Muž v Jablonci napadl dva lidi a způsobil jim těžká zranění

18.03.2024 22:40:57 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Muž v Jablonci napadl dva lidi a způsobil jim těžká zranění

V pátek 15. března přijali policisté oznámení o fyzickém napadení dvou osob, ke kterému došlo před půl třetí hodinou v Jablonci nad Nisou v ulici Mánesova. Policistům se podařilo podezřelého ze spáchání tohoto skutku zadržet bezprostředně po činu.

„Z místa události byly Zdravotnickou záchrannou službou Libereckého kraje převezeny do nemocnice dvě středně těžce zraněné osoby. Aktuálně prověřujeme veškeré okolnosti celé události a kvalifikace skutku je v současné době předmětem tohoto prověřování," uvedla v první zprávě tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Vrchní komisař z Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Libereckého kraje zahájil trestní stíhání 37letého muže jako obviněného ze spáchání zvlášť závažného zločinu vražda ve stádiu pokusu, kterého se dopustil v pátek odpoledne tím, že v Jablonci nad Nisou v ulici Mánesova fyzicky napadl 33letého muže a 29 letou ženu, čímž oběma způsobil těžká zranění.

„V neděli 17. března v podvečer soudce Okresního soudu v Jablonci nad Nisou akceptoval návrh státního zástupce a na 37letého obviněného muže uvalil vazbu," doplnila policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kriminalisté dopadli pachatele znásilnění mladé ženy v Semilech
Dva muži se v noci vzájemně napadli v centru Jablonce
Jablonečtí policisté zpacifikovali agresora, který řádil na benzince

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Trojstrannou zahraniční spolupráci připomenou Slavnosti Trojzemí
Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby
Slavíme Den Země
Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
Jablonecké muzeum připravuje jarní bižuterní kurz

Nejčtenější články

21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?
20.04.: Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů
22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace