Na Městském stadionu v Tanvaldu závodily děti na inline bruslích

27.05.2018 18:18:11 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Na Městském stadionu v Tanvaldu závodily děti na inline bruslích

Na Městském stadionu v Tanvaldu se v pátek 25. května konal nultý ročník dětského inline závodu. Byl to zkušební závod seriálu O pohár běžce Tanvaldu (PBT), jež by se měl v příštím roce stát bodovaným závodem seriálu PBT.

Nejmladší děti z mateřských školek a prvních tříd měly za úkol v nejrychlejším čase objet 1 kolo na in line dráze dlouhé 440 metrů. Žáci druhých tříd až po nejstarší páťáky jeli 2 kola. První tři z každé kategorie obdrželi krásné medaile z firmy Titan Multiplast, ostatní závodníci, kteří se nevešli na „pódiová“ umístění obdrželi diplom a koláče, které napekly šikovné maminky z lyžařského oddílu TJ Tanvald.

Velmi děkujeme pořadatelům, jmenovitě tělovýchovné jednotě Tanvald, ZŠ Sportovní a SVČ v Tanvaldě. Inline dráha na městském stadionu, jež byl otevřen 1. září 2017, je hojně využívána nejen širokou veřejností, ale i žáky ZŠ Sportovní. In line dráha a celý multifunkční stadion je součástí školního areálu, tudíž žáci na hodiny TV v případě suchého počasí chodí pravidelně bruslit. Škola v rámci dotačního programu libereckého kraje nakoupila 20 párů in line bruslí včetně ochranných pomůcek. Ty slouží žákům všech věkových kategorií základní školy, zejména pak prvostupňovým dětem, které navštěvují odpolední pohybové hry. Jsme opravdu velmi rádi, že děti mají velmi pestré možnosti sportovního vyžití, které se jim učitelé ze ZŠ Sportovní snaží nabídnout.

Seriál O pohár běžce Tanvaldu končí posledním bodovaným závod a tím je maratónský běh, který se koná v úterý 29. května. Startovat se bude trochu  netradičně v prostorách TOMky u tanvaldského tenisklubu. Přijďte si zazávodit, těšíme se na vás.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Děti z mateřských a základních škol z Tanvaldska vybíhaly sjezdovku
V Tanvaldě se opět závodilo o Maškovu vánočku
Obrazem: Žáci ZŠ Sportovní pilně využívají zrekonstruovaný areál
Zrekonstruovaný stadion v Tanvaldě otevřelo sportovní odpoledne
Obrazem: Zahájení školního roku na sportovní škole v Tanvaldě

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 58 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Lednový Valdštejn si lidé užívají

Lednový Valdštejn si lidé užívají Hrad Valdštejn ani v lednu nezavřel své brány. Za poslední dva víkendy, kdy bylo otevřeno od 13.00 do 15.30, si svátečně vyzdobený areál prohlédlo přes tisíc návštěvníků. Při příznivém počasí správci rádi otevřou ještě následující víkend 22. a 23. ledna. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Lídr hnutí STAN v kraji Jan Farský se vzdá poslaneckého mandátu
Pražští studenti zrestaurovali grafiky pro Severočeské muzeum
Počasí komplikovalo dopravu, nehoda uzavřela silnici z Brodu na Bozkov
V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Ztratila se kočka Jolie

Nejčtenější články

18.01.: V Jablonci se mění dopravní značení na zimní variantu
19.01.: Anonym oznámil bombu v liberecké firmě
18.01.: Řidičku pod vlivem drog usvědčil čerstvý sníh

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace