Dva muži se v noci vzájemně napadli v centru Jablonce

16.05.2022 21:35:14 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Dva muži se v noci vzájemně napadli v centru Jablonce

Aktualizace 16. 5. - obviněný byl vzat do vazby: V noci z úterý 10. na středu 11. května se v Liberecké ulici v Jablonci nad Nisou vzájemně napadli dva muži, z nichž jeden utrpěl zranění a následně v nemocnici zemřel.

„Krátce po půl třetí v noci na středu 11. května policisté na lince 158 přijali oznámení ze Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje o tom, že jejich posádka vyjíždí ke zraněnému muži v Jablonci nad Nisou v ulici Liberecká. Na základě prvotního šetření bylo zjištěno, že před jedním z domů v uvedené ulici se dva muži ve věku 20 a 39 let vzájemně nejprve slovně a poté i fyzicky napadali. Při tomto incidentu starší muž utrpěl zranění, se kterým byl převezen do liberecké nemocnice, kde následně zemřel. K určení příčiny jeho smrti byla nařízena soudní pitva. Dvacetiletého muže policisté zadrželi," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Kriminalisté z Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Libereckého kraje, kteří nyní intenzivně šetří veškeré okolnosti celé události, ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného činu násilného charakteru. „S ohledem na probíhající úkony trestního řízení nebudeme k případu nyní sdělovat detailnější informace," dodala Sochorová.

Aktualizace 16. 5. 2022:

V uplynulých dnech vrchní komisař z Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Libereckého kraje zahájil trestní stíhání dvacetiletého muže jako obviněného ze spáchání zvlášť závažného zločinu vražda, kterého se dopustil 11. května v Jablonci nad Nisou. Svému 39letému otci způsobil nožem bodné zranění, kterému následně v liberecké nemocnici podlehl. „Obviněný byl vzat do vazby a nyní mu za spáchání uvedeného zvlášť závažného zločinu hrozí trest odnětí svobody až osmnáct let," upřesnila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Opilec se motal po silnici a napadl řidiče, který mu chtěl pomoci
Po střelbě v ulici Rudolfovská v Liberci zemřeli dva lidé
Jablonečtí policisté zpacifikovali agresora, který řádil na benzince
Majitel psa je v Jablonci vyšetřovaný pro ublížení na zdraví z nedbalosti
Muže, který napadl seniorku v Tanvaldě, policisté brzy dopadli
Cítíte se bezpečně?, ptá se dotazník městské policie
Hádka o alkohol mezi partnery bezdomovci skončila ve Mšeně vraždou
Kriminalisté obvinili muže z vraždy dvou žen v Rovensku a Turnově

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Světový den mokřadů slavíme i v Krkonoších

Rozsáhlé komplexy subalpínských mokřadů náleží mezi nejpozoruhodnější biotopy Krkonoš. Největší rašeliništní komplexy náhorní planiny východních a západních Krkonoš - Úpské rašeliniště a Pančavská louka - byly v roce 1993 zařazeny mezi nejvýznamnější mokřady světa v rámci tzv. Ramsarské úmluvy. Právě z iniciativy Ramsarské úmluvy (www.ramsar.org) se slaví 2. únor jako Světový den mokřadů. Další informace

Majetek kraje a jeho příspěvkovek ochrání pojišťovna Kooperativa

Krajští radní na jednání vybrali pojišťovnu, která bude pro Liberecký kraj a jeho 87 příspěvkových organizací od 1. dubna letošního roku spravovat pojištění majetku a odpovědnosti za škodu. Vítězná nabídková cena společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group za oba druhy pojištění činí 21 337 852 korun bez DPH za jeden rok plnění. Pojišťovací činnosti jsou od DPH ze zákona osvobozeny.  „Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění movitého a nemovitého majetku a pojištění odpovědnosti za škodu Libereckého kraje a příspěvkových organizací zřízených krajem," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policie hledá řidiče, který na Smržovce porazil seniorku
Obrazem: Babí hop v Eurocentru 2023
Obrazem: Zásadská pralyže 2023
V Kokoníně hořelo osobní auto
Krajské halové přebory atletů měly rekordní účast

Nejčtenější články

03.02.: Přechod dopravy na Jablonecku zkomplikovalo počasí a elektronika
05.02.: Obrazem: Zásadská pralyže 2023
03.02.: Nový sníh a vítr v kraji porážely stromy a zapříčinily nehody

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace