Obrazem: Atletický trojboj v Tanvaldě
26.09.2016 12:24:21 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald
Ve čtvrtek 22. září se na atletickém stadionu v Tanvaldě sešlo na 400 dětí od těch úplně nejmladších benjamínků až po žáky pátých tříd místních i okolních mateřských školek a škol.
Bojovalo se o další bodíky do poháru běžce Tanvaldu v atletickém trojboji. Nejprve čekal na děti sprint na 30, 50, 60 metrů v závislosti na kategorii. Další disciplínou byl hod míčkem a nakonec skok daleký z místa. Odměnou pro všechny byly koblihy z pekařství Jan Mašek, a ti úspěšní si samozřejmě připíšou body do poháru.
Díky nádhernému slunečnému počasí, výborné organizaci, učitelům a všem, kteří na start děti přivedli, se vše vydařilo. Budeme se těšit na další závod a tím je cyklokros. Tímto Vás na něj srdečně zveme. Termín je tento pátek 30. 9. tradičně na tanvaldské výšině v prostorách u lesíka. Propozice, výsledky, fotografie na www.tjsebatanvald.cz nebo na www.zstanvald-sportovni.cz.
Související články
Pohár běžce Tanvaldu odstartoval prvním letošním závodem
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 67 fotek)
Firmy v regionu Tanvald
SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Tradiční jablonecký dotační titul na podporu výstavby
Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlašuje Program podpory výstavby technické infrastruktury pro rok 2026. Stejně jako v předchozích letech zaměří podporu na výstavbu domovních čistíren odpadních vod a kanalizačních přípojek. Pro letošní rok město vyčlenilo částku 1 milion korun. Novinkou je možnost podat žádost v obou kolech také elektronicky prostřednictvím Portálu Jablonečana. „Podporou domovních čistíren a kanalizačních přípojek zlepšujeme kvalitu životního prostředí i technickou infrastrukturu ve městě. Chceme, aby byl program pro občany co nejdostupnější, proto letos umožníme i plně elektronické podání žádostí," říká jablonecký primátor Miloš Vele. O investiční dotaci mohou žádat majitelé objektů určených k trvalému bydlení v katastru Jablonce nad Nisou, získat mohou 50 % z celkových způsobilých výdajů, maximálně však 50 tis. korun na jednu bytovou jednotku, a to od 1. dubna do 30. října.
Pravidelná práce strážníků v terénu má smysl
V pondělí 16. února vyrazili okrskáři z Proseče nad Nisou, Pasek a Šumavy i centra do terénu na společnou kontrolu. Zaměřili se také na vybydlený dům v prosečské ulici Vrcholová, odkud přicházely informace o větším počtu lidí bez domova. Trojice strážníků na místě objevila pětici osob bez domova. Všechny zkontrolovali a ověřili jejich totožnost. Při lustraci vyšlo najevo, že po jedné z žen pátrají policisté v celostátním měřítku. Okrskáři proto okamžitě kontaktovali Policii České republiky, která si hledanou ženu převzala k dalším úkonům. Běžná kontrola tak přinesla nečekaný výsledek a potvrdila, že pravidelná práce v terénu má smysl.
Nejnovější články
MP Jablonec: Kabel za padesát vyšel muže na šest tisíc
Jablonecké technické služby zahájily opravy výtluků po zimě
Policisté kontrolovali motoristy na alkohol a jiné návykové látky
Hrůza v Mladé Boleslavi: Korunu tomu nasadil Alegue
Na halové středě byl překonán národní rekord juniorek ve skoku o tyči
Nejčtenější články
01.03.: Zlatá medaile s českým rekordem putuje do Jablonce
01.03.: Jablonec má novou ulici Za Jízdárnou
01.03.: Od března se bude rekonstruovat další část sítí v centru Jablonce
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.