Objednávání na úřad přes SMS a e-mail projde v Jablonci inovací

19.11.2012 13:43:14 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Objednávání na úřad přes SMS a e-mail projde v Jablonci inovací

Od čtvrtka 22. listopadu do konce měsíce nebude možné využít k objednání na úřad v Jablonci nad Nisou SMS nebo e-mail, protože tento systém projde v poslední listopadové dekádě technickou údržbou.

Magistrát města Jablonec nad Nisou je moderním úřadem otevřeným občanům. Svědčí o tom nejen úřední doba magistrátu každý všední den, sobotní provoz na přepážkách dopravně-správních agend jednou za měsíc, ale také možnost objednat se k vyřízení úředních záležitostí pomocí SMS.

„Snažíme se služby úřadu neustále zkvalitňovat, na konec listopadu proto plánujeme upgrade vyvolávacího zařízení a objednávkového systému," potvrdil tajemník magistrátu Marek Řeháček. Ve dnech 22. a 23. listopadu proto z technických důvodů dojde k částečnému omezení provozu na odděleních Správních agend a Dopravně-správních agend v Komenského ulici. Objednávkový systém bude v provozu ještě do středy 21. listopadu.

„Objednávkový systém pro SMS a e-mail bude od 22. do 30. listopadu odstaven úplně. V prosinci bude inovovaný systém pracovat v testovacím režimu a plnohodnotné fungování této služby bude opětovně zajištěno od ledna 2013," vysvětlil vedoucí správního odboru jabloneckého magistrátu Petr Karlovský.

Magistrát města Jablonec nad Nisou děkuje všem klientům za pochopení. „Věříme, že kvalitnější systém přinese očekávaný komfort občanům i úředníkům," uzavřel tajemník Řeháček.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Trojstrannou zahraniční spolupráci připomenou Slavnosti Trojzemí
Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby
Slavíme Den Země
Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
Jablonecké muzeum připravuje jarní bižuterní kurz

Nejčtenější články

21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?
20.04.: Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů
21.04.: Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace