V železnobrodských zatáčkách havaroval motorkář

13.09.2018 21:25:47 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Železný Brod

V železnobrodských zatáčkách havaroval motorkář

Na silnici první třídy číslo deset mezi Loužnicí a Železným Brodem ve čtvrtek 6. září v 17.20 havaroval motocyklista. Se zraněním byl převezený do jablonecké nemocnice, škoda je odhadnuta na 10 tisíc korun.

„Řidič jel na svém motocyklu Suzuki SV650 ve směru do Železného Brodu, kde v táhlé nepřehledné zatáčce předjížděl dosud nezjištěné vozidlo, přičemž se zalekl protijedoucího vozu a strh řízení vpravo mimo vozovku. Následně najel na vyvalený betonový patník a spadl do příkopu," popsala nehodu tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Motocyklista při pádu utrpěl lehké zranění, se kterým byl převezen na ošetření do jablonecké nemocnice. Předběžná doba léčení je předmětem probíhajícího šetření. Předběžná výše způsobené škody činí částku 10 tisíc korun. Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou i nadále veškeré okolnosti celé události šetří.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Při couvání na parkoviště u jablonecké prodejny přehlédl chodkyni
Po smyku došlo ke střetu aut v Bedřichově, tři lidé jsou zranění
Na babetě vezl na klíně a v košíku dvě děti, navíc naboural do auta
Na přechodu pro chodce v Jablonci přehlédl řidič mladou chodkyni
Na jablonecké křižovatce se střetla dvě vozidla

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Ředitel Správy KRNAP Robin Böhnisch končí ve funkci

Ministr životního prostředí Igor Červený po vzájemné dohodě odvolal z funkce ředitele Správy Krkonošského národního parku Robina Böhnische. Správu KRNAP vedl Robin Böhnisch od ledna 2018. Do jejího čela nastoupil s ambicí propojovat odbornou ochranu přírody s otevřenou komunikací směrem k obcím, partnerům i veřejnosti. Během svého působení organizaci směřoval k moderní, odborně silné a datově podložené instituci. Podílel se na přípravě i prosazení klíčových strategických dokumentů. Více podrobbností na Našem Pojizeří

Kraj školám usnadní dopravu žáků na výukové programy

Výukové programy v iQlandii patří mezi ty, které dokážou žáky nadchnout pro vědu a techniku a nabídnout jim učení jinak než jen v lavicích. Pro některé školy ale může být překážkou samotná doprava. Liberecký kraj proto i ve druhém pololetí tohoto školního roku pokračuje v podpoře dopravy žáků na výukové programy do iQlandie a nabízí školám možnost žádat o dotaci průběžně. „Chceme, aby se kvalitní a inspirativní výukové programy dostaly ke všem dětem bez ohledu na to, odkud pocházejí. Doprava bývá často tou největší překážkou, a proto ji kraj školám pomáhá řešit," upřesnila radní Libereckého kraje pro resort školství a sportu Jitka Skalická.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Jablonci nad Nisou shořela kůlna
MP Jablonec: Rychlá jízda, řidiči bez řidičáků a opuštěný pes
Moldavská delegace navštívila Liberecký kraj
Vzácného kakadu zachránili jablonečtí hasiči
Kraj vyhlašuje soutěž na novou vizuální identitu

Nejčtenější články

09.03.: Vlastníci Krajské nemocnice převzali nové akcie sjednoceného subjektu
11.03.: Vzácného kakadu zachránili jablonečtí hasiči
10.03.: Šenýr Bijoux představil korunku Rising Star pro Miss 2026

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace