Na správné adrese a na prknech jabloneckého divadla

16.09.2023 08:55:11 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Na správné adrese a na prknech jabloneckého divadla

Svérázná komedie Marca Camolettiho, plná omylů i náhod, uchvátila ochotníky z Lučan. A tak ji Lučanský spolek divadelní nastudoval, a pod režijním vedením Jiřího Šolce odehrál v jabloneckém kulturním stánku.

Poměrně střídmá, ale povedená a příjemná scéna a bezmála dvouhodinová stopáž hry již dávaly tušit, že se Lučanšrí komedii pověnovali se vší pečlivostí. A jakmile se na pódiu objevily Ivana Halamová (Gergette) a Monika Dvořáková (Marie Louisa), bylo jasné, že i výkony budou excelentní. Co způsobí vícenásobná množství inzerátů ze stejné adresy a navíc se zdánlivě stejnou značkou? A proč se všichni muži ukáží v trenýrkách?

Odpovědi nám ochotníci z Lučan naservírovali s plnou parádou. Nutno dodat, že veselohra probíhala ve svižném tempu, který dával bránicím jen minimální prostor na oddych, ale i přesto dokázaly výkony všech protagonistů děj ještě pozvednout. Vedle zmíněných dam stojí za zmínku i výkon Vladimíra Kučery v roli Spartaka. Tato trojice si v ničem nezadala s profesionály a i díky nim mělo představení takovou jiskru, jakou by od ochotníků čekal málokdo. Však se také publikum mohlo utleskat a herci si v závěru mohli vychutnat spontánní Standing ovation.

Představení se konalo v rámci projektu ´Ochotnické divadlo v našem regionu´ za finanční podpory Státního fondu kultury ČR.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonci nad Nisou v září

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Rozvoj cestovního ruchu v Turnově? Udržitelně a s ohledem na místní!

Na světě je nová Strategie rozvoje cestovního ruchu ve městě Turnov 2030. Rozhodně to není plán na to, jak turisty více naplnit Český ráj! Je to vize rozvoje cestovního ruchu přímo v Turnově, a to s ohledem na priority místních obyvatel i podnikatelů a s cílem stabilního udržitelného rozvoje důležitého odvětví města v srdci Českého ráje. Více podrobností

Plánovaná uzavírka od 15. července v Jablonci nad Nisou

Úplná uzavírka bude platit v ulici U Hřiště v jabloneckém Mšeně, a to u fotbalového hřiště za parkovištěm. V době od 15. července do 9. srpna se tu bude opravovat dlážděný retardér.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiče zaměstnal požár kůlny ve Smržovce
FOTO: U všeho byl Čanturišvili
Zloděj se v Jablonci dostává do bytu pod záminkou odečtu vodoměru
Kam za sportem a zábavou na Jablonecku o víkendu 19. až 21. července
Horská služba měla na začátku prázdnin již mnoho zásahů

Nejčtenější články

21.07.: Hasiče zaměstnal požár kůlny ve Smržovce
19.07.: FOTO: The Cello Boys zahráli v Jablonci
18.07.: Střípky Městské policie Jablonec ve třetím červencovém týdnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace