Nejnižší fotbalová třída začala svoji soutěž

09.09.2014 17:53:27 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonecko

V okresní soutěži převažují „béčka" a některá i z netradičních klubů a už v prvním zápase nastoupil Tanvald o deseti hráčích. Věřme, že se soutěž dohraje komplet a přinese i zájem diváků.

Janov - Tanvald B 5 : 0 (3:0)

K zápasu přijela rezerva Tanvaldu pouze o deseti hráčích a od toho se odvíjel celý scénář zápasu. Domácí zatlačili své soupeře na jejich polovinu a bylo to jen otázkou výše skóre. První branku vstřelili domácí již v sedmé minutě a do poločasu zvýšili na 3:0. Dvě branky v druhé půli jen dokumentovaly převahu Janova.
Branky: 7. a 58. Knytl, 33. Kocourek, 39. Svoboda, 83. Kovalda. Rozhodčí: Malena - Pánek, Nagy. Diváků: 20.
Janov: Ducháček - Mlejnek, Dejmek, Zámečník, Martínek - Pilz, Svoboda, Nitsche, Knytl (78. Ujpál) - Kocourek (46. Puchrik), Kovalda. Tanvald: Koželuh - Deák, K. Mlýnek, Pohřalý, Ševic - Cerman, J. Mlýnek, Kochánek, Poláček - Doleček

Nová Ves - Rádlo B 2 : 0 (2:0)

Premiérové utkání béčka Rádlo sice skončilo porážkou, celková základna dává však rádelskému fotbalu naději. V zápase rozhodla první polovina zápasu, ve které domácí vstřelili dvě branky. Ve druhé části se oba týmy tlačily do zakončení, ale na stavu se již nic nezměnilo.
Branky: 20. Linka, 34. Peroutka. Rozhodčí: Mikula. ŽK: 1:0. Diváků: 60.Nová Ves: Bednář - Vávra, Linka, Černý, Nič - Peroutka, Stolín, Šilhán, Nýč - Halama, Zikeš. Rádlo B: Kolovratník - Matěj, Havlíček, Bulíř, Šrek - Štok. Kučera, Dítě, Mach - Marinč, Walach.

Plavy B - Mšeno C  1 : 3 (0:0)

Mšeno C vyhrálo loňskou soutěž, ale nepostoupilo. Hrál se pohledný fotbal. Více příležitostí si vytvořili hosté a zaměstnávali domácí obranu a zvláště brankáře Šikolu, ten ale stále odolával. Ta stejná snaha byla i na druhé straně, když domácí měli šance a hostující obrana včele s brankářem Farským vše zlikvidovala. Do kabin se šlo za stavu 0:0.

Do druhého poločasu udělaly oba týmy změny. Z první branky se radovali hosté, v 67. dali na 0:1, když skóroval nestárnoucí Novotný. Za šest minut na to Koudelka vymetl pavučinu domácí branky a zvýšil na 0:2. Jestliže chtěli domácí bodovat, tak museli přidat. Naději jim přece jen vykřesal šest minut před koncem Soukup, snížením na 1:2. Hosté nenechali nic náhodě a tři minuty před koncem pečetil z trestného kopu Koudelka.

Branky: 84. Soukup - 74. a 87. Koudelka, 68. Novotný. Rozhodčí: Nestler. Diváků 95, ŽK1:1,
Plavy B: Šikola - Horák, Kouřil, Willd, Korotvička - Korbelář (47. Fojtík),
Šimek (46. Soukup), Votoček, L. Černý (79. Harik) - Čermák (65. Jelínek), Vokál, (46.Tomíček).
Mšeno C: Farský - Zámečník, Hýř (46. Duštíra), Šebek (78. Vaněk), Hujer - Hadidi, Ryšavý, (46. Dutka), Uko (70. Kraus), Kocur (65.Novotný) - Koudelka, M. Hujer

předehrávka:

Josefův Důl - Smržovka B   2 : 2 (1:1) na PK: 3:0.

Úvodní duel nového ročníku skončil nerozhodně. Na penalty byli lepší domácí a mají dva body.
Branky: Efenberk, Moudrý - J. Kedroň 2. Rozhodčí: Vasko. ŽK: 3:2.
Diváků: 100. Josefův Důl: Zvěřina - Vogt (Mokráš), Volek, Rezler, Moudrý - Augsten, Vaněk, Řeháček, Efenberk - Oberhofner, Mladonický( Scholze). Smržovka B: Jelínek - Červenka, Z. Picka, Buriánek (46. Swárovský), J.Štěpař -  J. Kedroň, Pech (80. Bělohlávek), Novák, Pipek - Mazánek (Dressler), K. Štěpař