Dva muži se v noci vzájemně napadli v centru Jablonce

16.05.2022 21:35:14 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Dva muži se v noci vzájemně napadli v centru Jablonce

Aktualizace 16. 5. - obviněný byl vzat do vazby: V noci z úterý 10. na středu 11. května se v Liberecké ulici v Jablonci nad Nisou vzájemně napadli dva muži, z nichž jeden utrpěl zranění a následně v nemocnici zemřel.

„Krátce po půl třetí v noci na středu 11. května policisté na lince 158 přijali oznámení ze Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje o tom, že jejich posádka vyjíždí ke zraněnému muži v Jablonci nad Nisou v ulici Liberecká. Na základě prvotního šetření bylo zjištěno, že před jedním z domů v uvedené ulici se dva muži ve věku 20 a 39 let vzájemně nejprve slovně a poté i fyzicky napadali. Při tomto incidentu starší muž utrpěl zranění, se kterým byl převezen do liberecké nemocnice, kde následně zemřel. K určení příčiny jeho smrti byla nařízena soudní pitva. Dvacetiletého muže policisté zadrželi," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Kriminalisté z Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Libereckého kraje, kteří nyní intenzivně šetří veškeré okolnosti celé události, ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného činu násilného charakteru. „S ohledem na probíhající úkony trestního řízení nebudeme k případu nyní sdělovat detailnější informace," dodala Sochorová.

Aktualizace 16. 5. 2022:

V uplynulých dnech vrchní komisař z Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Libereckého kraje zahájil trestní stíhání dvacetiletého muže jako obviněného ze spáchání zvlášť závažného zločinu vražda, kterého se dopustil 11. května v Jablonci nad Nisou. Svému 39letému otci způsobil nožem bodné zranění, kterému následně v liberecké nemocnici podlehl. „Obviněný byl vzat do vazby a nyní mu za spáchání uvedeného zvlášť závažného zločinu hrozí trest odnětí svobody až osmnáct let," upřesnila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Opilec se motal po silnici a napadl řidiče, který mu chtěl pomoci
Po střelbě v ulici Rudolfovská v Liberci zemřeli dva lidé
Jablonečtí policisté zpacifikovali agresora, který řádil na benzince
Majitel psa je v Jablonci vyšetřovaný pro ublížení na zdraví z nedbalosti
Muže, který napadl seniorku v Tanvaldě, policisté brzy dopadli
Cítíte se bezpečně?, ptá se dotazník městské policie
Hádka o alkohol mezi partnery bezdomovci skončila ve Mšeně vraždou
Kriminalisté obvinili muže z vraždy dvou žen v Rovensku a Turnově

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstavba zemního valu v Uhelné zastíní pohled na důl Turów

Krajský úřad Libereckého kraje obdržel od Polska zpracovanou dokumentaci projektu výstavby zemního valu v blízkosti obce Uhelná. Ten má částečně zabránit některým negativním vlivům dolu na příhraniční oblasti a zejména vylepší vizuální vjem při pohledu směrem k těžební jámě, kterou zastíní. Součástí vybudování zemního valu bude také výsadba několika tisíc listnatých a jehličnatých stromů i křovinatého podrostu.

Aktuální srpnové uzavírky v Jablonci nad Nisou

Dvojice úplných uzavírek v okrajových částech Jablonce nad Nisou je plánovaná od 10. srpna. Obě se překlopí do září, zatímco jedna skonči v polovině měsíce, druhá je plánovaná až do jeho konce. Úplná uzavírka začne 10. srpna v ulici Sportovní, potrvá do 15. září a důvodem jsou výkopové práce pro přípojky. Ve druhém případě se úplně uzavře od 10. srpna ulice Dubová v Kokoníně, a to od ulice Rychnovská po Tyršovu stezku. Do konce září tu dělníci budou odstraňovat kanalizační výustí a rekonstruovat vodovod.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Srpnový program na Valdštejně nabízí Hradozámecké odpoledne i noc
Studená přehrada Fojtka láká otužilce i nudisty
Chtějí obyvatelé Abecedy zídky zachovat? Odpoví průzkum
Rockové Léto na kopci pořádají u rozhledny Nisanka
Nádoby na plast a papír jsou v dalších částech Jablonce

Nejčtenější články

10.08.: K tragické havárii motocyklisty došlo u Železného Brodu
10.08.: Povalil i FC Bayern: Ruda Gergel 70!
12.08.: Vyjádření k záměru propojení ulice Sportovní s areálem Na Kolečku

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace