O víkendu byla plná hala nadějí stolního tenisu

10.01.2018 07:18:26 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

O víkendu byla plná hala nadějí stolního tenisu

V městské sportovní hale v Jablonci se o víkendu uskutečnily dva tradiční turnaje ve stolním tenise, které byly současně bodovacími turnaji mládeže. Hrálo se v pohodové atmosféře na 21 stolech po celé hale. Po sobotních bojích v kategoriích dorostu a mladšího žactva, přišli tentokrát na řadu starší nejmladší žáci a žákyně.

Pozice nejvýše nasazených splnili v Jablonci nad Nisou ostravský Adam Štalzer a Helena Sommerová z pražské Kotlářky. Ta se ovšem ve finále pořádně zapotila, když porazila Annu Klempererovou až po pětisetové bitvě.

Dvouhra starších žáků A, semifinále: Adam Štalzer (TJ Ostrava KST) - Jan Dufek (KST Zlín) 3:0 (5,7,7), Matěj Stach (SK DDM Kotlářka Praha) - Ondřej Květon (SK Jiskra Domažlice) 3:2 (-5,5,8,-3,13), finále: Adam Štalzer - Matěj Stach 3:1 (6,-4,9,7).

Dvouhra starších žákyň A, semifinále: Helena Sommerová (SK DDM Kotlářka Praha) - Nela Hanáková (SKST Baník Havířov) 3:1 (-7, 10, 4, 10), Anna Klempererová (TJ Sokol Hradec Králové 2) - Andrea Hnojská (KST Klatovy) 3:1 (7, -10, 6, 5), finále: Helena Sommerová - Anna Klempererová 3:2 (10, -6, 4, -9, 10).

Mezi dorostenci potvrdili svoji vysokou úroveň hráči TJ Ostrava KST. V semifinále byli celkem tři, ve finále si pak Jakub Plachta poradil s oddílovým kolegou (vítězem sobotního turnaje žáků) Adamem Štalzerem. Dvouhru dorostenek vyhrála rovněž nejvýše nasazená Gabriela Štěpánová z SKST Baník Havířov, když ve finále porazila hodonínskou Anežku Ilčíkovou.

Dvouhra dorostenců A, semifinále: Jakub Plachta - Filip Vybíral (oba TJ Ostrava KST) 3:1 (-9, 9, 9, 6), Adam Štalzer (TJ Ostrava KST) - Filip Růžička (SKST Hodonín) 3:1 (6, -8, 5, 8), finále: Jakub Plachta - Adam Štalzer 3:1 (-3, 4, 5, 8).

Dvouhra dorostenek A, semifinále: Gabriela Štěpánová (SKST Baník Havířov) - Anna Matějovská (SKST Vlašim) 3:0 (7, 6, 4), Anežka Ilčíková (SKST Hodonín) - Linda Záděrová (TTC MS Brno) 3:0 (3, 8, 5), finále: Gabriela Štěpánová - Anežka Ilčíková 3:1 (5, 4, -8, 10).

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 15 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové

Už čtvrtá výstava v Original Gallery v Semilech je nazvaná Síla lidskosti a přináší díla Věry Kosové. Vernisáž se koná v sobotu 24. února od 17 hodin za hudebního doprovodu Milli Janatkové. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Z Fondu Turów podpoří výstavbu vodovodů v H. Vítkově a Václavicích

Vybudování nového vodovodu pro Horní Vítkov za přibližně 68 milionů korun a také pro obec Václavice za 172 milionů. To jsou dva projekty, které finančně podpoří Liberecký kraj z Fondu Turów. Začít by měly ještě letos a dokončeny budou v roce 2025. „Obě města - Chrastava a Hrádek nad Nisou - vloni podala na tyto projekty žádost o dotaci na Státní fond životního prostředí v rámci 44. výzvy Operačního programu Životní prostředí. Rozhodnutí ministerstva zatím neobdržela. Nicméně, nechceme otálet s výstavbou, a tak podpoříme oba projekty z Fondu Turów individuálními dotacemi," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výhra v derby byla blízko, blizoučko
Budoucnost výzkumného centra TOPTEC má reálné obrysy
Mysleme na svůj sluch. Tichý svět připomíná tři mezinárodní dny
Oceňovaná kapela VANUA2 zahraje v jabloneckém Klubu Na Rampě
Skitour v Harrachově láká na exligové fotbalisty, herce i dámskou jízdu

Nejčtenější články

22.02.: Odpočívadla, stojany, nabíječky. Kraj opět podpoří zázemí pro cyklisty
22.02.: Skitour v Harrachově láká na exligové fotbalisty, herce i dámskou jízdu
22.02.: Na sociální služby v regionu míří od ministerstva více než miliarda

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace