Mšeno opět v deseti obrátilo zápas se Sedmihorkami

17.05.2011 19:07:53 | Autor: Jan Žíla | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Mšeno opět v deseti obrátilo zápas se Sedmihorkami

Nesnadnou úlohu měl tým dorostenců Mšena, když se jich k zápasu sešlo pouze jedenáct a trenér domácích nemohl vystřídat nikoho z hráčů. Branky padaly až ve druhé půlce, když domácí museli nejdříve dohánět jednobrankový náskok Sedmihorek, ale Mšeno i v početní nevýhodě dokázalo otočit zápas a zvítězit 2:1.

Domácí hráči museli řešit v úvodu zápasu problém nejen jak zvládnout celých devadesát minut bez střídání, ale hřiště brzy opustil i Patrik Svoboda, který si udělal výron v kotníku a nebyl schopný hry. První šance domácích vyzněla naprázdno, když po hezkém pasu mířil nad branku Loukota. Hosté využili početní výhodu chvíli na to. Za půlícím kruhem utekl obráncům Gregor, ale jeho samostatný nájezd zastavil bravurním zákrokem domácí brankář. Štěstí na kopačce neměl ani při další střele Mšena Mareš, který poslal míč nad branku Sedmihorek. Ten samý hráč unikal hostující obraně, ale jeho snahu zmařil obránce Sedmihorek za cenu žluté karty. Následný trestný kop zamířil ovšem pouze do dobře postavené zdi. První poločas tak branky nepřinesl, i když možnost ke skórování měly oba celky.

Studená sprcha pro domácí přišla hned v úvodu zápasu. Hosté vystřídali a na hřiště se dostal Mach. Ten se během třiceti sekund na trávníku dokázal prosadit a otevřel stav zápasu. Nečekanou příležitostí ke srovnání stavu měl aktivní Loukota, k němuž se dostal balón vykopnutý brankářem hostí. Domácí hráč jej nakopl na prázdnou branku, ale jeho střela šla pouze těsně nad branku. O vyrovnání se tak postaral až kapitán Zapadlo, jenž vyslal krásnou střelu, kterou brankář hostí nedokázal chytit. Před koncem zápasu přišel faul na útočníka domácích, kterého zastavil poslední obránce Sedmihorek skluzem zezadu. Oba aktéři dostali žlutou kartu. Domácí za faul při průniku a hráč hostí obdržel kartu za následný faul. Mšeno si mohlo spravt chuť nastřelenou tyčí, ale balón se odrazil k autorovi první branky Zapadlovi a ten ho poslal do sítě na 2:1. Domácí mohli v úplném závěru ještě vstřelit třetí branku, ale střela z rozehrávky trestného kopu nakrátko zamířila na vzdálenější tyč Sedmihorské branky. Aby toho nebylo málo, tak odražený balón orazítkoval druhou tyč. I přesto Mšeno doma dokázalo, jaké srdce mají dorostenci, kteří se zápasu zúčastnili.

FK Jiskra Mšeno - FK Sedmihorky 2:1 (0:0)

Branky: 2x Zapadlo - 55. Mach
Rozhodčí: Tykva, Říha, Král. ŽK: 1:1 (72. Mareš - 36. Dědeček). Diváků: 30

Sestava FK Jiskra Mšeno: Novák, Plucha, Svoboda, Jantsch, Jirků, Mareš, Loukota, Novotný, Pech, Koudelka, Zapadlo.
Sestava FK Sedmihorky: Kovacs, Dědeček, Feurich, Vágenknech, Gregor, Beran, Špína (55. Mach), Červinka, Dvořák, Matura, Marek

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie

Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.

Kraj zná výsledky ze čtvrtého měření hluku v okolí dolu Turów

Měření hluku, které na schválených lokalitách v obcích Uhelná a Oldřichov na Hranicích provedl Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, se uskutečnilo v období 15. až 22. září 2025, a to vždy v noční době od 22:00 do 6:00. Zároveň došlo k souběžnému měření v souladu s uzavřenou mezivládní dohodou na technickém místě měření umístěném v Polsku, které bylo do monitoringu zařazeno z důvodu lepší identifikace hluku způsobeného provozem těžebních zařízení dolu Turów a jeho odlišení od dalších hluků z pozadí. „Z výsledků čtvrtého letošního měření, které jsou uvedeny bez započtení nejistoty měření (1,8 dB), vyplývá, že po vyloučení rušivých vlivů nedošlo v průběhu měření v dotčeném území k překračování mezní hodnoty pro celonoční hlukovou zátěž (40 dB). Průměrná hodnota akustického tlaku za uvedené měřící období byla na měřicím místě v obci Uhelná - 34,2 dB a v obci Oldřichov na Hranicích - 35,0 dB (v rámci třetího letošního měření byly zjištěny tyto hodnoty: v obci Uhelná - 40,6 dB a v obci Oldřichov na Hranicích - 37,4 dB a oproti předchozímu kolu tak došlo k výraznému snížení hlukové zátěže). V rámci čtvrtého letošního měření zároveň nedošlo k překročení hygienického limitu pro nejhlučnější hodinu L Aeq,1h."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kraj reaguje na posun modernizace KNL úpravou smlouvy
Liberecký kraj jedná dál o koupi Ještědu
Kam za sportem a zábavou o víkendu 6. a 7. prosince
Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
Mikulášská nadílka v Lučanech láká děti na sobotu 6. prosince

Nejčtenější články

04.12.: Mikulášská nadílka u Střelnice nabídne program pro děti i autogramiádu
05.12.: Petr Hostinský a Pavel Herzog přivábí Vánoce do jabloneckého kostela
04.12.: Mikulášská nadílka v Lučanech láká děti na sobotu 6. prosince

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace