Na mokré vozovce dostal v Lučanech smyk a narazil do skály
07.10.2018 20:10:07 | Autor: pjs | Rubrika: Zprávy | Obce: Lučany nad Nisou
Řidič při projíždění zatáčky dostal na mokré vozovce smyk a narazil do skály. Dopravní nehoda se stala v katastru Lučan nad Nisou na silnici první třídy číslo 14 v neděli 23. září.
„Řidič s vozidlem Seat Cordoba jel ve směru od Jablonce nad Nisou, kde při projíždění levotočivé zatáčky dostal vlivem nepřiměřené rychlosti na mokré vozovce smyk, vyjel mimo silnici, narazil do vyvýšeného obrubníku a následně i do skály. Poté byl s vozidlem odražen vlevo zpět na silnici," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.
Při nehodě se lehce zranil řidič havarovaného vozidla i jeho spolujezdkyně. Policisté u řidiče alkohol vyloučili provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek. Předběžná výše způsobené škody činí částku 13 tisíc korun. Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou i nadále veškeré okolnosti uvedené události šetří.
Související články
Řidič ujel z místa nehody, policisté ho zjistili díky svědkyni
Řidič pod vlivem alkoholu nezvládl v Jablonci couvat
Ve Velkých Hamrech havaroval motorkář
V železnobrodských zatáčkách havaroval motorkář
Diskutujte s námi
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Ředitel Správy KRNAP Robin Böhnisch končí ve funkci
Ministr životního prostředí Igor Červený po vzájemné dohodě odvolal z funkce ředitele Správy Krkonošského národního parku Robina Böhnische. Správu KRNAP vedl Robin Böhnisch od ledna 2018. Do jejího čela nastoupil s ambicí propojovat odbornou ochranu přírody s otevřenou komunikací směrem k obcím, partnerům i veřejnosti. Během svého působení organizaci směřoval k moderní, odborně silné a datově podložené instituci. Podílel se na přípravě i prosazení klíčových strategických dokumentů. Více podrobbností na Našem Pojizeří
Kraj školám usnadní dopravu žáků na výukové programy
Výukové programy v iQlandii patří mezi ty, které dokážou žáky nadchnout pro vědu a techniku a nabídnout jim učení jinak než jen v lavicích. Pro některé školy ale může být překážkou samotná doprava. Liberecký kraj proto i ve druhém pololetí tohoto školního roku pokračuje v podpoře dopravy žáků na výukové programy do iQlandie a nabízí školám možnost žádat o dotaci průběžně. „Chceme, aby se kvalitní a inspirativní výukové programy dostaly ke všem dětem bez ohledu na to, odkud pocházejí. Doprava bývá často tou největší překážkou, a proto ji kraj školám pomáhá řešit," upřesnila radní Libereckého kraje pro resort školství a sportu Jitka Skalická.
Nejnovější články
MP Jablonec: Rychlá jízda, řidiči bez řidičáků a opuštěný pes
Moldavská delegace navštívila Liberecký kraj
Vzácného kakadu zachránili jablonečtí hasiči
Kraj vyhlašuje soutěž na novou vizuální identitu
Defibrilátory zachraňují lidské životy. Kraj opět podpoří jejich nákup
Nejčtenější články
09.03.: Vlastníci Krajské nemocnice převzali nové akcie sjednoceného subjektu
10.03.: Šenýr Bijoux představil korunku Rising Star pro Miss 2026
10.03.: Vlajka pro Tibet opět visí na krajském úřadu
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.