Nejlepším okrskářem je podruhé Martin Rybář

09.03.2023 22:27:34 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Nejlepším okrskářem je podruhé Martin Rybář

V úterý 7. března proběhlo slavnostní předání finančního daru výherci soutěže o nejlepšího Okrskáře roku 2022. Dárkový poukaz v hodnotě 10 000 Kč od jabloneckého primátora Miloše Veleho převzal praporčík Martin Rybář, který toto ocenění získal již podruhé. Další oceněnou byla pprap. Karolína Hornická, ta získala dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč. Ocenění v podobě věcného daru obdržel npor. Karel Strouhal.

Martin Rybář působí v řadách policistů od roku 2015, kdy po ukončení základní odborné přípravy nastoupil na Obvodní oddělení v Jablonci nad Nisou a tam slouží do teď. Okrskáře dělá nad rámec svojí činnosti, to znamená mít přidělenou část města, kde se provádí hlídková a obchůzková služba. Pochůzkář dohlíží na veřejný pořádek, kontroluje kriminalitu, řeší dlouhodobé problémy a snaží se působit i preventivně. Okrskáři si vzájemně vyměňují svoje poznatky, a to především přímo v terénu. Martin Rybář má přidělený okrsek Žižkův Vrch. Tato západní strana Jablonce nad Nisou je obklopena lesoparkem, najdete zde areál Srnčí důl a také jedno z největších volně přístupných parkovišť, které je součástí Vendo parku s různými obchody.

„Z ocenění mám velkou radost, je to ale i zásluha práce mých kolegů z oddělení, neboť vzájemně spolupracujeme," řekl Martin Rybář. A co ho motivuje k práci u policie? „Není to stereotyp, setkáváme se s různými skupinami lidí a neřešíme jen malichernosti," doplnil Rybář. Zároveň přiznává, že je to hřejivý pocit, když se podaří nějaký případ objasnit a lidé tak vědí, že Policie České republiky je zde pro ně.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Nejlepší okrskář je policistou více jak sedm let
Vyhlásili vítěze soutěže Okrskář roku 2022
Ředitel služby pořádkové policie ocenil policisty z Libereckého kraje
Primátor přijal jabloneckého okrskáře roku
Okrskářem roku se stal poprvé policista z Jablonce Miroslav Soukup
Psovodem roku 2019 se stal Miroslav Salava ze Semil
Třetí místo v anketě Okrskář roku 2017 získal Filip Darebný z Jablonce
Bronzovým Okrskářem roku je jablonecký Karel Strouhal
Pavle Míškové za druhé místo v Okrskáři roku gratuloval i primátor
Jablonecká Pavla Míšková stříbrný Okrskář roku 2015
Na krajském ředitelství policie vyhlásili nejlepší okrskáře

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dočasné zrušení zastávky u Staré Osady

Kvůli rekonstrukci křižovatky ulic Československé armády a Stará Osada (u firmy Atrea) a autobusové zastávky bude v době od 1. dubna do 31. května dočasně zrušená autobusová zastávka Rýnovice, křižovatka ve směru na Lukášov a Liberec. Linky MHD č. 104 (směr Lukášov) a č. 107 (směr Kunratice, Mšenská) budou využívat zastávku Rýnovice, Belgická umístěnou před okružní křižovatkou v Belgické ulici.

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jarní Lužické hory vybízí k procházkám, výletům i pití piva
Program Městské knihovny Jablonec nad Nisou v dubnu
Do jara vstoupily i týmy v I.B třídě východ
Hrady a zámky zahajují 1. dubna návštěvnickou sezonu
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v dubnu

Nejčtenější články

31.03.: Velikonoce v Jablonci se konají od 30. března do 10. dubna
31.03.: Velikonoce v Krásné jsou přichystány na 1. dubna
30.03.: Volejbalistky o víkendu bojují o vítězství v I. lize žen

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace