaných dvou třetinách jabloneckým nevyšla třetí třetina a ta rozhodla o vítězství domácích v poměru 6:3. Pro Campus to znamená ztrátu dalších důležitých bodů. | více

Házenkáři ELP postoupili mezi 16 nejlepších v ČR

Druhé kolo žákovské ligy odehráli jablonečtí házenkáři v Praze na Chodově, kde obsadili zaslouženě krásné druhé místo a postoupili do dalšího kola, mezi 16 nejlepších celků České Republiky. | více

Lafata vystřílel postup v Tipsport lize

Jablonečtí fotbalisté se po prohře s žižkovskou Viktorkou představili na umělé trávě v Praze na Slávii v dalším zápase, tentokrát s celkem Bohemians 1905. Je paradoxní, že oba celky cestovaly do Prahy z Jablonce. Komňackého hoši ze svého hradu na Střelnici a Bohemka z mšenských Břízek, kde byla na soustředění. | více

Nalezeno článků: 38171, zobrazeno: 36551-36560