Nohy vzhůru nabídly ztřeštěné i vypointované momenty

18.09.2023 08:35:54 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Nohy vzhůru nabídly ztřeštěné i vypointované momenty

Martin Zounar, Martin Kraus, Jiří Štrébl, Markéta Procházková, Kateřina Pechová a Robert Hájek se stali protagonisty bláznivé komedie Nohy vzhůru. S tou přijelo do jabloneckého kulturního stánku Divadlo Metro Praha.

Pod režijním vedením Antonína Procházky rozehrála šestice herců doslova koncert plný smíchu, gagů, pantomimy a dobré zábavy. Oproti očekávání se původní hra Robina Hawdona nenesla pouze v duchu ztřeštěnosti, ale bylo patrné, že překlad a dialogy (A. Jerie a B. Pešinová) jsou s pečlivostí dotaženy do detailu a skvěle vypointovány. Kriminální zápletka příběhu neuškodila, ba naopak.

Dvouhodinový děj nesklouzával k lacinosti a po celou dobu dokázal udržet publikum v dobré náladě. Bez hluchých momentů a ve svižném tempu bxlo dtále na co se dívat, oproti podobně ´humorně lechtivým příběhům´měl děj hlavu a patu, herci se svých rolí chopili famózně a výkon Martina Krause, stylizovaného do Sugar z filmu Někdo to rád horké, byl bezesporu excelentní. Příjemná scéna výsledný dojem nikterak nepokazila a přestože nejsem zastáncem bláznivých komedií, mohu s klidným svědomím Nohy vzhůru doporučit.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonci nad Nisou v září

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fotovoltaiku na střeše mají mít krajský úřad i jablonecké gymnázium

Snižování energetické náročnosti budov a alternativní zdroje energie propojují environmentální přístup s ekonomickým. Proto Liberecký kraj plánuje vybudovat na střechách některých budov fotovoltaiky (FVE). Na srpnovém jednání krajští radní schválili vyhlášení výběrového řízení na výstavbu FVE na střeše budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje a také na objektu Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou.

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
V Tanvaldě se v září sportovalo
Výstavu o Novém Zélandu můžete navštívit na smržovském Zámečku
Světové filmové melodie omámily jablonecké divadlo
Týden knihoven 2023 s podtitulem Už jsme zpátky!

Nejčtenější články

25.09.: VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
25.09.: Po devíti kolech Jablonec stále bez vítězství
24.09.: Město Jablonec bude pokračovat ve stavbě zázemí přehrady

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace