Aktuality strana 3870

Rubrika:--vše-- Obec:--vše--
Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Žákyně Bižuterie na domácím turnaji jednou vítězné

20.02.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (10)
V neděli 20. února proběhlo už 4. kolo Krajského přeboru starších žákyň, které se konalo v jablonecké městské hale. Ve dvou skupinách na sebe narazilo osm týmů, mezi nimiž soupeří TJ Bižuterie Jablonec a TJ Jiskra Tanvald. Z nich byl úspěšnější Tanvald, který dokázal dvakrát ve skupině zvítězit. Právě jedno z těchto vítězství bylo nad jabloneckými volejbalistkami. Bižuterie si připsala na své konto jenom jedno vítězství, když dokázala porazit Mnichovo Hradiště. | více

 
 

V 15 hodin hraje FK Baumit Jablonec ve Mšeně generálku

20.02.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
  Poslední herní prověrka před startem jarní části nejvyšší fotbalové soutěže čeká na jablonecké fotbalisty v neděli odpoledne přímo v Jablonci nad Nisou. | více

 
 

Malebná obec se obejde bez školy i doktora

20.02.2011 | Zprávy | Bedřichov | foto (21)
Zhruba desetimilionový rozpočet pokryje v Bedřichově akorát provoz a základní údržbu. Děti do školy dojíždí, stejně tak lidé za prací, většími nákupy a k lékaři. Obec se může pochlubit policií, znakem a upraveným okolím. | více

 
 

Jablonečtí házenkáři vyzráli na Duklu

19.02.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
Pragováci prokázali notnou dávku bojovnosti a překvapivě porazili aspiranta na postup, juniory Dukly Praha 31:30 (16:17). | více

 
 

Na Malou Skálu přijede Ondřej Trojan

19.02.2011 | Kultura | Malá Skála
Kino Androvna uvítá v únoru po Tatianě Vilhelmové další výraznou osobnost českého filmu - režiséra Ondřeje Trojana. Zúčastní se autorského promítání svého úspěšného snímku Občanský průkaz.
| více

 
 

OBRAZEM: Vernisáž výstavy Miroslava Gorčíka

19.02.2011 | Kultura | Rychnov u Jablonce nad Nisou | foto (41)
Dne 19. 2. 2011 se konala ve výstavním sále Městského úřadu v Rychnově nad Nisou pod názvem "Vteřiny života" vernisáž výstavy fotografií Miroslava Gorčíka. | více

 
 

Béčko zdolalo Hlavici

19.02.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
Béčko sehrálo další přípravný zápas, tentokrát se svým třetiligovým konkurentem z Hlavice. | více

 
 

Talent není všechno, musí se rozvíjet

19.02.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou
Takřka celý český sportovní národ sledoval koncem září stříbrnou pouť našich basketbalistek mistrovstvím světa a možná jen zasvěcení jablonečtí fandové vědí, že v Jablonci šedesát let působí basketbalový klub Bižuterie. Zde pravidelně trénuje, pod vedením sedmi dobrovolných trenérů, šedesátka děvčat žákovského věku a také se účastní mistrovských soutěží. A právě tyto dívky tvoří zálohu druholigových žen a úspěšně reprezentují naše město. Výborných výsledků dosahují starší žákyně, jednou z nejlepších je Alena Klokočníková. | více

 
 

Obrazem: Tanvaldský sportovní ples

19.02.2011 | Kultura | Tanvald | foto (122)
Tento pátek proběhl v městské hale v Tanvaldě už 8. ročník sportovního plesu. Došlo i na tradiční soutěže a všichni zúčastnění se skvěle bavili.

 
 

Turnaj ročníku 2001 vyhrála Sparta

19.02.2011 | Sport | Jablonec nad Nisou | VIDEO | foto (46)
V sobotu 19. února proběhl v Městské hale turnaj mladých fotbalistů ročníků 2001 a starších. Do semifinálových bojů se probojovaly týmy Hradce, Teplic, Turnova a Sparty. Z nich vzešel finálový souboj dvojice Teplic a Sparty, v němž byl úspěšnější pražský tým, který dokázal vstřelit tři branky a na turnaji zvítězil. Domácí Baumit nasadil do turnaje dva celky. B tým ve velké konkurenci skončil poslední a A tým dokázal vybojovat v konečném pořadí pátou příčku. Celkem se tohoto klání zúčastnilo deset týmů, z nichž byl jeden ze sousedního Polska. | více

 
 

Nalezeno článků: 40715, zobrazeno: 38691-38700

 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj podpoří praktickou výuku budoucích zdravotníků se složkami IZS

Liberecký kraj pokračuje v podpoře vzdělávání a propojování praxe se studiem. Nově poskytne dotaci Technické univerzitě v Liberci, konkrétně její Fakultě zdravotnických studií, na konání praktických odborných kurzů pro studenty ve spolupráci se složkami Integrovaného záchranného systému Libereckého kraje (IZS LK). Radní na to schválili dotaci ve výši půl milionu korun. „Podpora výuky vychází z dlouhodobé spolupráce mezi Libereckým krajem a Technickou univerzitou v Liberci, ta vychází z memoranda uzavřené 28. listopadu 2023. Na tyto projekty radní vyčlenili v rozpočtu na rok 2026 celkem 1,5 milionu korun," vysvětlila radní pro resort školství a sportu Jitka Skalická.

S podporou kraje bude i letos probíhat vyšetření včelích nákaz

Liberecký kraj i letos pokračuje v podpoře monitoringu výskytu závažných onemocnění včel - moru a hniloby včelího plodu. Včasná lokalizace a likvidace ohniska totiž zamezuje šíření těchto velmi nebezpečných nákaz. Krajští radní proto na svém jednání schválili dotaci ve výši 450 tisíc korun pro Český svaz včelařů, okresní organizaci Liberec, která zastupuje včelaře z celého Libereckého kraje. Její členové vyšetření včelstev na území Libereckého kraje opět zajistí ve spolupráci s Krajskou veterinární správou.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Finále poháru: vypili kalich hořkosti až do dna
Krajský úřad Libereckého kraje snížil počet pracovních pozic
Hasiči absolvovali v Lomnici výcvik hašení leteckou technikou
Hostem 23. Trdliště je kastelánka hradu Trosky
Čisté Krkonoše: dobrovolníci z hor sesbírali 2,5 tuny odpadu

Nejčtenější články

18.05.: Jablonečtí se už na nadstavbu vykašlali
20.05.: Krajský úřad Libereckého kraje snížil počet pracovních pozic
18.05.: Botanická zahrada Liberec zve na Den botanických zahrad i oslavu včel

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

VisionWorks

Vážení zákazníci!

Po 25 letech aktivní činnosti na poli výroby WWW aplikací jsem se po zralé úvaze rozhodl, že přenechám své místo dravému mládí.

Vytvořili jsme společně stovky malých webových stránek a desítky e-shopů i podnikových systémů. S některými z Vás jsem spolupracoval desítky let a věřím, že to byla oboustranně příjemná spolupráce.

Aktuálně již tedy nebudu přijímat nové zákázky. Pokud ale máte stále funkční web z mé produkce, můžete nadále počítat s mou podporou!

S pozdravem Váš Jiří Šálek

VisionWorks

Vážení zákazníci!

Po 25 letech aktivní činnosti na poli výroby WWW aplikací jsem se po zralé úvaze rozhodl, že přenechám své místo dravému mládí.

Vytvořili jsme společně stovky malých webových stránek a desítky e-shopů i podnikových systémů. S některými z Vás jsem spolupracoval desítky let a věřím, že to byla oboustranně příjemná spolupráce.

Aktuálně již tedy nebudu přijímat nové zákázky. Pokud ale máte stále funkční web z mé produkce, můžete nadále počítat s mou podporou!

S pozdravem Váš Jiří Šálek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace