Na Ash Fieldu začal Blesk vítězně

20.04.2019 08:44:52 | Autor: Ladislav Janata, Matyáš Fous | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Na Ash Fieldu začal Blesk vítězně

Jablonečtí baseballisté se letos poprvé představili na domácím hřišti a byli stoprocentní. Po prvních dvou hracích víkendech letošní sezóny konečně nastal čas na premiérové domácí zápasy Blesku, a tak v neděli 14. 4. na jablonecký Ash Field zavítali Orli Choceň.

Před samotným utkáním proběhl ceremoniál, během kterého zazněla státní hymna, česká reprezentantka ve SwimRunu Helena Karásková se ujala slavnostního nadhozu a diváci byli svědky vystoupení cheerleaders. Během utkání pak proběhlo i losování tomboly a tipovací soutěž.

První zápas začal za Blesk na nadhazovacím kopci Jiří Hikl. Oproti předchozímu startu měl lehké problémy s přesností, ale soupeř toho nedokázal využít. Čtyři směny odházel i Tomáš Zikmunda, pro kterého šlo o zatím nejvydrsnější start v barvách Blesku. Jablonečtí se prosazovali konstantně v průběhu celého utkání, a po osmi směnách se tak mohli radovat z vítězství 12:2.

V druhém utkání se na nadhazovacím kopci představil Karel Riedl, ale stejně jako Jiří Hikl, ani on neměl zrovna svůj den. Naštěstí pro domácí, ani tentokrát z toho Choceň nedokázala nijak výrazně těžit. V ofenzívě se Blesk prosazoval ještě zdárněji než v prvním zápase. Jan Výbora a Jakub Uhnavý zaznamenali každý po jednom home runu a Jonáš Výbora dokonce odpálil čtyřbodový grand slam home run. Jablonečtí baseballisté si tak během pěti směn připsali i druhé hladké vítězství, tentokrát 17:2.

„Opening Day je vždy trochu speciální, po dlouhé době se představíte před domácím publikem, a tak je nechcete zklamat. Nám se naštěstí podařilo odehrát dvě kvalitní utkání, a myslím si, že jsme divákům nabídli pěknou podívanou. Nakonec nám přálo i počasí, a tak celkově hodnotím celý den velmi kladně," vyjádřil se k domácí premiéře Tomáš Ševčík.

Další zápasy na Ash Fieldu odehraje Blesk již tuto neděli 21. dubna proti úřadujícímu mistrovi 1. ligy Sokolu Hluboká.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Blesk si veze z Brna cennou výhru
Blesk zahájil sezonu vítězně

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte Harracha

V Jilemnici začali se stavbou sněhové sochy hraběte HarrachaNa jilemnickém náměstí začala v pondělí 6. února vznikat sněhová socha. Tentokrát ale nikoli tradičního Krakonoše, ale protože rok 2023 je vyhlášen Národním památkovým ústavem rokem hraběcího rodu Harrachů, tak letos bude mít sněhová socha podobu hraběte Harracha. Socha má být hotová již ve středu 8. února. Více fotografií

Kraj pomáhá příspěvkovkám při zadávání veřejných zakázek

Vyhledat veřejné zakázky téměř všech příspěvkových organizací Libereckého kraje lze na profilu zadavatele. Nedávno se tam přidala i liberecká zoo, kterou kraj vloni převzal do své správy. Kraj svým příspěvkovým organizacím při administraci veřejných zakázek výrazně pomáhá. „Liberecký kraj i jeho příspěvkové organizace postupují při zadávání veřejných zakázek dle Směrnice Rady Libereckého kraje č. 1/2021 k zadávání veřejných zakázek. Směrnice určuje postupy zejména u menších veřejných zakázek, které jsou od 200 000 korun bez DPH uveřejňovány na profilu zadavatele. Na tomto místě je možné vyhledat i veřejné zakázky téměř všech 87 příspěvkových organizací, které kraj zřizuje. Jedná se o střední školy, domovy důchodců nebo muzea. Dodavatelé tak naleznou informace o veřejných zakázkách na jednom místě," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nový jablonecký dopravce vrší jednu poruchu za druhou
V Tanvaldě zvou na představení Než přijde doktor
Mladá řidička přehlédla v Jablonci seniora na přechodu pro chodce
Obrazem: Sportovec roku Jablonecka 2022
Od 13. února uzavřou ve Svijanech most přes železniční trať

Nejčtenější články

07.02.: Hořelo opět v bývalé nádražní budově v Jablonci
05.02.: V Kokoníně hořelo osobní auto
05.02.: Obrazem: Zásadská pralyže 2023

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace