Největší atletický mítink v Jablonci se vydařil!

20.08.2012 20:37:50 | Autor: Václav Novotný, lj | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Největší atletický mítink v Jablonci se vydařil!

 Již 26.ročník závodů juniorů do 19 let zvaný Mladá Evropa se v neděli uskutečnil na jablonecké Střelnici. I když účast 106 mladých atletů zdaleka neodpovídá bývalé tradici až čtyř či pěti stovek závodníků, z podledu účasti jabloneckých závodníků byl mítink úspěšný.

 

Ve 26 disciplínách se střetli závodníci z 28 oddílů, vesměs českých, které doplnilo několik klubů z Polska. Z atletů LIAZ vybojoval vítězství ve skoku o tyči v osobním rekordu 450 cm David Fischer. O stejný úspěch se zasloužil i Daniel Viktorín ve výšce skokem 185 cm. Mezi děvčaty ve skoku dalekém obsadily stupně vítězů jen závodnice LIAZu: 1. Kateřina Hýsková 564, 2. Anna - Marie Rappová 562 a 3. Tereza Vokálová 519.

Medailové pozice dále vybojovaly tyto jablonecké naděje - 200 metrů: 2. Kateřina Hýsková , 3. Michaela Bičianová. 400 metrů: 3. Jindřich Král 52,50, 3. Linda Mejstříková 60,35. 800 metrů: 2. Michaela Pilzová 2:38,01, 3. Anna Kloudová 2:49,12, 3. Martin Puš 2:13,67. Vrh koulí: 2. Jana Kopalová 9,45. Dálka: 2. Jan Paidar 562, 3. Lukáš Preisler 536. Sko o tyči: 2. Lucie Petrželková 315. www.cmblogwatch.net

Úspěchy na "bedně" zaznamenala i závodnice atletického oddílu TJ Desná Lada Cermanová, která vybojovala druhé místo v hodu oštěpem výkonem 32,10 a k tomu přidala i třetí místo v kouli za 8,82 metrů.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 52 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Ve středu 8. dubna bude uzavřený magistrát v Komenského ulici

Ve středu 8. dubna bude celý den zcela uzavřené pracoviště jabloneckého magistrátu v Komenského ulici. Občané si své záležitosti budou moci vyřídit hned další den, ve čtvrtek 9. dubna, kdy bude prodloužená pracovní doba do 17 hodin. Důvodem uzavírky pracoviště magistrátu v Komenského ulici je odstávka vody.

Provoz sběrných dvorů v Jablonci o Velikonocích

Během Velikonoc - státních svátků budou v pátek 3. dubna a v pondělí 6. dubna budou uzavřené sběrné dvory Proseč a Smetanova i sběrná místa Dalešická a Želivského. V ostatní dny budou sběrné dvory a sběrná místa otevřená podle běžné otevírací doby.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecké muzeum mění název
Liberecký kraj vyvěsil romskou vlajku
Snížení jabloneckého béčka už přišlo pozdě
Městská policie řešila zdravotní komplikace i silně opilého muže
Od dubna začíná hradozámecká sezona

Nejčtenější články

05.04.: Odveta i s úrokem se ve Zlíně povedla
06.04.: Jablonec na sousedská setkání i tradiční akce rozdělí 67 tisíc korun
07.04.: Snížení jabloneckého béčka už přišlo pozdě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace